1

@pienaar A po co ma "dawać"? Mają ważną umowę i ją respektują.

1

@snupson Jakie "zaległe"? To Nike jest coś winny Barcelonie?

0

@Ronad10 Tak. Jak ktoś ma na kogoś wyjebane, to na socialu mu złoży życzenia urodzinowe, bo mu np FB przypomni. Kolega zadzwoni, albo prywatnie napisze. Zauważyłem w swoim gronie, że tak jest. Pisanie publiczne do osoby którą znasz jest po prostu na pokaz.

1

@Ronad10 Ty z kolegami na socialach gadasz?

0

@antytalent Tak, patrzyłem na ranking Uefa.
Edit: teraz looknąłem archiwalne i rzeczywiście na koniec 23/24 Barca jest 12, 13 Bayer, 14 Atletico. Zgadza się.

0

Może mi ktoś wyjaśnić, dlaczego Barcelona znalazła się w pierwszym koszyku? Ponoć w pierwszym miał być aktualny zwycięzca LM, a reszta po rankingu klubowym Uefa. Barca w tym rankingu atualnie jest na 18-tej pozycji, wyżej są Atletico i Leverkusen, które znalazły się w drugim koszyku. O co tu biega?

0

Live kupiło Chiese, bo Barca im miała Diaza zabrać ;)

3

Wypożyczyć Romeu ;)

1

@FLYP na telefonie...

8

@tomek1656 Ja nie widzę żadnych reklam. Nic mi nie wyskakuje.

0

@PJ777 Przeceż to Bernal wjechał w gościa z piłką.

0

@SenoX Przecież to Bernal w niego wjechał...

2

@fotohobby na skutek ataku rywala? Przecież to Bernal go zatakował.

1

Trochę strach z tym powrotem do 1:1. Będą mogli więcej wydawać, oby nie poszli po bandzie ;)

0

@emjot Z tymi co nie byli to masz rację. Ale policz teraz tych wszystkich Alonso, Sergi Roberto, Lenglet, Gündogan, Christensen, Romeu...

0

@emjot Ale za każdego z nich wpadły pieniądze do budżetu. W sumie prawie 40 baniek.

4

@CPuyol Raczej koledze wyżej chodziło o transfery Neymarów, Suarezów czy Ronaldinhów ;)

36

Czyli po pozbyciu się Riada, Guiu, Roque, Juliana Araujo, Lengleta, Gundogana, Faye, Pedroli, Sergi Roberto, Romeu, Marcosa Alonso oraz wyrejestrowaniu Christensena... klub w końcu znalazł miejsce na rejestracje 1 zawodnika. Hmmm, strach pomyśleć ilu jeszcze musiałoby odejść, żeby Nico do tego dołączyć.

6

@LatajacyHolender Bayern to ich bezpośredni ligowy rywal. Kluby często wolą puścić taniej do innej ligi, niż rywala wzmacniać.

0

Hejka. Wie ktoś może dlaczego Barca jest w pierwszym koszyku LM? Ponoć w pierwszym miał być zwycięzca ostatniej LM i reszta dalej po klubwym rankingu uefa, a w tym Barca jest aktualnie na 18-tej pozycji, czyli niżej niż Atletico i Leverkusen, które są w drugim.

0

@Ronad10 Jest. Gol International to agencja Piniego.

0

@Matej Jak chcesz wypożyczyć z opcją kupna zawodnika z rocznym kontraktem? :D

0

@Czarny_ck No Laporta mówił, że w 2025 będą mogli sprowadzić Haalanda.

0

@Pawel13sz Ciekawe jest też: "Liczysz na młodych zawodnikach".

0

@MateuszDoniec No i Panie Mateuszu trochę dziwnie to wygląda, że powołują gościa niezarejestrowanego. Ale cóż, możliwe, że przepisy na to pozwalają.

1

@45M4R i to od razu z Realem ;)

1

@ViscaelBarca2007 Powinno być rozwiązanie umowy z winy klubu, co by się wiązało z wypłatą należnych zarobków do końca kontraktu, czyli w tym wypadku ok 60mln euro. Oduczyli by się w uja walenia.

0

@MateuszDoniec A Olmo się znalazł?

0

A kto inny miał go pożegnać, jak tylko pewnie Marc po niemiecku gada? ;)
EDIT: a no jeszcze o Lewym zapomniałem, bo Olmo to raczej z nim nie pogadał :D

3

@Wiktor91 Jeszcze wypłoszyli najlepszego zawodnika ostatniego sezonu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?