- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1612 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
doc
5
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Batys
5
Walicie czy nie?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1612 Culés
6
God of War (2018) ma ukazać się na PC w dniu 14.01.2022.
No i co teraz konsolowcy?! haha nawet mi was nie żal, dzięki za wytestowanie gierki na swoich słabiutkich platformach, a teraz czas na prawdziwą wersje dla PC! PC Masters!
Za 5 lat może zagram jeszcze na PC w The Last of Us, wtedy to dopiero będzie wam głupio!
@macio_944 @clyde @Ghotti @MesQueUnClub_87
1
@Jakchcesz
2
@Jakchcesz PS ma sporo exclusiwów, ale tak naprawdę z ważnych zostaje tylko tlou, ghost of tushima i spiderman. W ciągu kilku lat pewnie te tytuły będą dostępne także na PC.
1
@macio_944 Poczekam w spokoju aż dopracują exy i wydadzą je na PC :)
https://i.redd.it/m0x3fitnb1h51.jpg
0
@Zoker Myślę że TLoU 1 jak i druga część zostanie wyłącznie na PS, reszta prawdopodobnie wyjdzie na PC za kilka lat :D
1
@Jakchcesz bardzo proszę o oznaczanie w postach o grach w szczególności na PC.
1
@masq jasne, bez problemu ;)
1
@Jakchcesz polecam bardzo mocno Hellblada jak lubisz gry Ala GoW
1
@Jakchcesz Zdążyłem przejść, zapomnieć, potem przejść drugi raz, wbić platynę, zapomnieć i teraz możemy Wam ją odstąpić :D
Jedna z lepszych gier w jakie grałem, ale Ghotti nie lubi tej części bo to już nie jest Slasher :P
0
@MesQueUnClub_87 dooookladnie. Nuuuuda
1
@Jakchcesz tak jak masz już 200h przegranych w Bloodborne, hehe :D
0
@clyde obrażajo :(
A Bloodborne na PC wychodzi! są przecieki że wersja na PC już jest gotowa. Zobaczymy kto się będzie śmiał ostatni.
0
@Jakchcesz 6 lat minęło od premiery. XD od 3 słyszę, że wychodzi. :D niech wyjdzie, jak exy będą wychodzić po 3-5 latach od premiery na PC to nie mam nic przeciwko ^^