- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 595 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
20
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
RanDiFCB
1
@AlexDark00 a to tylko oni płacą więcej za prąd? gaz? "ciągłe rosnące koszty wszystkiego?... » Czytaj dalej
166 odpowiedzi
Gosciuu
4
Taka głębsza myśl mnie ostatnio naszła: kiedyś się nie bałem starości. Teraz, choć wciąż... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 595 Culés
#Tiki-takaXavi spotka się dziś z właścicielami Al-Sadd, by porozmawiać o rozwiązaniu umowy. Liczy, że nie będą robić mu problemów. [Marca]
15
Szejk i ktoś kto nie robi problemów... Wybierz jedno.
0
Troche by się szejki sfrajerzyły, jakby mu pozwoliły ot tak odejść w trakcie sezonu
0
Ponoć ma zapis w umowie pozwalający na odejście do Barcy xd
10
@Zieliniak niech przyprowadzi Szejków ze sobą nie obraziłbym się
2
Koeman do nich Xavi do nas, taka wymiana będzie dobra :p
2
Niech biorą Koemana na wymianę :)
3
Mistrzu przybywaj!
2
@Unikatowy
I my wygrywamy ligę, a Al Sadd w połowie tabeli? Szejki na to nie pójdą. :)
1
@Zieliniak wrzucanie wszystkich do jednego wora jest słabe
3
Podchodzę do tego z dużą rezerwą. Wybitni gracze rzadko okazują się wybitnymi trenerami. Guardiola był graczem bardzo dobrym, ale nie wybitnym. Wybitnym w osiągnięciu sukcesu w trenerce często przeszkadza ich własne duże ego oraz brak cierpliwości do piłkarzy-rzemieślników w drużynie, dlatego że tacy piłkarscy geniusze, wciąż myślą o piłce przez pryzmat swojego własnego talentu - czyli że wszyscy powinni pojmować grę tak jak oni, wyjątkowo i nietypowo. Pirlo jest tu tylko jednym z najświeższych przykładów. Znakomity, wybitny piłkarz, a bardzo słaby trener, który nie potrafił zrobić ''pracy od podstaw'' w Juve. Oczywiście, zawsze są wyjątki od reguły, zdarzali się wybitni piłkarze, którzy okazywali się równie świetnymi trenerami, ale to grząski grunt. Jeśli Xavi się teraz spali w Barcelonie, to będzie mu potem bardzo ciężko. A problemy w tej drużynie i w naszym klubie są tak wielkie, że sam Xavi, cudownie, jak za pomocą magii i różdżki, nie odmieni natychmiast sytuacji. Tylko naiwniacy w to wierzą. Pożyjemy, zobaczymy, ale na razie, podchodzę do tej zmiany ostrożnie.
0
@Zieliniak Szejk z Kataru, a Szejk z Paryża to dwaj różni szejkowie. Xavi dla katarskiej piłki zrobił sporo (i jako piłkarz i jako ambasador), więc powiedzmy, że swój dług wobec Kataru spłacił. Na siłę nie będą go tam trzymać - to nie patola rodem z PSG.
0
@greymid Guardiola był zawodnikiem wybitnym. To jeden z kluczowych zawodników Cruyffa.