0

3:0 dla nas, mój typ.

Już nie mogę się doczekać...

0

Uwielniam go i nie przestane w niego wierzyć.

0

i wszystko jasne.. będzie dobrze, ja w to wierze..

jaki zarost hehe ;)

0

Pożyjemy, zobaczymy...

Ale bardzo mi się widzi Cesc w barwach Blaugrany

0

Mądra wypowiedź Johana. Zgadzam się z nim w 100%.

0

Postarał się w końcu.

0

Aż mi ulżyło po tym meczu :) Teraz tylko huknąć Seville w środe i będzie cacy.. ;)

VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?