4

@BarcaInfo miał dobry mecz z Villarealem + jeden na początku sezonu gdy Messi był kontuzjowany. Nie ujmuję mu ale bardziej widziałbym Ansu w pierwszym składzie na mecz z Napoli.

4

@BarcaInfo szanuję Guardiole między innymi za to, że docenia innych szkoleniowców. Mówi o tym otwarcie, mimo, że sam jeśli chodzi o tytuły jest znacznie wyżej to widać zdaje sobie sprawę, że trafił do klubów gdzie wygrywanie było obowiązkiem i nie tylko tytuły są wyznacznikiem tego, czy jest się dobrym szkoleniowcem czy też nie.

0

@BarcaInfo a Benzema? Kappa

1

@matirix20 też bym chętnie zobaczył, nawet może być bez uwzględnienia asyst arbitrów :)

5

@BarcaInfo coś czuję, że gość się nie wypali jak Bojan. Nie musi być drugim Messim bo stawianie takiej poprzeczki to zły pomysł. Jeśli zarząd bądź trener nie spartolą sytuacji to myślę, że będziemy mieli świetnego grajka na lata. Mam tylko nadzieję, że do końca czerwca 2021 w klubowej kasie nie będzie brakować 100 mln euro bo wtedy może być różnie if you know... :)

1

@Messibestplayerintheworld kojarzę przynajmniej dwóch zawodników którzy spisali się lepiej, jeden to nasz Polak rodak, drugi gra w Barcelonie, nie umniejszając Benzemie, który na prawdę grał dobrze.

2

@masq TVP będzie chciało całą akcję zataić i wymyślą jakiś ciekawszy temat, nie wiem natomiast dlaczego inne media nie nagłaśniają tej sprawy.

0

@cules100pro rozumiem, dzięki za rozjaśnienie

1

@TheMugShot kim jest Mateusz Janowski, że właściwie codziennie ktoś wrzuca jego tweety tutaj? Nie chcę nikogo obrazić, ale chłopak wygląda mi na jakieś 18-19 lat a jest traktowany dość często jak wyrocznia jeśli chodzi o Barcelone. Nie rozumiem.

0

@Statistics wiem, że nie krytykujesz, dlatego też odpisałem jakie moim zdaniem są powody takiego stanu rzeczy

0

@Statistics zgadza się, porusza się jednak w zupełnie innych strefach boiska. Kiedy Messi znajduje się w polu karnym, przed sobą ma najczęściej formacje obrony lub nawet pomocników przed nimi. Za Valverde zespół był bardziej cofnięty więc gdy Barcelona atakowała, miał zdecydowanie więcej miejsca by coś wyczarować.

1

@VamosRakieta styl gry był po prostu brzydki ale często skuteczny, pomijając wpadki z Liverpoolem i Romą to umiał też reagować na to co się działo na boisku i po zmianach zespół potrafił często się odbić. Sam byłem trochę zmęczony już tym, że zespół nie grał ładnej piłki, na Setiena z początku nie narzekałem, pomyślałem, że trzeba dać mu szanse, jednak nie sprawdził się i trzeba znaleźć jego następce. Mam nadzieję, że już bez eksperymentów.

0

@MrShakira no może nie do końca ratuje bo liga przegrana, ale chociaż jeden pozytyw dzisiejszego meczu, na Leo jednak zawsze można liczyć. Z Ligą Mistrzów będzie bardzo bardzo ciężko więc trzeba przygotować się solidnie do kolejnego sezonu, nie wiem jak to wyjdzie z sabotażystą u sterów, trochę się o to martwię ale nie mamy wpływu, pozostaje nam kibicować chłopakom.

4

@BarcaInfo mógł odpuścić, Semedo to obejrzy i się załamie

1

@monsterrize zgadzam się. Osobiście wolałbym Neymara, który wiemy, że da jakość, niż Lautaro który jest kotem w worku jednak (byłem za jego transferem przed pandemią, gdy klub miał więcej pieniążków, jednocześnie nie za kwotę o której się mówiło). Ktoś powie, że Suarez wtedy nie ma zmiennika- jest Griezmann, do tego można spróbować z Fatim na środku, który ciąg na bramkę ma i strzela z niełatwych pozycji.

0

@BarcaInfo no jeśli zmiennikiem Alby ma być Miranda, to kolejny obok powrotu Aleni niezrozumiały dla mnie ruch. No ale dobra, widać na siłę chcą wygonić Messiego :)

0

Btw Arthurowi też obiecali podwyżkę. Mam nadzieję, że nie skończy się tak samo, bo sprzedaż Lenlgeta byłaby znacznie większą głupotą.

0

@Persyfl raczej są tego świadomi i podatek dochodowy nie zostałby zniesiony z dnia na dzień, najpierw przygotowaną mają ustawę zwiększenia kwoty wolnej od podatku, którą jak pewnie wiesz mamy absurdalnie niską w porównaniu do innych krajów w Europie, właściwie sporo krajów z Afryki nas wyprzedzają pod tym względem.

