0

Ewidentie Henry wprowadził świeżość w drugiej połowie i są efekty.

0

No ta druga połowa jak na razie troche lepsza

0

Henry na boisko.

0

Za łatwo dajemy sobie wejść w pole karne..

0

k3 musze Ci przynać rację.

Bojan dziś strasznie słabo..

0

k3 musze Ci przynać rację.

Bojan dziś strasznie słabo..

0

Bojan słabo na razie..

0

Marco87

No ciekawsze mogą być, byle by te transfery były przeprowadzone z głową i wniosły coś pozytywnego do jakości gry.

0

Bardzo bym chciał aby Henio strzelił w niedzielę bramkę. To by go podbudowało, zwłaszcza w takim meczu.

0

Powiem wam że Barca - Arsenal, to byłby bardzo dobry meczyk.

0

xelnaij

Ale głupoty gadasz. Po 1 to nie Laporta sobie 'stworzył' mes que un club (dla twojej wiadomości był to prezydent Carreras) a po 2 to się zastanów za nim palniesz głupotę...

0

Bardzo dobre wiadomości dotyczące Abidala :) Cieszę się żę jest już prawie zdrowy. Ciekawe czy będzie mógł zagrać w meczu ze Stuttgartem. Wykuruj się dobrze i wracaj!

0

Oj Zielony, mam wrażenie że nie chodzi tylko o nich ..

0

Kartka dla Pepa powinna być odwołana, lecz dla Zlatana już nie.

0

Wiara czyni cuda! Jesteśmy z wami!

Vamos Barca!

0

1:0 Sevilla, taaaak jest

0

Remis panowie. A jakiś użytkownik dziś pisał że daje 50 zł na remis hehe :D

Teraz liczmy na Seville ;)

0

4 min. doliczone. Miejmy nadzieję że zdołają ustrzelić na 3:2

0

fuck!

0

uuu ostro pod naszą bramką było..

0

ajajaj prawie prawie, cisnąć tak dalej!

0

Jeszcze wygrają nasze chłopoki. Gramy w 10, bardziej się zmobilizują do pracy.

0

Mi się przy drugim golu Messiego zacięło ;/ niech to szlag.

Za co wgl Pep siedzi na trybunach? Bo przeoczylem najwidoczniej coś..

0

Będziemy wygrywać do przerwy? ;)

0

Valdes i Palop za Reine i Lopeza.

0

Profesjonalista.

0

Znakomicie że są w dyspozycji do jutrzejszego spotkania.

ps; Valencia 2-0, znów Villa

0

Nawet niech wygrają 1:0, później będzie z górki, bo gramy u siebie :)

0

Dobry mecz. Tak trzymać.

0

Ci dwaj geniusze to filar drużyny i zapewne już tak zostanie do końca ich karier. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?