1

Ciekawe na ile to jest protest Osasuny (chociaż oni też potrzebują punktów jak wody) a na ile to może być sprężyna klubów z Madrytu.

0

Ta ostatnia statystyka jest śmieszna. Samper i Gumbau niewiele znaczyli w Barcy, nie zrobili żadnej kariery, nawet nie wiem czy i gdzie grają a tego trzeciego gościa nawet nie kojarzę. A Szczęsny jest zawodnikiem podstawowego składu więc porównywanie jego liczb do jakichś gości którzy zaliczyli parę minut w Barcy jest niepoważne, bawienie się cyferkami, nic więcej.

2

@LukaszUH Nie talizman. Po prostu dobry bramkarz.

2

@Kapitan hawk Nie idą. Jest afera, jest szum w mediach i na tym się kończy.

0

Co za durne przepisy. Jakiś piłkarz mógł nie pojechać na reprezentację bo miał sraczkę. Biegunkę można opanować w krótszym czasie niż pięć dni plus te ileśtam ze zgrupowania. W takim razie dlaczego nie może zagrać w klubie skoro ogarnął swoje dolegliwości?

0

@krzy_mlyn A ja już od dłuższego czasu nie wierzę że Torre albo Pau Victor dostaną konkretną szansę od Flicka. Obaj są pomijani, Torre ostatnio wszedł na boisko kiedy Gavi zasugerował Flickowi żeby zamiast niego wpuścił na zmianę Pablo. Ja już nawet nie pamiętam kiedy to było ale dawno.

0

@tomasthc Rotacje to są już w składzie wyjściowym. Dobrze by było żeby Yamal został zmieniony w drugiej połowie.

3

Jest Probierz który się nie nadaje, jest zbieranina kopaczy którzy nie są drużyną ale najłatwiej wskoczyć na Lewego bo jest najbardziej medialny i taka gadka pójdzie w świat a nie zginie w czeluściach internetu. Ja sam nie jestem bezkrytycznym fanem Lewego, widzę jego niedostatki ale wydaje mi się że w Barcy i reprezentacji daje tyle ile może. Co do cech przywódczych, czy Messi takie miał będąc kapitanem? Był największą gwiazdą drużyny, cechy przywódcze to miał Puyol, później opaskę w Barcy dostawało się za staż w drużynie (vide Sergi Roberto). Kto w tej kadrze może powiedzieć że jest liderem i zasługuje na opaskę? Lewandowski, Zieliński. Czy Bednarek jest kimś takim? chyba nie a dostał opaskę pewnie dlatego że ciężko było wybrać kogoś innego.

5

@bartoszek Ja pracowałem parę lat z kibicem Realu i nie mieliśmy problemu, zawsze pogadaliśmy a jak trzeba było się ponabijać z gościa który kibicował Legii to staliśmy po jednej stronie barykady. Zresztą goście z Barcy, Atletico, Realu czy innych klubów grają razem w reprezentacjach więc co, mają się pozabijać na zgrupowaniach?

11

@Messibestplayerintheworld To co miał powiedzieć? Jesteśmy usrani po uszy, nie wierzymy że cokolwiek wygramy, będziemy szczęśliwi jak uda się zakończyć ligę na trzecim miejscu.

5

@seba8101 Z tym jednym z wielu klubów na świecie ze słabej La Ligi to pojechałeś. Barca to jeden z najbardziej znanych klubów na świecie, chociaż fakt że popularność Messiego to ugruntowała ale nie wmówisz mi że przed erą Messiego to był anonimowy klubik. Słaba La Liga też brzmi trochę dziwnie, tak jakby pisał to kibic krykieta albo innego bejsbola który usłyszał o Messim i nagle zainteresował się piłką.

5

@FcPortoFan1999 Bo teraz wszystko się powiększa a nie zmniejsza, ligi, ilość uczestników MŚ czy ME, ilość meczów w sezonie, robi się jakieś dodatkowe rozgrywki. Nawet z takiego Superpucharu Hiszpanii gdzie na logikę powinien grać gdzieś w Hiszpanii mistrz i zwycięzca PK zrobili jakiś turniej dla arabusów.

1

@Joopiter Już bez przesady, wiadomo że Torre i Pau Victor nie powąchają murawy u Flicka.

1

Ale po co zastępować Messiego? Po prostu ustawić drużynę tak żeby maksymalnie wykorzystać potencjał zawodników których mamy. Po co na siłę szukać drugiego Messiego, drugiego Iniesty, drugiego Ronaldinho etc. skoro mamy zawodników którzy mają swoją jakość i z nich można zrobić dobrą pakę. Następca Messiego może być poszukiwany jedynie w aspekcie marketingowym.

0

Z pewnością informacja o tym że Real chce kogoś tam ściągnąć jest wiadomością dnia dla przeciętnego kibica Barcy.