1

@MesQueUnClub_87 jeśli chodzi u Umtitiego to miałem to samo. Mój dobry kolega, który kibicuje Realowi sam wspomina, że mieliśmy obrońcę który zapowiadał się przynajmniej TOP3 na świecie na swojej propozycji, a do tego ile lat gry przed nim. Także no kto mógł przewidzieć, że tak się to skończy, szkoda.

0

@Persyfl takie ustawy można wprowadzać stopniowo. Dochodzi większy wpływ z VAT, które według wstępnych wyliczeń nie był jakoś super wysoki, ale nie bierze się też pod uwagę, że zwiększenie kwoty wolnej od podatków bądź całkowite zniesienie dochodowego zachęci do inwestowania i stworzy znacznie bardziej sprzyjające warunki dla gospodarki, co za tym idzie pojawią się w budżecie kwoty nieujęte w takich wyliczeniach. Jestem świadomy, że wprowadzenie takich ustaw to spore zamieszanie przez być może kilka lat, ale czasami trzeba zrobić krok w tył by wprowadzić gruntowne zmiany. Uważasz zatem, że zadłużanie przyszłych pokoleń i obarczanie ich błędami naszych poprzedników i nas jest w porządku? Aktualny system do tego prowadzi. Muszę zabierać się za pracę, także ewentualne odpowiedzi z mojej strony mogą pojawić się później. Wszystkich biorących udział w dyskusji oczywiście pozdrawiam i życzę miłego dnia.

1

@maleta009 wiem wiem mnie również najbardziej w tym programie boli opłacanie patologii, nie kategoryzuję bo są rodziny, które potrafią te pieniądze spożytkować dobrze, co nie zmienia faktu, że w rodzinach patologicznych takie 500+ może być nawet szkodą dla dziecka, bo ojciec/matka ma za co kupić więcej % co za tym idzie prowadzi to do większych awantur i większego zaniedbania dzieciaków, ale nie myślmy w kategoriach mniejszego zła, co dość często ma miejsce. Może lepiej po prostu zastąpić złą ustawę lepszą? 500+ dla dzieci osób pracujących to załatanie jednej dziury w mocno podziurawionym programie. Nadal zostają osoby jak @MesQueUnClub_87 czy ja. Nie mam aktualnie dzieci, co los przyniesie nigdy nie wiadomo, ale w tym momencie pracujemy między innymi na świadczenia zupełnie obcych nam ludzi. Nie chcę niczego dostawać- sprawiedliwiej byłoby nie zabierać, bądź nie zabierać tak dużo.

1

@maleta009 zgadzam się, ale z tego co napisałeś/napisałaś jesteś za tym by nadal było to w formie 500+ tylko wypłacane osobom pracującym. Jest to moim zdaniem nie fair w stosunku do osób, które dzieci nie mają, a pracują w tym kraju, w czym są gorsi tacy ludzie? Dlatego w moim odczuciu kwota wolna od podatku na poziomie naszych posłów bądź całkowite zniesienie podatku dochodowego jest lepszym rozwiązaniem.

0

@maleta009 możesz uzasadnić dlaczego twierdzisz, że @MesQueUnClub_87 myśli bezsensu?

4

@MesQueUnClub_87 uważam, że to jeden z mocnych punktów programu Konfederacji. Zrezygnowanie z tego typu socjali i zlikwidowanie podatku dochodowego lub znaczący wzrost kwoty wolnej od podatku. Nie zachęca to społeczeństwa do lenistwa tylko wręcz odwrotnie.

0

@BarcaInfo mimo, że popieram stawianie na swoich to uważam, że Alena jest jednak za słaby. Wiem, że w Barcelonie B miał dobre liczby, ale Puig robi większe wrażenie gdy dostaje szanse w pierwszym zespole. Kariery u nas nie zrobi dlatego najlepiej dla niego gdyby przeszedł do średniego klubu w Europie i grał regularnie.

1

@MrShakira nie ma tragedii. @VamosRakieta ogarnia po przerwie i gra szybszą piłeczkę. Trzeba przejść Napoli najpierw, później można myśleć o kolejnym rywalu. Byleby nie wypadł nam któryś z kluczowych zawodników teraz z powodu jakiejś kontuzji i można powalczyć, mecz byłby na neutralnym terenie, skład na papierze dobry, przebłysk z Villarealem pozwala wierzyć.

0

@Cobra303 właśnie jak będzie teraz z tymi kartkami patrząc na to, że nie ma dwumeczów?

1

@Messibestplayerintheworld rzadko się z nim w pełni zgadzam ale w tym przypadku według mnie ma racje.

1

@BarcaInfo pomijając kosmitę, Kubo na liście...

0

@nvidd człowieku nie tutaj takie pytania. Chcesz rozpętać wojnę? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?