12

Ale gówno. Futbol to już cyrk objazdowy a nie sport. Nie liczą się kibice wywodzący się z lokalnej społeczności, liczy się tylko kasa. Najważniejsze imprezy dostają katary, arabie albo ruski, wynalazki typo infantino to pewnie główni kandydaci do listy najbardziej skorumpowanych ludzi na świecie. To po cholerę remontować Camp Nou skoro może być tak że Barca zagra u siebie 5 meczów na krzyż w ciągu sezonu. Ciekawe co na to kibice Villareal, zwłaszcza ci co mają karnety albo ci co czekają na taki mecz jak z Barcą przez cały rok.

4

Jest to szokująca wiadomość i myślę że nie będę mógł spać przez najbliższe tygodnie.

0

@PJ777 Jest jeszcze kwestia tego że Inigo był jedynym lewonożnym stoperem. Pewnie coś było na rzeczy skoro Flick próbował naŚO słabego Martina. Do tego dochodzi dyrygowawanie defensywą grającą na granicy ryzyka jeśli chodzi o spalone i wychodzi że poważnie się osłabiliśmy. A nadchodzący sezon to miały być kolejne sukcesy. Ten nadmiar stoperów wygląda tak że dwóch non stop łapie urazy, z tego jeden jest bez formy, jeden lepiej sobie radzi na PO, jeden jest dość przeciętnym LO próbowanym na stoperze i jeden jest małolatem który złapał jakiś uraz.


1

@Pussy Patrol Tu nawet nie chodzi o słabszego rywala bo tu trudno tak powiedzieć o drużynie która nieźle radziła sobie w Serie A, tylko o ogrywanie w meczach nie o najwyższą stawkę.

2

@Kapitan9 Kiedyś ładnie chodzili Iniesta, Xavi i Busquets albo Puyol z Pique ale to przeszło. Trzeba patrzeć do przodu a nie wstecz. Z drugiej strony biorąc pod uwagę że Cubarsi złapał jakiś uraz w ostatnim meczu to nie zdziwię sie jeśli na środku zagrają Araujo z Christensenem.

0

@BIGCULES To ironia a nie alkohol.

1

Wjedzie na wózku inwalidzkim?

0

To jedna z najlepszych drużyn w Europie i jeden ze słabszych klubów.

4

@majkiii Ja stawiam że Eric zagra na środku ataku.

5

"Kiedy Komisja podejmie decyzję?" Myślę że jakieś 20 minut po pierwszym gwizdku w meczu z Mallorką.

5

@Marusek Ja sądzę że będzie ławkował a nie bronił. W Azji nawet Kochen dostał jakieś minuty.

3

Warzne jezd rze Real dopioł sfoje transfery i havier yebas jest zadowolony .

0

@comtedurgell Barcelona zrobiła małą korektę, zamiast bardzo dobrego ŚO Martineza jest przeciętny LO Martin próbowany na stoperze. Różnica paru literek.

9

Jednym słowem na kogo stawiacie w pierwszym meczu? Pena czy Kochen? Chyba że Flick wstawi do bramki Gaviego albo Casado.

0

@zdrastfujcie Albo Eric Garcia.

1

@Ramon_Villaverde Taa, za 3-4 tygodnie absencji Lewego Barca będzie mogła przedłużyć umowę z dwoma sprzątaczkami.

0

S@Eto'o9 R10 Nasz najlepszy stoper właśnie odszedł do arabów.

16

Ja pierdzielę, jaki ja to już stary jestem. Kiedyś to się zwracało bezposrednio do kogoś z kim miało się problem, teraz przez jakieś platformy x i inne wynalazki. Ważne żeby huczało w mediach.

1

@SebastianSroka Eric Garcia na dziewiątkę, Inaki Pena na stopera, Gavi na bramkę, tak to widzę.

12

No cóż, były nadzieje że rozegramy jeszcze lepszy albo chociaż podobny sezon jak ostatni a na razie na to się nie zanosi. Skład się osłabił, odchodzi jeden z najważniejszych zawodników za to mamy dwóch nowych niezarejestrowanych, oprócz tego kontuzje, nawet Diabeł rogaty nie wie gdzie będziemy grać, ciągły burdel w finansach, do tego wojna z Ter Stegenem. Same pozytywy na starcie sezonu.

2

Dostaliśmy jakąś pozytywną wiadomość przed rozpoczęciem sezonu? Nawet te o pozyskaniu Garcii i Rashforda trudno nazwać pozytywnymi skoro jest problem z ich rejestracją.

0

@kpiarz Nie chodzi o lewonożność tylko o poziom.

0

@DONANDRESINFINITY Tyle że trener idąc do klubu takiego jak Barca chciałby mieć komfort pracy a nie łatać dziury i gasić pożary.

2

@Marusek Tak w ogóle to voodoo a nie woo doo i Rashford a nie Roshford.

0

@lysy1015 To wtedy chyba Szczęsny na 9.

0

@KaammiilM1206 Albo Garcia. Szkoda że nie ma już Pique, on czasem potrafił zagrać jak rasowy napadzior.

5

@PachoHerrera Bardzo śmieszne, hahaha. W minionym tygodniu tylko złe wieści a ten ma radochę. Zrobiłeś już wpis na stronie Realu?

1

Ten cały młyn z Ter Stegenem jest nam potrzebny jak wrzód na tyłku. Jakby Barca miała mało problemów. Zamieszanie z wylotem do Azji, zamieszanie z powrotem na Camp Nou, brak powrotu do 1:1, odejście Inigo itd. Do tego jeszcze wojenka z zawodnikiem, który podobno jest kapitanem.

3

Ja w sumie nie rozumiem grajków. Inigo był podstawowym zawodnikiem, zarabiał kwoty niedostępne dla przeciętnego człowieka, mógł dalej walczyć o prestiżowe trofea a wybrał jakąś gównoligę za worek petrodolarów. Zero ambicji.

0

@Pussy Patrol Tonący brzytwy się chwyta. Chociaż Martin na piłkarza- brzytwę nie wygląda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?