solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podziękować! Genialny gest.
[*]
0
Megaaa!
FCB
0
Rozpiera mnie duma i zachwyt, że kibicuje tak genialnemu i niepowtarzalnemu klubowi :) NA ZAWSZE !
VISCA EL BARCAAAAAAAAAAA !
0
ReeN
Też prawda, Toure ostatnio mial poobijaną kostke, więc Pep może nie ryzykować jego zdrowia, bo przecież i tak ma świetnych innych piłkarzy.
A jak wyjdą w takim ataku typowanym przez serwis, to będzie ciekawie :) Mam nadzieje że pokażą co to znaczy la Masia i jak potrafią być dobrzy jej wychowankowiei a zarazem młodzi i zdolni gracze. :)
0
larry
Dokładnie. Mogą wystąpić takie roszady. Pep ma dużo opcji, a którą wybierze za właściwą i bezpieczną to już jego sprawa. Ważne żebyśmy jutro awansowali do 1/2 LM :)
0
Henry1991
Też bym wolał osobiście Toure niż Sergio. Może być tak, że zamiast Iniesty od początku zagra Yaya, a Andres wejdzie jakoś w drugiej połowie ;) Ale to tylko przypuszczenia.
0
Dobry grajek. Bardzo nam pomógl za czasów Franka.
0
Też chyba będę skazany na kompa, a jak mi się zachce to pójdę do kumpla.
W każdym bądź razie visca el BARCAAA!
0
Może ktoś powiedzieć jak grał Abidal? Bo oglądałem tylko 15min. tej połówki.
na razie 2;0, jest bardzo dobrze ;) Pewnie jeszcze padną gole. Vamos Barca.
0
kafkaf
a ja po cichu liczę że wygracie premier league ;) wszystko sie może zdażyć.
0
Wystarczy strzelić teraz u siebie gola i Arsenal będzie miał mocnooo pod górke.
Brawo Ibra! Aż się ucieszyłem że w końcu pokazał na co go stać!
Teraz dołóż jeszcze dwa na CN. :)
VeB!
0
W środę się okaże, kto jest jedną nogą w 1/2 finału ;)
0
Uwielbiam tego gościa. Aż mi się humor poprawił na wieść, że wraca :)
0
Zmeińcie tytuł na 0-1 a nie 0:0 :D
0
jestttttttt!!! BRAWO BARCA! BRAWO IBRA!!
0
I okazało się, że nie tylko Messi poatrafi u nas strzelać bramki ;)
Są ważne 3pkt.
0
Będzie dość ciężko...
santiago
już się ciepło robi, bez obaw minie zaczym sie obejrzysz i już wakacje będą : )
0
Chwała mu że strzelił. Może się w końcu odblokuje po tym karnym :)
0
z lewej to on nie umie kopnąć chyba..
0
Jest i Yaya! :) Czuje, że będzie dobry meczyk.
Vamos Barca.
0
A ja powatarzałem mojemu koledze moje przeczucia co do Arsenalu. I się sprawdziło :)
Będzie wielkie widowisko i wierze że Barca wyjdzie z tego zwycięsko!
0
Genialnie. Forma rośnie. Moim zdaniem Pep powinien częściej stawiać na Toure, bo dziś zagrał znakomity mecz.
Vamos Barca.
0
Jest i Titi :)
Damy rade chłopoki!
0
Gdy awansujemy, coś mi się wydaje że trafimy na Arsenal w 1/4.
0
80259
0
Firana18
http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela
i na sopcascie jest nadawne z C+ sport 2 PL ;)
0
Valladolid ostro zaczął. Już mieli sytuacje podbramkową
0
Henry dziś bardzo dobry występ. Ożywił drużynę przez co i efekty widać :) Doskonała współpraca z Messim. A nasza pchełka kolejny raz udowadnia że jest niepowtarzalny i najlepszy.
0
HAT TRICK !!!!!!!!!!!!
0
JESTTTTTTTTTTT KURWAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!