La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1277 Culés

42

Poza Messim i Busquetsem nikt w pierwszym zespole nie ma lepszych prostopadłych podań od Puiga. Dalej chłopaka bronię i uważam, że będą z niego ludzie.

45

@masq nie, nie będą obudz się

7

@masq idealny na odciążenie Pedriego.

15

@Gaucho Żebyś wiedział. Ja nie mówię, że chłop od razu ma grać wszystko od deski do deski, ale wolałbym postawić na niego jako etatowego rezerwowego takiego co często dość wchodzi jak Keita u Pepa niż kupować kogoś.

10

@masq oczywiście jestem tego samego zdania.

1

@masq Porównanie do Keity świetne, szkoda że daje jasny sygnał że nie pamiętasz po co Pep go na boisko wpuszczał.

1

@masq jedyna jego zaleta ale się zgodzę. Chociaż uważam że Alba i Pedri mają lepsze

5

@Gall pamiętam mordo. Wybiegany chłop od czarnej roboty na podmęczonego rywala. Jakbyś uważnie czytał to nie porównywałem ich profili jako piłkarzy tylko jak dużą rolę chciałbym żeby Puig miał w zespole Koemana.

@AntekGriezmann Pedri ma lepsze prostopadłe od Puiga? O_o...

3

@masq uważam dokładnie tak samo... Po prostu ufam swoim oczom i kiedy widziałem go grającego zwykle wnosił coś do drużyny i robił rozruch w środku pola. Rozumiem, że Pedri oczywiście jest znacznie lepszy taktycznie i bardziej zdyscyplinowany, ale chociażby w przypadku niekorzystnego wyniku takie wejście Puiga i dym z przodu jest wręcz porządny. Dyscyplina taktyczna to jest coś do poprawienia i on może to zrobić, ale talent ma z pewnością duży.

Komentarz usunięty

26

@masq Nie ma szans na wyższy poziom. Przecież ci młodzi chłopcy będą lepsi niż Puig. Mega przereklamowany piłkarz.

9

@Janiama Ten 16-letni Gavi zrobił na mnie większe wrażenie, dojrzalej gra.

1

@masq lub na takim samym poziomie

6

@Janiama Nie ma szans na wyzszy poziom? Szanse akurat sa zawsze, oby Was wszystkich uciszyl, bedzie potem bardzo fajnie sie czytalo jak bedziecie nim podjarani

2

@Janiama tego nie twierdzę, że nie. Mamy teraz złote pokolenie. Ale Puig o swoje się upomni, jeszcze Ci to przypomnę Maćku :)

2

@AntekGriezmann Pedri xd ?

12

@masq Pedri już jest conajmniej 2 poziomy wyżej od niego, a jest rocznikiem 2002, czyli jakieś 3 lata młodszy. Wątpię, że z Puiga jeszcze coś będzie jak sporo młodsi zawodnicy go przerastają. Jeszcze jakby to był wyrównany poziom, to bym w Puiga jeszcze nie skreślał, ale są marne szanse. 3 trenerów na niego nie stawiało. Ma 22 lata i jeszcze bez debiutu w Reprezentacji. Nawet nie był jeszcze tego blisko.

13

@masq Pedri takie piłki grał mając Chorwatów czy też Włochów przed sobą. Przyznasz ze to poziom wyższy niż dzisiejszy rywal.

1

@Janiama ogólnie Pedri to ewenement, ale nie opierajmy swojej opinii na jednym czy dwóch meczach. Oczywiście, że Pedri jest lepszym piłkarzem, ale w samym aspekcie prostopadłych podań uważam, że Puig góruje.

0

@masq Ok w pewnym sensie wiem o co ci chodzi ale Keita dostawał te minuty bo on robił coś zgoła odmiennego niż to co robi Puig, więc dla mnie to wyciągniecie keity tak kłuje bo przecież Pep mógł dawać te minuty zawodnikom robiącym większy dym niczym Puig niż Malijczyk.

3

@masq Rysiek "chaos" Puć zniknie z Barcy jak wielu jemu podobnych.

0

@masq "ale nie opierajmy swojej opinii na jednym czy dwóch meczach." Nie piszę tego złośliwie ani nic, żeby nie było, ale trochę opierasz opinie o Puigu właśnie na jednym czy dwóch meczach. Dla mnie Puig nie przeskoczy pewnego poziomu, zapchaj dziura na 10 minut meczu, albo na naprawdę słabych rywali. Trochę jak z Roberto, który miał to szczęście, że był problem z prawą obroną. Gdyby nie to, to w środku pola nie pograłby za wiele i tutaj według mnie z Puigiem będzie podobnie. A obecnie Roberto to siedzi w tym klubie chyba dlatego że jest wychowankiem (i po części dlatego że Dest wcale nie jest obecnie zbawieniem PO).

1

@masq wszyscy widzą super podania Puiga. Zgadza się umie to. Ale tak zapatrzeni, że nie widzą liczby bezsensownych strat ( przeważnie podanie przez szerokość boiska kończące się stratą ), wbiegania w pozycje innych piłkarzy ( kilka razy w meczach już widziałem jak dubluje się z kimś pozycją bo biega jak głupi po tym boisku )

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy