La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

2

https://www.terazmuzyka.pl/testament-rozstal-sie-z-perkusista/
Wielka strata Testamentu moim zdaniem Gene "Atomi Clock" Holgan to jest jeden z najlepszych perkusistów, ciężko go będzie zastąpić. :/
@Colon @JimMorrisonFCB @Stoiczkow @sokot @KrzysiekM @patry295 @kazbychu @Lionel_Messi10 @BlaseR9 @Sandman21

4

@Coutinho007 to prawda, ogromna strata dla zespołu. Nie dość, że wybitny perkusista w każdym tego słowa znaczeniu, to jeszcze przy tym zajebisty człowiek. Niesamowicie ciężkim zadaniem będzie go zastąpić. Jak dla mnie idealnym kandydatem byłby Rick Christy. Paul Bostaph w opłakanej formie, a surówka Dave Lombardo może się już nie nadać do bądź co bądź bardziej harmonijnego Testamentu. Jakie Twoje typy?

1

@KrzysiekM Lars Ulrich haha. Nie no żartuje, Lars to by chyba zawału dostał gdyby musiał tak grać jak Gene, myślałem nad Lombardo, już kiedyś był w Testamencie i nagrali z nim album.

1

@Coutinho007 ooo, to rzeczywiscie duza strata. Holgan to top metalowych perkusistów.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?