solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3:0 dla nas, mój typ.
Już nie mogę się doczekać...
0
Uwielniam go i nie przestane w niego wierzyć.
0
i wszystko jasne.. będzie dobrze, ja w to wierze..
jaki zarost hehe ;)
0
Pożyjemy, zobaczymy...
Ale bardzo mi się widzi Cesc w barwach Blaugrany
0
Mądra wypowiedź Johana. Zgadzam się z nim w 100%.
0
Postarał się w końcu.
0
Aż mi ulżyło po tym meczu :) Teraz tylko huknąć Seville w środe i będzie cacy.. ;)
VeB!