1

@BarcaInfo jesli transfer Neya jest bezsensowny finansowo to Lautaro jest psychodelia, kolejny gracz powyzej 100ml z zerowa gwarancja na sukces.
Dembi, Cou a nawet Griezmann
ile to miliow za transfery i pensje?

4

@MarioVeB! fanatycznje to niektorzy bronia jednej opcji na rzecz innej, kazdy glos za Neyem niejest rykiem rozpaczy zatopionego we wlasnym sluzie fana. Wiec moze Pan spusci z tonu (zawsze to lzej na organach), nie potrzebnie Pan obraza innych i samemu w strone lepkiej mazi sie zbliza.


3

@Mns21 francuskie media maja swoje zyczenia, okno jeszcze nie otwarte ale Barca juz skapitulowala z ofertami.
Niech prezydent Francji jeszcze oredzie wyglosi ze Ney zostaje.

14

Mam wrazenie ze Julia Cicha nie ogladala zupelnie Neya ani w PsG ani w reprezentacji. Mowa, ze jest gorszy obecnie, niz kiedys jest w calosci dogmatem, zyczeniem.
Wsciekly sportowo Neymar to jest bestia, a nie jakis tam Cou ze smutna mina, czy Dembi przestraszony jakby kreskowke ogladal o duchach.
Moze warto choc dwumecz z Borusja zobaczyc, albo jakis inny w ktorym zalezy mu na grze.
To nie jest argument za jego przejsciem, a slowo na temat wyobrazen o nim samym.
Swoja droga o Lautaro wiemy duzo mniej, nie wiele mozna bylo dotychczas zobaczyc.

0

@justfootball nie specjalnie rozumiem co Cie w tym dziwi
ta dzialnosc niekiedy ratuje zycie osobom korzystajcych z takich uslug.


5

@Bykunn podziwiam Twoja demokratyczną cierpliwość i pogodę ducha, ale najbardziej niezłomność w szerzeniu wiedzy, szczególnie tej w zakresie wolności. Większość osób kompletnie nie rozumie tego pojęcia, które wiąże się się o wiele bardziej z poszanowaniem niż samowolą.

0

@Colon
Daughters



Kevin Drumm
https://kevindrumm.bandcamp.com/album/land-of-lurches

Das Racist:


Iancu Dumitrescu

0

@Colon
Car Bomb


(klip straszny, niestety)

(klasyk)

John Cage


Don Cherry


CRO-MAGS


Crystal Castles:


Corrosion Of Conformity (wczesne)



0

@Colon BT to gridncore, zmetalizowany lub zhardcorowiony, zalezy od okresu
peak dla wielu to ikoniczne „Need to Control”
jedna z najlepszych plyt z lat 90

0

@Colon
Brutal Truth
Boy Crisis
Bomba w Torcie
John Butcher

0

@LuisSalvano bez zadnych zlosliwosci, wrecz przeciwnie.
Czesto korzystam z tej strony, ostatnio codzien.
Przerobilem ostatnio sezony 2013-2017 Barcy :) jesli cos Ci to mowi.

0

0

@Colon tylko The Accused i Assuck

1

@Khajio fotballia.net

0

@Kajtek77 Neymar tylko 8,58
nie zalapal sie

0

czas pokaze, Sancho to swietny zawodnik, podobnienjqk niegdys Dembele.
W tej chwili mam wrazenie, ze przewidzenie kto sie sprawdzi w Barcy jest nie mozliwe.
Neymar mimo kolosalnych kontrowersji ma przewage w tych prognozach nad innymi.
Czy jest najlepszym rozwiazaniem, tego nikt nie jest w stanie okreslic.
Chcialbym aby ten zespol zaczal grac z silnym mentalem, wszyscy maja dosc spuszczonych glow i lez w szatni.

0

@T_TG poza odejściem z Barcy, które było ultra katastrofą, reszte zachowań Neya wpływały toksycznie wyłącznie na PSG. Co nawet jakoś tam cieszy.
Jego toksyczność dla nas, zakładając, że wróci jest jednak założeniem negatywnym, prognozą. Nie zalicza się do faktów.
Przeciąganie tej traumy w nieskonczoność uważam za wyjątkowo szkodliwe, Neymar, albo jest przydatny dla tego zespołu albo nie.
Ja twierdzę, że jest. To jest opinia i to nic nie znacząca.
Zarząd i drużyna powinna mieć bardziej profesjonalną i racjonalną prognozę.

1

@T_TG podaj przyklad toksycznosci i dla kogo, kibicow zarzadu szatni?

0

@moronw kontynulowalem watek ankiet, clue jest opinia kibicow o neymarze, od tego zaczal Luis.

0

@moronw dotyczy opinni kibiców wiec nie jest to luźna uwaga. Miłość kibiców bywa kapryśna. Nie wiem też kto buduje skład na podstawie ankiet skierowanych do widzów. Być może jest to jednak jakiś model prowadzenia klubu.

0

@moronw w paryżu wieszali go już na latatniach i co z tego, stadiony opustoszały?
przeciwnie, wygrał sam pare meczy i przepchał przez borusję.
Do zmian w Barcy powinno się podejść chłodno i z przewidywaniem rezultatu, możliwie zbliżonym do 100%
Lautaro to ile procent? 50?


0

@LuisSalvano jesteśmy tylko treścią jelit tego biznesu

0

@LuisSalvano mają procent od tej operacji

1

Jedynie Neymar może zmieć cokolwiek w naszej grze - przynajmniej z zawodników wymienianych przez media.
Lautaro nagle ożywi nam środek pola i weźmie na siebie ciężar gry i jednocześnie wykończy akcję?
Neymar to jest crack i playmaker, ma zajebisty marketing i szatnia go kocha.

0

@semafor dwa razy
viva zapatas haha

0

o wow nie spodziewalem sie Bujeria w Ozark, bardzo zabawne

1

@Peniu "ma swoje wady oczywiście" - chciałbym znać jedną zaletę

0

@BaRcA!FaN jak to nie ma, pare tygodni temu proponowaem
wspolne ogladanie archiealnych gier
z footbalia, wystarczy sie zalogowac i ma sie dostep do setek jak nie tysiecy meczy, nie tylko barcy

0

@BarcaInfo to nie puyol a danny lilker

0

@IAmBackCules trisome to tez zgromadzenie, zwłaszcza w parku

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?