solidFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
MGMGMG
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Thiago gra genialnie. Myślę iż w przyszłości będzie mu dane reprezentować pierwszą drużynę.
0
Gdyby doszedł byłoby za dużo indywidualności w zespole.
0
plota.
0
Miło, że siedziba znajduje się w Kielcach ;) Jakieś 30min. drogi ode mnie.
0
Przeprosił. Ale najpierw mógł przemyśleć, to co chciał powiedzieć, bo nie wyszło mu to za dobrze..
0
Nie widże potrzebny jego kupna.
0
barca_6
Widać jaki masz szacunek do klubu. Wyzywasz zawodników Barcy, jaki by Ibra nie był gra dla naszego ukochanego team'u a jak nie umiesz tego pojąć, to masz problem..
0
Do niedzieli!
0
Viva la Barsaaa !
Jeszcze troszke panowie i mamy majstra ;)
Trzeba Seville pyknąć nie ma opcji
0
Dziękuje, dobranoc :)
VAMOS !
0
adamm13
Dokładnie. Nie ma opcji. Bojan zostaje.
0
BOJANNNNN GOLLL !
ależ ten chłopak się nam rozwinął !
Przepiękna akcja !
0
Mi się zdaje, że bez Ibry te akcje przebiegają nieco płynniej.
0
Już wiedziałem po jego spojrzeniu że padnie gol. :)) BRAWOOOO XAVI
0
Keita dziś nie najgorzej
0
Messi !!!!!!!! GOLLLL
0
Coś jest nie tak ..
0
lesiu012
Życzę Ci wygranej zakładu :)
VAMOSSSSSSSSSSSSSSSSSSS BARCAAAAAAA
0
lukaszu
Iniesta niestety nie zagra. Jest kontuzjowany i wróci dopiero na finał.
0
Do usłyszenia 22 maja!
VAMOS BARCAAAAAAA
0
Generał Xavi
Ładnie pojechałeś z tym wierszykiem :D
Dzisiaj najpiękniejszą nocą, będzie ta w Barcelonie! VAMOS
0
'Więcej niż klub' potrafią i zrobią to!
VIVA LA BARCAAA
0
Robi się ciekawie..
0
co wiedział
0
Adek
U mnie tak samo, Atletico mi zwaliło sytuacje.
Brawo dla nas, 3pkt i basta.
dziękuję, dobranoc.
0
Aż miło patrzeć jak grają nasi piłkarze :) Dobra I połowa w wykonaniu całej drużyny. Myślę, że w II połowie się jeszcze bardziej rozkręcą i zobaczymy więcej goli niz w pierwszych 45min.
VAMOS
0
Jest i Toure !
VAMOS
0
dziękuje, dobranoc.
VAMOS BARCAAAAAA
0
Channel - 81774 (sopcast)
Bardzo dobra relacja.
Vamos Barca.
0
Zaskakujące rozwiązanie. Mam nadzieje że Dani się sprawdzi na ataku..
Ale liczyłem na Toure w wyjściowym składzie.