4

@Gibbon_FCB nawet dla Galsona to za dużo


1

Hahahha ten klub mi dostarcza więcej śmiechu niż jakikolwiek kabaret kiedykolwiek komukolwiek

2

Obaj prezesi dwóch największych klubów w Hiszpanii to dobre gagatki ale dzisiaj papa Perez wysunął się na spore prowadzenie w tej kategorii, co to był za stand up XD

1

@Soetie Lamine Yamal, ale blisko też Eric i Joan Garcia, Muriqi, Mbappe

2

@Derean to jest zupełnie inny powrot niż ten rok temu. Teraz to jest nasz Gaviś i jestem pewny że będzie w przyszłym sezonie starterem obok Pedriego

7

Chłopaki odwołujemy świętowanie. @Gronek mowi że to żadne osiągnięcie i że wygralibyśmy nawet z Franzem Smudą na ławce.

7

3k ludzi na La Rambli w roboczy poranek to oznaczac tylko dwie rzeczy
- jest poniedziałek i świętujemy jakiś tytuł
- jest czwartek i grillujemy wszystkich po odpadnięciu w Lidze Mistrzów

2

Ej ale co to grzanie tematu odejścia z Kounde? Kendrick się nigdzie nie wybiera, oby lato z nową kobietą i wróci stary dobry Żul biegający w wolne dni

5

Zmiany panie Hansi, zmianyyy

0

Cały Rashford ta połowa w jego wykonaniu xD

1

Brawo Eryczek!!!!!

3

Anulować to gówno halo

27

@macio_944 ale o tym nie przeczytasz na tłiterku :x

0

Ale nudy. Liczę że Arsenal pokaże im jak to jest grać w piłkę.

1

Który raz Safonov wywalił piłkę w aut? XD

0

Chłopie zmień tego placka co to jest xD

2

Nie no ten Diaz to jest kapitalny. Jak my mogliśmy woleć Nico xD jak Deco coś wymyśli to słuchamy i mówimy "kupuj szefie"

1

@mate92 oni ustanowili przykład, PSG na razie idzie ich śladami

4

@AmigoBlancos nie słuchaj ich. Nie ma tylko jeśli ułożona w naturalny sposób, tu nie była. Penalti CLARO

4

Obronienie ligi mistrzów w legalny sposób jest nielegalne?

0

XDDDDDDDD hahaha i po co takie wałki

2

Hahaha UEFA już wybrała

1

Przecież to jest druga żółta?

1

@Marcelinho99 Dembele xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonAndresFCB akurat kadra to inna historia. Z Mbappe mają tytuł MŚ i finał MŚ

0

@tbas on nie grał cały sezon w ludzeu, kto to w ogóle nakręca takie narracje.

0

@ArcziArtt tam mu się chce grać

16

Haha im to daje żółtą dla LO, jakby to było na Yamalu to nawet by faulu nie było

5

Ja zacznę: u nas by nie trafił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?