tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Dobry tekst :)
0
@szkutnik91 Grie tak, Ligt nie. Ogłosić by mogli, tylko by podpisali w Lipcu. Grie czeka na klauzulę.
3
@kris81 Znowu wina EV. Nawet w reprezentacji?
3
@Encore hazard z bonusami dużo więcej
0
@Bovciek no to wkoncu wielki talent czy nie?to gdzie trzeba go wypożyczyć by talent wybuchł do ekstraklasy?
1
@kewin jak pokażą to Barca dostanie bana na transfery i spora karę za negocjacje przed okienkiem
0
@ViscaBarca123 można powiedzieć że to on wywalił PSG z LM
0
@ViscaBarca123 Co z tym Ansu Fati? Zostaje?
0
@Dejvo Foxa Asia - to jakaś kuchnia azjatycka?
0
@szkutnik91 I słusznie , czym dłuzej tym lepiej dla nas, RM bedzie miał mniej siana na wzmocnienia.
4
@KRIS123 nie jest przereklamowany, świetny technicznie. Dla mnie skrojony u nas na skrzydło. Ja byłem zdania że to on a nie Cou powinien do nas trafić. Większość jednak uważała inaczej
1
@Katalonbar Alena nawet do u21 się nie łapie. Zaczynam wątpić czy to talent na pierwszy skład.
1
@KingKahuka a gdzie czytasz? Jak bardzo poważne jest to źródło?
0
@Gaucho I Grie nie zapomnij.
10
Oj komentarze D. Jonga i Cillessen, Koemana trochę jakby chłopak podjął decyzję o przyjściu do Barcelony.
0
@Messibestplayerintheworld Gdzie tam piękna, Real jest dużo lepszy bo mają Jovica za 60mln.
1
@Sysia11 Przyjdzie 01.07 jak klauzula spadnie
5
@gurales I było sobie piękne życie.
0
@Benz Do Jovica i jego ceny, Hazard wcale nie tak mało jak na roczny kontrakt.
3
@MichalZZZ Jovic taki kozak zaraz 5 strzeli.A nie czekaj nie gra już
1
@Kurkmen My DeJonga za 75. Hazard za rok za darmo.
0
Klich, Krychowiak - to tylko Brzeczek może wymyślić. Zejdzie Klich i od razu Zieliński zacznie grać.
1
@Michael_20 czerwonych kartek na pewno.
0
@Chwytliwy Akurat ja mam podobne zdanie.
0
@BarcaInfo Zburzyłeś im cały świat. Jest moda na Rakiete i statystyki kłamią :)
0
@Veb1233 Juve moim skromnym zdaniem.
0
@Gaucho przyzwyczaj się. Tu szybko a nawet kosmiczne szybko zmienia się zdanie o piłkarzu. W szczególności w tą zła stronę. Messi jeden mecz źle zagra i od razu lawina bzdur że przez nie go nie ma drużyny itp. Umtiti jest najlepszym przykładem, jak większość chce go sprzedać bo chłopak kontuzje wylapal
0
@draxidox roczny kontakt, Hazard ciśnie że chce do Realu. Nigdzie indziej
0
@Buba13 ta filmy mówią co innego
1
@masq co miesiąc słyszę, trzeba przedłużyć z tym, tym, tym. Talent, talent, talent, a później kończą w Betisie.