Obaj prezesi dwóch największych klubów w Hiszpanii to dobre gagatki ale dzisiaj papa Perez wysunął się na spore prowadzenie w tej kategorii, co to był za stand up XD
3k ludzi na La Rambli w roboczy poranek to oznaczac tylko dwie rzeczy - jest poniedziałek i świętujemy jakiś tytuł - jest czwartek i grillujemy wszystkich po odpadnięciu w Lidze Mistrzów
4
@Gibbon_FCB nawet dla Galsona to za dużo
1
Hahahha ten klub mi dostarcza więcej śmiechu niż jakikolwiek kabaret kiedykolwiek komukolwiek
2
Obaj prezesi dwóch największych klubów w Hiszpanii to dobre gagatki ale dzisiaj papa Perez wysunął się na spore prowadzenie w tej kategorii, co to był za stand up XD
1
@Soetie Lamine Yamal, ale blisko też Eric i Joan Garcia, Muriqi, Mbappe
2
@Derean to jest zupełnie inny powrot niż ten rok temu. Teraz to jest nasz Gaviś i jestem pewny że będzie w przyszłym sezonie starterem obok Pedriego
7
Chłopaki odwołujemy świętowanie. @Gronek mowi że to żadne osiągnięcie i że wygralibyśmy nawet z Franzem Smudą na ławce.
7
3k ludzi na La Rambli w roboczy poranek to oznaczac tylko dwie rzeczy
- jest poniedziałek i świętujemy jakiś tytuł
- jest czwartek i grillujemy wszystkich po odpadnięciu w Lidze Mistrzów
2
Ej ale co to grzanie tematu odejścia z Kounde? Kendrick się nigdzie nie wybiera, oby lato z nową kobietą i wróci stary dobry Żul biegający w wolne dni
5
Zmiany panie Hansi, zmianyyy
0
Cały Rashford ta połowa w jego wykonaniu xD
1
Brawo Eryczek!!!!!
3
Anulować to gówno halo
27
@macio_944 ale o tym nie przeczytasz na tłiterku :x
0
Ale nudy. Liczę że Arsenal pokaże im jak to jest grać w piłkę.
1
Który raz Safonov wywalił piłkę w aut? XD
0
Chłopie zmień tego placka co to jest xD
2
Nie no ten Diaz to jest kapitalny. Jak my mogliśmy woleć Nico xD jak Deco coś wymyśli to słuchamy i mówimy "kupuj szefie"
1
@mate92 oni ustanowili przykład, PSG na razie idzie ich śladami
4
@AmigoBlancos nie słuchaj ich. Nie ma tylko jeśli ułożona w naturalny sposób, tu nie była. Penalti CLARO
4
Obronienie ligi mistrzów w legalny sposób jest nielegalne?
0
XDDDDDDDD hahaha i po co takie wałki
2
Hahaha UEFA już wybrała
1
Przecież to jest druga żółta?
1
@Marcelinho99 Dembele xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonAndresFCB akurat kadra to inna historia. Z Mbappe mają tytuł MŚ i finał MŚ
0
@tbas on nie grał cały sezon w ludzeu, kto to w ogóle nakręca takie narracje.
0
@ArcziArtt tam mu się chce grać
16
Haha im to daje żółtą dla LO, jakby to było na Yamalu to nawet by faulu nie było
5
Ja zacznę: u nas by nie trafił