Oficjalnie: Antoine Griezmann wypożyczony do Atlético!

Julia Cicha

1 września 2021, 01:32

Twitter

417 komentarzy

Fot. Getty Images

Atlético Madryt oficjalnie poinformowało o wypożyczeniu Antoine'a Griezmanna na jeden sezon z opcją przedłużenia o rok. Komunikat potwierdziła również FC Barcelona, która na swojej stronie internetowej przekazała o istnieniu klauzuli obowiązkowego wykupu. Madrycki klub będzie opłacał pensję Francuza.

Barca nie przedstawiła, ile Atletico łącznie przeznaczy na Griezmanna, ale Sport donosi o sumie 40 milionów euro po zakończeniu wypożyczenia i 10 milionach już teraz. Co ciekawe, w komunikacie Atletico nie pojawiła się wiadomość o obowiązkowym wykupie ze strony Rojiblancos. Pada za to sformułowanie o możliwości przedłużenia współpracy po rocznym wypożyczeniu, co może nastąpić zgodnie z decyzją jednej z dwóch stron.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Barcelona staje się klubem memem. Depay kontuzja i gramy dziećmi z przodu. Jedyny zawodnik ze zdrowiem. Transfer de Jonga to już wyższy poziom abstrakcji. Facet który jeszcze bardziej nie umie grać kombinacyjnie niż Brejt. Do tego wzmacniany kolejny raz silnego przeciwnika. Milan vol2.
« Powrót do wszystkich komentarzy