solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech zostanie Zlatan i będzie dobrze. Po co nam on? :/
0
Witamy Masche!
0
Kocham ten klub! VAMOS BARCA
0
Xavi & Messi - to jest to!
0
to bedzie raczej wyglądało Ibra po Madryt w Gran Derbi :E hehe
0
Człowiek przez którego pokochałem Barce. Viva la Ronnie!
0
XAVI ! Mój idol, wzór do naśladowania tak samo jak Puyol.
Graj nam jak najdłużej Xavciu!
0
939
Tak, dokładnie ten Keita. To był odcinek z Samuelem Eto'o.
0
Jeszcze poprosze Bartre, Thiago i Romeu :)
0
moda na sukces.
0
Dokładnie, przez 16min. I nie grał na 100 :D
0
Dobrze że o 13 jest, bo później bym nie miał czasu obejrzeć.
0
Ibrakadabra19
No te away'e z 08/09 były zajebiste. Jedne z lepszych wyjazdowych wg mnie. :)
0
Lepiej mu było w długich włosach :D
0
Bardzo dobra opcja. Nie trzeba będzie nikogo kupować. Jak mamy takiego młodego i dobrego zawodnika to nie ma na co czekać, tylko włączyć do 1 zepołu :)
0
siemion2010
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=czwartek
tu pewnie będzie pare transmisji do wyboru :) prawie zawsze stąd coś wybieram i jest ok. Najpewniejbędzie na iraqgoals.
0
Moltes Felicitats, Pedro! Graj nam coraz lepiej :)
0
derby89
Wpisz na wikipedii.
0
Terminarz nie jest zły :) Tylko do GD w 13 kolejce :E Oby dla nas szzczęśliwe.
0
Hleb to wygląda jak jakiś jaskiniowiec na tym zdjęciu. Oj nie pograsz sobie w tym sezonie.
0
Thiago, mój ulubiony piłkarz tej młodej generacji Hiszpanii. Wg mnie też powinien już dołączyć do 1 zespołu. I jak napisał kolega pode mną, za 2,3 lata nie będziemy potrzebować Cesca, bo Xaviego zastapi godnie Thiago. :)
0
Ja najbardziej bym chciałby żeby Thiago się wybił :) Dobry występ na ME może mu w tym dużo pomóc
0
No na Eurosport 2 właśnie nigdzie nie widze żeby pisało o tym meczu.
http://www.telemagazyn.pl/wyszukiwarka/31,20100718,3,1,st,dz,go,cpr.html
0
W programie i na necie pisze, że nie ma jutro meczu Hiszpania-Chorwacja na Eurosporscie. Wie ktoś ocb? Bo obejrzałbym w tv a nie na kompie..
0
Mam nadzieje, że po tych mistrzostwach włączą któregoś z młodych do zepsołu. Thiago bym najchętniej widział :)
0
Bardzo dobra wiadomość :)
0
VIVA ESPANJJJJJJJJJJJJAAAAAA!!!!!!!!!! Brawo chłopoki !!!
0
Xavi=geniusz. tyle wystarczy :)
0
po co on tu.. ;/
0
Ferrer si, Rosell no!