solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewidentie Henry wprowadził świeżość w drugiej połowie i są efekty.
0
No ta druga połowa jak na razie troche lepsza
0
Henry na boisko.
0
Za łatwo dajemy sobie wejść w pole karne..
0
k3 musze Ci przynać rację.
Bojan dziś strasznie słabo..
0
k3 musze Ci przynać rację.
Bojan dziś strasznie słabo..
0
Bojan słabo na razie..
0
Marco87
No ciekawsze mogą być, byle by te transfery były przeprowadzone z głową i wniosły coś pozytywnego do jakości gry.
0
Bardzo bym chciał aby Henio strzelił w niedzielę bramkę. To by go podbudowało, zwłaszcza w takim meczu.
0
Powiem wam że Barca - Arsenal, to byłby bardzo dobry meczyk.
0
xelnaij
Ale głupoty gadasz. Po 1 to nie Laporta sobie 'stworzył' mes que un club (dla twojej wiadomości był to prezydent Carreras) a po 2 to się zastanów za nim palniesz głupotę...
0
Bardzo dobre wiadomości dotyczące Abidala :) Cieszę się żę jest już prawie zdrowy. Ciekawe czy będzie mógł zagrać w meczu ze Stuttgartem. Wykuruj się dobrze i wracaj!
0
Oj Zielony, mam wrażenie że nie chodzi tylko o nich ..
0
Kartka dla Pepa powinna być odwołana, lecz dla Zlatana już nie.
0
Wiara czyni cuda! Jesteśmy z wami!
Vamos Barca!
0
1:0 Sevilla, taaaak jest
0
Remis panowie. A jakiś użytkownik dziś pisał że daje 50 zł na remis hehe :D
Teraz liczmy na Seville ;)
0
4 min. doliczone. Miejmy nadzieję że zdołają ustrzelić na 3:2
0
fuck!
0
uuu ostro pod naszą bramką było..
0
ajajaj prawie prawie, cisnąć tak dalej!
0
Jeszcze wygrają nasze chłopoki. Gramy w 10, bardziej się zmobilizują do pracy.
0
Mi się przy drugim golu Messiego zacięło ;/ niech to szlag.
Za co wgl Pep siedzi na trybunach? Bo przeoczylem najwidoczniej coś..
0
Będziemy wygrywać do przerwy? ;)
0
Valdes i Palop za Reine i Lopeza.
0
Profesjonalista.
0
Znakomicie że są w dyspozycji do jutrzejszego spotkania.
ps; Valencia 2-0, znów Villa
0
Nawet niech wygrają 1:0, później będzie z górki, bo gramy u siebie :)
0
Dobry mecz. Tak trzymać.
0
Ci dwaj geniusze to filar drużyny i zapewne już tak zostanie do końca ich karier. ;)