0

@stone80 Znaczy, nie znaczy, forum internetowe to miejsce gdzie każdy może wyrazić swoją opinię albo wymienić się spostrzeżeniami. A tu jest tak że znana osoba czepia się pierdół w stosunku do małolata.

0

@MesQueUnClub_87 Dla mnie ostatni sukces to trzecie miejsce na MŚ w Hiszpanii. Później byliśmy tak ciency że sukcesem był awans na jakiś turniej a po Meksyku trzeba było trochę na to poczekać. Teraz wygrane z niezwykle mocnymi Litwą i Maltą są sukcesem. Moim sukcesem jest to że byłem w robocie i nie oglądałem tych boleści. Przypomniał mi się mecz w Łodzi jak wygraliśmy z Maltą 1-0 bo Furtok wepchnął piłkę do bramki ręką. Chyba wracają tamte czasy.

0

@Trojanek23 W czarnych graliśmy chyba z Chorwacją bo oni zagrali w swoich biało czerwonych szachownicach i białe albo czerwone ciężko by się odróżniały. Kojarzę też coś że zagraliśmy na niebiesko.

1

@Symson Możesz mi powiedzieć kto to był Yashin??? Ja jestem Polakiem i kojarzę kogoś takiego jak Jaszyn. Wg ciebie stolicą Rosji jest Moscow a nie Moskwa, Ukrainy Kiev a nie Kijów a najbardziej znany piłkarz ukraiński to jakiś Schevtchenko czy ch... wie jak to się pisze.

2

Powinniśmy się cieszyć, 6 punktów z europejskimi potęgami, nastrzelane multum bramek, diskopolowiec i Probierz ciągną reprezentację w górę. Syf, kiła i mogiła. Przecież oba te mecze to powinny spacerki. Ale pokazały w jakim miejscu jesteśmy.

3

Tego można było się spodziewać, tyle że takie przekładanie terminu wygląda mało profesjonalnie. Wiadomo że przebudowa stadionu to nie stawianie stodoły ale ktoś na etapie planowania powinien podać realną datę a nie opierać się na pobożnych życzeniach. Nie ma nic że w klubie panuje optymizm?

2

Kogoś to dziwi?

1

Pełna profeska. Obżarł się czegoś przed meczem i zaczął rzygać. Przecież w kadrze ktoś ustala jadłospis i tego powinien się trzymać.

3

@Lukasz999 Spocony Janek pewnie z kibelka nie wychodzi bo dostał sraczki. Chłop ma pewnie ból du.y bo jego międzynarodowa kariera to kilka meczów w jakimś Herculesie.

1

@Kamilb1988 Konkurs piękności zwany Złotą Piłką nie odzwierciedla poziomu piłki nożnej. Można znaleźć kontrowersyjne wybory w ZP i zastanawiać się dlaczego ten a nie tamten. Futbol to gra zespołowa i ostatecznie liczą się miejsce w tabeli i trofea w gablocie.

0

@Fermin Żeby wygrać ZP to trzeba też być medialnym, robić szum wokół siebie i wydaje mi się że Mbappe spełnia ten warunek.

1

@Fake69 Nie da się, wg przepisów na boisku musi być co najmniej siedmiu zawodników z pierwszej drużyny. Może chcą żeby Barca oddała mecz walkowerem?

2

Co za bzdury. U Casado od razu zdiagnozowano uraz więzadeł i powiedziano że może nie zagrać do końca sezonu. Dlaczego miał nie wracać do domu z drużyną tylko czekać na obdukcję konowałów z reprezentacji? Tak samo Inigo. Komentarze tutaj że nie chciał grać bo jest Baskiem są z du.y wzięte. Unai Simon też jest Baskiem, gra w reprezentacji i bierze w obronę swojego kolegę któremu się imputuje że nie chciał zagrać w kadrze i wymyślił symulkę.

2

Sorry, MATS może wrócić na końcówkę obecnego sezonu ale na ławkę a nie do gry. Zaczyna się decydująca faza sezonu, Barca gra o trzy trofea i nie może sobie pozwolić na eksperymenty w bramce. Nie będzie już meczów w PK z trzecioligowcami. Swoją drogą to przepisy w Hiszpanii są chore. Zawodnik wracający po kontuzji powinien mieć możliwość zagrania w rezerwach żeby złapać rytm meczowy, tak samo jest dziwne że zawodnicy z pierwszej drużyny którzy nie łapią się do składu nie mogą zagrać w rezerwach. Nie śledzę teraz polskiej ligi ale kiedyś przepływ zawodników między pierwszą a drugą drużyną odbywał się swobodnie i nikomu to nie przeszkadzało.

1

@Hadim Nasz szklany Duńczyk potrafi złapać uraz nie wychodząc na boisko więc nie wiem czy można na niego liczyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?