0

@Damiano27psk
Był trenerem rezerw w FC Bayern więc już funkcjonował w wielkim klubie.
Wiem że to inny kaliber stanowiska ale Bayern to nawet lepiej organizacyjnie funkcjonujący klub

0

@michal26
Nie kupił bo lepszej 9 nie było dla nas :-)

2

@Yosemite
Pamiętam jak wielu stąd się cieszyło że pozbywamy się grubasa.
Czas pokazuje jakie to głąby.

1

@bartekvisca
Pokaż mi jedna drużynę gdzie on ją przejął i doprowadził do jakiegoś sukcesu?
Zawsze coś było nie tak i zawalał w połowie drogi.

0

@mat32
Czyli analogicznie jest teraz z Pimientą.
Też jest w klubie, też prowadzi Barce B i też Laporta go może obserwować i awansować :-)

0

@mekston
Dobrze, zaproponowałem coś co wg mnie jest rozwiązaniem.
Ty nie zaproponowałes nic alternatywnego tylko przywołujesz kwestie uznaniowości i interpretacji.
Rozumiem że akceptujesz to co jest dzisiaj?
Jeśli tak to dalszą rozmową o ile nie przedstawisz innego rozwiązania problemu i sensownych argumentow jest bezcelowa bo nie wnosisz sposobu żadnej zmiany tylko coś mi powielasz z tego co już wcześniej mówiłeś.

0

@mekston
Jeśli masz rozłożone ręce i leci piłka z np. 30 m a nasz szansę ja schować i tego nie robisz albo jeszcze ja przesuwasz żeby zrobić blok to jest celowe zagranie i czerwo.
Jak z bliska dostajesz w rękę to pośredni, jak z bliska i ruszasz do bloka reka to czerwo.
Niech UEFA ustali jasne zasady i wszystko będzie jasne.
A teraz to rozpatrują czy odbita od ciała czy za wysoko uniesioną, czy był ruch, czy zwiększał obrys ciała.
Wszystko jest to dogadania ale główne zasady tak jak mówię pośredni lub czarów. A karny w polu karnym za klarowny faul, gdy ostry, celowy, lub wyjscie sam na sam.
Za zwykle dotknięcie jakich pełno w każdym meczu też bym karnych nie dawał bo teraz to już patologia co odwalają ramosy i inne vinicjuszo-podobne aktorzyny.

0

@Messibestplayerintheworld
Erica den Haag'a - tego Pana bym poprosił lub spróbował Hansiego Flicka zatrudnić.

1

@Encore
A co zrobiło później conajmniej 4 naszych graczy aby skasować tę akcje?

0

@mekston
Przecież mówię, "celowe zagranie".
Nie wmawiaj, że nie da się tego rozpoznać.
W koszykówce jest flagrant faul i dobrze to rozróżniają od zwykłego faulu.

0

@swer2251
Jest w artykule że sąd z Madrytu wydał wyrok który obowiązuje w Hiszpanii i też w Szwajcarii.
To jest jeden wyrok, jednego sądu, nie dwóch jak pisze AlvaroHanso.
Dodatkowo jest to sąd gospodarczy a nie Sąd ds. Sportowych więc jego kompetencje mogą być niewystarczające.
UEFA ze względu na charakter i umiejscowienie związku podlega prawu Szwajcarii które nie jest identyczne jak hiszpańskie.

0

@mekston
Przecież Ci tłumacze, jeśli celowo pokieruje rękę do piłki to czerwo, jak ma rękę nawet wystawiona i w nią dostanie nie robiąc przy tym wyraźnego ruchu to pośredni.
Łatwo to wyłapać z tyloma kamerami.

0

@mekston
Ukruci, bo nie będzie takiej polemiki i biegania za sędzią aby dał karnego bo piłka go trafiła.
Dziś to są głównie przypadkowe zagrania ręką i masę karnych z tego.

0

@mekston
dlatego zeby to ukrucić napisałem jak bym to widział

0

@Gosciuu
Mam nadzieję, że jego też wyku..ią z tego klubu w kosmos po sezonie...

3

Koeman nie chce wygrać tego mistrzostwa i mocno pracuje na pożegnanie się z robota

0

@mekston
Dzisiaj za to nie ma kontrowersji i dyskusji?
Są i będą jeśli będzie tak jak dotychczas, ciągłe narzekania i problemy.

0

@mekston
Czyli chyba widać jak celowo macha ręką aby zatrzymać piłkę albo dostaje w rękę nabity piłką.
To chyba nie jest trudne, prawda?

0

@AmigoBlancos
Wiemy, wiemy, liczyłeś, że Barca straci i wtedy byś oglądał do końca żeby się nacieszyć :-)

0

@mekston
Jak zatrzyma celowo to jest to niesportowe zachowanie i czerwień.

1

@norbi77
Ręką w polu karnym to powinien być rzut wolny pośredni i problem byłby rozwiązany.

0

@KacperVEB
Skoro Felix nawet nie ma liczbie chyba jeszcze bardziej znika?
Nie bez powodu przecież zapłacono 126 mln > 120 mln za Francuza nawet pomimo tego że jest sporo starszy, zgadzasz się?

0

@MRE
800 mln ojro

0

@Granto
Miałem tak samo więc przeszedłem na Orange Światłowód i jestem bardzo zadowolony.
Jeśli masz możliwość to mocno polecam.

0

@Werka7
Niech płacą klauzule i sprawa załatwiona.

0

@dv7wisnia
Klub kontraktuje gracza w oczekiwaniu że ten wypełni kontrakt i robi to rzetelnie a nie że co chwila zaczyna rozmowy o odejściu bo ktoś mu daje więcej.
I tu jest właśnie ta rola Raioli, mąciciela i krętacza.

0

@Uukasz_93
Jak najdalej od Raioli, od zawsze tak twierdzę.
On powinien być na czarnej liście osób z którymi nie robimy interesów.
Jak któryś z tego graczy chce u nas grać to niech rezygnuje z usług grubego i można rozmawiać.

0

@cescblaugrana95
Obrońca ma kryć do końca :-)
I myśleć co się może wydarzyć.

1

No ale Emerson przy golu na 1-1 to ładnie się nie popisał.
Trochę strach jakby tak u nas grywał.

https://www.goalstube.online/2021/05/betis-granada.html?m=m2

0

@ViscaBarca123
Niech tam wreszcie jakiego rodowitego Francuza z talentem znajdą bo ostatnio to albo sami naturalizowani Afrykanie albo Arabowie grają w lidze i repce Francji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?