0

Podziękować! Genialny gest.

[*]

0

Megaaa!

FCB

0

Rozpiera mnie duma i zachwyt, że kibicuje tak genialnemu i niepowtarzalnemu klubowi :) NA ZAWSZE !

VISCA EL BARCAAAAAAAAAAA !

0

ReeN

Też prawda, Toure ostatnio mial poobijaną kostke, więc Pep może nie ryzykować jego zdrowia, bo przecież i tak ma świetnych innych piłkarzy.

A jak wyjdą w takim ataku typowanym przez serwis, to będzie ciekawie :) Mam nadzieje że pokażą co to znaczy la Masia i jak potrafią być dobrzy jej wychowankowiei a zarazem młodzi i zdolni gracze. :)

0

larry

Dokładnie. Mogą wystąpić takie roszady. Pep ma dużo opcji, a którą wybierze za właściwą i bezpieczną to już jego sprawa. Ważne żebyśmy jutro awansowali do 1/2 LM :)

0

Henry1991

Też bym wolał osobiście Toure niż Sergio. Może być tak, że zamiast Iniesty od początku zagra Yaya, a Andres wejdzie jakoś w drugiej połowie ;) Ale to tylko przypuszczenia.

0

Dobry grajek. Bardzo nam pomógl za czasów Franka.

0

Też chyba będę skazany na kompa, a jak mi się zachce to pójdę do kumpla.

W każdym bądź razie visca el BARCAAA!

0

Może ktoś powiedzieć jak grał Abidal? Bo oglądałem tylko 15min. tej połówki.

na razie 2;0, jest bardzo dobrze ;) Pewnie jeszcze padną gole. Vamos Barca.

0

kafkaf

a ja po cichu liczę że wygracie premier league ;) wszystko sie może zdażyć.

0

Wystarczy strzelić teraz u siebie gola i Arsenal będzie miał mocnooo pod górke.

Brawo Ibra! Aż się ucieszyłem że w końcu pokazał na co go stać!

Teraz dołóż jeszcze dwa na CN. :)

VeB!

0

W środę się okaże, kto jest jedną nogą w 1/2 finału ;)

0

Uwielbiam tego gościa. Aż mi się humor poprawił na wieść, że wraca :)

0

Zmeińcie tytuł na 0-1 a nie 0:0 :D

0

jestttttttt!!! BRAWO BARCA! BRAWO IBRA!!

0

I okazało się, że nie tylko Messi poatrafi u nas strzelać bramki ;)

Są ważne 3pkt.

0

Będzie dość ciężko...

santiago

już się ciepło robi, bez obaw minie zaczym sie obejrzysz i już wakacje będą : )

0

Chwała mu że strzelił. Może się w końcu odblokuje po tym karnym :)

0

z lewej to on nie umie kopnąć chyba..

0

Jest i Yaya! :) Czuje, że będzie dobry meczyk.

Vamos Barca.

0

A ja powatarzałem mojemu koledze moje przeczucia co do Arsenalu. I się sprawdziło :)

Będzie wielkie widowisko i wierze że Barca wyjdzie z tego zwycięsko!

0

Genialnie. Forma rośnie. Moim zdaniem Pep powinien częściej stawiać na Toure, bo dziś zagrał znakomity mecz.

Vamos Barca.

0

Jest i Titi :)

Damy rade chłopoki!

0

Gdy awansujemy, coś mi się wydaje że trafimy na Arsenal w 1/4.

0

80259

0

Firana18

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=niedziela

i na sopcascie jest nadawne z C+ sport 2 PL ;)

0

Valladolid ostro zaczął. Już mieli sytuacje podbramkową

0

Henry dziś bardzo dobry występ. Ożywił drużynę przez co i efekty widać :) Doskonała współpraca z Messim. A nasza pchełka kolejny raz udowadnia że jest niepowtarzalny i najlepszy.

0

HAT TRICK !!!!!!!!!!!!

0

JESTTTTTTTTTTT KURWAAAAAAAAAA JEST!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?