0

Thiago gra genialnie. Myślę iż w przyszłości będzie mu dane reprezentować pierwszą drużynę.

0

Gdyby doszedł byłoby za dużo indywidualności w zespole.

0

plota.

0

Miło, że siedziba znajduje się w Kielcach ;) Jakieś 30min. drogi ode mnie.

0

Przeprosił. Ale najpierw mógł przemyśleć, to co chciał powiedzieć, bo nie wyszło mu to za dobrze..

0

Nie widże potrzebny jego kupna.

0

barca_6

Widać jaki masz szacunek do klubu. Wyzywasz zawodników Barcy, jaki by Ibra nie był gra dla naszego ukochanego team'u a jak nie umiesz tego pojąć, to masz problem..

0

Do niedzieli!

0

Viva la Barsaaa !

Jeszcze troszke panowie i mamy majstra ;)

Trzeba Seville pyknąć nie ma opcji

0

Dziękuje, dobranoc :)

VAMOS !

0

adamm13

Dokładnie. Nie ma opcji. Bojan zostaje.

0

BOJANNNNN GOLLL !

ależ ten chłopak się nam rozwinął !

Przepiękna akcja !

0

Mi się zdaje, że bez Ibry te akcje przebiegają nieco płynniej.

0

Już wiedziałem po jego spojrzeniu że padnie gol. :)) BRAWOOOO XAVI

0

Keita dziś nie najgorzej

0

Messi !!!!!!!! GOLLLL

0

Coś jest nie tak ..

0

lesiu012

Życzę Ci wygranej zakładu :)

VAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BARCAAAAAAA

0

lukaszu

Iniesta niestety nie zagra. Jest kontuzjowany i wróci dopiero na finał.

0

Do usłyszenia 22 maja!

VAMOS BARCAAAAAAA

0

Generał Xavi

Ładnie pojechałeś z tym wierszykiem :D

Dzisiaj najpiękniejszą nocą, będzie ta w Barcelonie! VAMOS

0

'Więcej niż klub' potrafią i zrobią to!

VIVA LA BARCAAA

0

Robi się ciekawie..

0

co wiedział

0

Adek

U mnie tak samo, Atletico mi zwaliło sytuacje.

Brawo dla nas, 3pkt i basta.

dziękuję, dobranoc.

0

Aż miło patrzeć jak grają nasi piłkarze :) Dobra I połowa w wykonaniu całej drużyny. Myślę, że w II połowie się jeszcze bardziej rozkręcą i zobaczymy więcej goli niz w pierwszych 45min.

VAMOS

0

Jest i Toure !

VAMOS

0

dziękuje, dobranoc.

VAMOS BARCAAAAAA

0

Channel - 81774 (sopcast)

Bardzo dobra relacja.

Vamos Barca.

0

Zaskakujące rozwiązanie. Mam nadzieje że Dani się sprawdzi na ataku..

Ale liczyłem na Toure w wyjściowym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?