- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1625 Culés
Gorące dyskusje
KamQiX
79
Czerwona kartka za zasłanianie ust to najbardziej absurdalny przepis jaki wprowadzono w tym... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
heniusss
36
Macie czasami tak, że czytacie czyjś post i zaczynacie pisać odpowiedź po czym myślicie “po... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
marcin62
8
https://twitter.com/BostonTea84/status/2067856263208173992Generalnie dziwi mnie tak agresywna... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1625 Culés
7
Tak być nie może:
https://mobile.twitter.com/kuba_w/status/1514145213098471426
@tomek8756 @Barca1992 @Przemek2323 @macio_944
9
@Kgorecki2500 Szkoła dla elity xD Jak ma być dobrze w tym kraju
0
@Medium Ta szkoła dla elity to dużo "Gierek" w kwestii kiczu nie ustępuję xD
1
@Kgorecki2500 Do polskiej kinematografii podchodzę z ogromną dozą ostrożności. Praktycznie do każdego filmu, nawet tych, które są chwalone. Niestety u nas w kraju często tworzy się bardzo słabe g*wna żerujące tylko i wyłącznie na nośnych tematach przez co niektórzy ludzie - w tym ja - ostrożnie podchodzą do praktycznie każdej produkcji sygnowanej napisem "Produkcja: Polska".
9
@Medium tam chyba ta cala ester gra, wiec la bamba zawyża wyniki
3
@Kgorecki2500 Top10 na Netflixie to zawsze taki cringe i gó...
0
@Kgorecki2500 z top 10 netflixa jest jak z Disco Polo. Oficjalnie nikt nie ogląda a wyświetlenia się same nabijają.
0
@Kgorecki2500 szanuję szkole dla elity bo jest dużo przystojnych aktorów,.aktorki też ładne, ale trochę gorzej niż u mężczyzn. Mimo to szacunek za pokazywanie prawie tylko ładnych ludzi
0
@marcin62 ta i obiło mi się o uszu ze w tym sezonie jakas nowa aktorka petarda dolaczyla
0
@marcin62 to ja nawet znam winnego
@IronSanHybrid
1
@Transu96 Szkoła dla elity dwa pierwsze sezony TOP! Język Hiszpański, Maria Pedraza i Ester Exsposito robią robotę :)