0

Brać!

0

Sakho, Hummels

0

Nic nie zmieniać!

0

"...pisze Daily Mail"

0

Dobrze mu zrobi taki odpoczynek.

0

Chciałbym Masche od początku. Jest w świetnej formie.

0

Też zrobię.

0

Deco!

0

Dobrze, że jest Thiago i Cesc.

0

Skończ gościu.

0

A co CR7 osiągnął z reprezentacją?! No właśnie.

0

halo, mecz jest jutro nie dziś.

0

Trafi.

0

Oglądałem kilka jego akcji przed chwilą. Całkiem niezły jest.

0

Mmwodzionka

Tak, w Polsacie leci Olympiakos-BVB

0

sto lat nelson! :)

0

Pewnie będzie tak;

Messi, C.Ronaldo, Xavi.

0

Już nie mogę się doczekać jego powrotu. Chciałbym go już zobaczyć na boisku.

0

Gijon gra fatalnie w tym sezonie. Nie ma innej opcji jak wygrana.

0

Jest nieźle.

0

Pozdro dla niego.

0

2-0

0

wow, ciekawy artykuł.

0

Literówka

nie w 'piętek' tylko w piątek ;)

Strzeli, strzeli. I to może nie jedną.

0

3-0

0

3-0

0

Brawo dla Casillasa

0

Pomarzyć można.

0

Charakter ma niesamowity :)

0

Franek

Dokładnie. Tle nocy zarwanych na CA, to i teraz się na luzie poczeka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?