17

Dobry tekst :)


0

@szkutnik91 Grie tak, Ligt nie. Ogłosić by mogli, tylko by podpisali w Lipcu. Grie czeka na klauzulę.

3

@kris81 Znowu wina EV. Nawet w reprezentacji?

3

@Encore hazard z bonusami dużo więcej

0

@Bovciek no to wkoncu wielki talent czy nie?to gdzie trzeba go wypożyczyć by talent wybuchł do ekstraklasy?

1

@kewin jak pokażą to Barca dostanie bana na transfery i spora karę za negocjacje przed okienkiem

0

@ViscaBarca123 można powiedzieć że to on wywalił PSG z LM

0

@ViscaBarca123 Co z tym Ansu Fati? Zostaje?

0

@Dejvo Foxa Asia - to jakaś kuchnia azjatycka?

0

@szkutnik91 I słusznie , czym dłuzej tym lepiej dla nas, RM bedzie miał mniej siana na wzmocnienia.

4

@KRIS123 nie jest przereklamowany, świetny technicznie. Dla mnie skrojony u nas na skrzydło. Ja byłem zdania że to on a nie Cou powinien do nas trafić. Większość jednak uważała inaczej

1

@Katalonbar Alena nawet do u21 się nie łapie. Zaczynam wątpić czy to talent na pierwszy skład.

1

@KingKahuka a gdzie czytasz? Jak bardzo poważne jest to źródło?

0

@Gaucho I Grie nie zapomnij.

10

Oj komentarze D. Jonga i Cillessen, Koemana trochę jakby chłopak podjął decyzję o przyjściu do Barcelony.

0

@Messibestplayerintheworld Gdzie tam piękna, Real jest dużo lepszy bo mają Jovica za 60mln.

1

@Sysia11 Przyjdzie 01.07 jak klauzula spadnie

5

@gurales I było sobie piękne życie.

0

@Benz Do Jovica i jego ceny, Hazard wcale nie tak mało jak na roczny kontrakt.

3

@MichalZZZ Jovic taki kozak zaraz 5 strzeli.A nie czekaj nie gra już

1

@Kurkmen My DeJonga za 75. Hazard za rok za darmo.

0

Klich, Krychowiak - to tylko Brzeczek może wymyślić. Zejdzie Klich i od razu Zieliński zacznie grać.

1

@Michael_20 czerwonych kartek na pewno.

0

@Chwytliwy Akurat ja mam podobne zdanie.

0

@BarcaInfo Zburzyłeś im cały świat. Jest moda na Rakiete i statystyki kłamią :)

0

@Veb1233 Juve moim skromnym zdaniem.

0

@Gaucho przyzwyczaj się. Tu szybko a nawet kosmiczne szybko zmienia się zdanie o piłkarzu. W szczególności w tą zła stronę. Messi jeden mecz źle zagra i od razu lawina bzdur że przez nie go nie ma drużyny itp. Umtiti jest najlepszym przykładem, jak większość chce go sprzedać bo chłopak kontuzje wylapal

0

@draxidox roczny kontakt, Hazard ciśnie że chce do Realu. Nigdzie indziej

0

@Buba13 ta filmy mówią co innego

1

@masq co miesiąc słyszę, trzeba przedłużyć z tym, tym, tym. Talent, talent, talent, a później kończą w Betisie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?