10

I pomyśleć że jeszcze parę miesięcy temu byli na tej stronie geniusze co wierzyli że Leo blokuje ten zespół i bez niego będziemy grali bardziej zespołowo. Zapisałem nawet Nicki tych użytkowników. Wiecie co? Ostatnio się nie udzielają na tej stronie.

7

Ale tatuaże i stylówe ma prima sort. Taki luzak. Do wyspy miłości by pasował idealnie czy tam hotel paradise.

6

Teraz przynajmniej biega po w polu 10 zawodników a nie 9 jak z Leo. 8 jak jeszcze ten gruby Suarez chodził. Teraz zapierniczamy całą drużyną i nikt nie patrzy na Leo. Mamy wspaniały skład i wszystko idzie w dobrym kierunku. Depay ma fantastyczne tatuaże i jest liderem.

0

@Qaz123 zaraz za City? :)
Przecież takie RB Lipsk to na w tej chwili zniesie z planety ziemia. Taka Brugia co grała ostatnio z PSG nas gniecie jak chce. Za chwilę się przekonasz.

1

Tutaj trener absolutnie nie zmieni sytuacji. Nie mamy DP. Nie mamy boków obrony. Nie mamy skrzydeł. Nie mamy napastnika. Gramy wąsko i do bólu przewidywalnie. Kadra jest zwyczajnie przeciętna. Doszliśmy nad krawędź.

1

Barcelona staje się klubem memem. Depay kontuzja i gramy dziećmi z przodu. Jedyny zawodnik ze zdrowiem. Transfer de Jonga to już wyższy poziom abstrakcji. Facet który jeszcze bardziej nie umie grać kombinacyjnie niż Brejt. Do tego wzmacniany kolejny raz silnego przeciwnika. Milan vol2.

0

@SzymonBarsa nie mógłby grać za darmo.

1

@Rafael1993 xD
Xavi, Iniesta, Busi, Messi, Pique, Puyol.
Obecnie zbiór zawodników jest troszkę inny :)
Każde miejsce w lidze na koniec powyżej 5 będzie dla mnie ogromnym sukcesem.

3

@greymid przestań bredzic. Max co mógł zrobić Leo to obniżyć pensje o połowę. I zrobił to pierwszy. W Hiszpanii prawo pozwala max obniżyć pensje o 50% w stosunku do ostatniej umowy. Przestań powielać te durnoty.

0

@Cvzx przypomnę za kilka miesięcy :)

0

@truskawa68 komentarz jak komentarz ale zastanawia mnie czym trzeba być żeby to plusować.

3

Nie no. To nie może się tak skończyć. W ogóle nie przyjmuję tej wiadomości do siebie.

2

Ładnie dzisiaj popęakło pośladków.

32

@mart nie wiem jakie trzeba mieć problemy między uszami by porównać Leo do Neya i uwaga... Miny.
I jeszcze przychodzą kolejni geniusze i to plusują. Wy naprawdę istniejecie? Czy to błąd w matrixie?
Leo nigdy nie był, nie jest I nigdy już nie będzie "każdym kolejnym graczem". Napisał bym dosadniej ale widzę że to w próżnię. Szkoda nerwów.

9

Ależ ten Depay będzie chodził na lewym skrzydle ławki...

9

Co za porąbany dzień. Najpierw Polacy zabrali mi 2h życia. Potem Hiszpania kolejne. Na dobicie Argentyna z Chile. Starczy tego futbolu na jakiś czas

0

@BartqRKO spoko... będzie ok

0

@BartqRKO efekt reanimacji po kilku minutach. Stary... mojego kumpla po wypadku na moich oczach prawie godzinę reanimowali. Musiała wrócić akcja serca

0

Miał maskę tlenową na twarzy. Będzie ok

0

Strasznie mi się podoba Laporta. Szacunek. Wszyscy ze starego systemu, odpowiedzialni za przeciętność, WON. Przecież ten Pimienta dwa razy o własne nogi się wyrżnął w najważniejszym momencie. Na Koemana nie starczyło kasy. Ale co Laporta wytarł podłogę Holendrem to głowa mała.

1

Oho. Kolejnego młodego zastraszył mały dyktator z Rosario.

3

Dzisiaj oczywiście za Chelsea. Jedziemy z nimi panowie

27

W końcu ktoś na obronę. Tracimy najwięcej bramek z poważnych drużyn a tylko temat 10 skrzydłowego w kadrze. Weź no chłopaku posadz na ławce szołmena Pikeja i razem z Araujo zacznijmy bronić pozostałości honoru tego klubu.

1

@tom9001 psg śpi na pieniądzach. Reszta klubów jest 50 razy mądrzej zarządzana od Barcelony. W zasadzie Barto powinien siedzieć w więzieniu za to co zrobił z klubem. Winny Messi.

8

Będzie jak z Cou. Idealny pod nasz styl. Cud miód i orzeszki. A jak przyjdzie co do czego to odbije się od ściany jak w MU. Zawodnik bez konkretnej pozycji. Wolny elektron. Ni to napastnik. Ni to skrzydłowy.

1

Żaden zawodnik nie może stać ponad klubem. Ani Suarez, ani Messi. Absolutną rację miała ta część tegoż forum która stała po stronie prezesa Barto. Szanuję was. Pamiętam te wpisy które w dosadny sposób określały pazerne pijawki Leo i Suareza.

2

Kolejny amigos. Na szczęście już go nie ma. Szkoda że nie zabrał ze sobą swojego amigosa Leo. Ależ to będzie za chwilę paka jak tych 2 dziadków nie będzie. Dzisiaj był przedsmak z wielkim Eibar. Piłeczka chodziła. Młodzi z duchem gry. Nikt nie czekał na dziadków. Szybkość, technika i wizja gry. Ależ my będziemy mocni.

6

@VamosRakieta każdy kto chociaż w małym stopniu interesuje się Barceloną wie że Leo nigdzie nie odejdzie.

0

Ter Stegen. Trochę lepszy od ręcznika w bramce.

1

@catalanian09 najbardziej boi się Pedri. Dalekowzroki managerze.

Media