O sobie

  • Zainteresowania La rambla
  • Ulubiony zawodnik RJ4
  • Ulubione zespoły Goplania
  • Barcelonie kibicuję od Jbc Kujawie essa

Statystyki

  • Dni w serwisie 4116
  • Liczba komentarzy 160
  • Polecenia 547

Komentarze

1

1

9

@macio_944 Dlaczego skandaliczny? Kto jeśli nie on lub Ferguson ma moralne prawo mówić takie rzeczy? Naprawdę zapominacie o słowach Mourinho, który już lata temu mówił, że to co dzieje się w United przechodzi ludzkie pojęcie? Wybuchł, powiedział prawdopodobnie prawdę, tyle. Ja raczej jestem z tych, którzy zastanawiają się jaki tam musi burdel być w tym klubie, że ktoś tai oddany barwom jak Ronaldo (szczególnie united, nie pieprzcie, że nie) odważyłby się na AŻ TAKI wywiad.

0

@Rust_Cohle wspaniały komentarz podsumowujący poziom Twojego jestestwa na tej stronie

0

@Rust_Cohle Ośmieszam się, widząc jeden, drugi i trzeci komentarz, a następnie odpowiadając na niego? Naprawdę każdy kto nie zna Twoich relacji laramblowych z kolegą wyżej to się ośmiesza? Naprawdę myślisz, że fakt, iż kojarzy Cię ok. 15-20 osób z tej strony świadczy o tym, że KAŻDY powinien o Tobie i twojej karierze tu wiedzieć wszystko? No gościu, dorośnij, piszesz publiczne komentarze, prztykasz się jak dziecko nie nadając temu jakiejkolwiek merytoryki, a na sam koniec piszesz o ośmieszaniu się... ;)

Zobacz wszystkie

38

I słusznie. W swoim prime był najlepszy na swojej pozycji. Z całym szacunkiem dla Benzemy, Lewego i może dwóch innych zawodników, ale Suarez wszechstronnością pozamiatał salony.

Ps: możliwe, że nie mówi się o tym po prostu ze względu na to z kim Suarez dzielił szatnię i na jak wysoki poziom nie wspiąłby się w Barcelonie; ZAWSZE, był za plecami Leo, co lekko może rzutować na ogólny obraz jego gry u nas :D

32

Trzeba zapomnieć o PSG, Liverpoolu, Romie i Bayernie i ruszyć do przodu. Niech to będzie nareszcie przełom i znów wrócimy na piłkarskie salony!

30

Jak ja mu cholernie życzę zdobycia Mistrzostwa Świata...

30

Wstyd. Innych słów nie ma. Drugi rok z rzędu. Rozumiemy wszystko, ale Panowie! Drugi raz z rzędu!

23

To było pewne, że coś zacznie się sypać jeśli chodzi o kontuzje i przerwy reprezentacyjne. Aż strach pomyśleć w jakim stanie wrócą po Mistrzostwach - na kluczową część sezonu. Miejmy nadzieję, że w tym sezonie nam się poszczęści i za dużo tych kontuzji nie będzie, a Dembele i Ansu będą okazami zdrowia już do końca..