14 kwietnia 2026, 22:48
1
No dalej niech nasz najlepszy piłkarz klepie 90 min w meczu o nic w wygranej lidze
14 kwietnia 2026, 22:28
5
Yamal i kawałki drewna
14 kwietnia 2026, 22:20
4
Ale nie odbiło się od piłkarza Atletico?
14 kwietnia 2026, 22:15
0
Dawać Lewego za Fermina
14 kwietnia 2026, 22:02
@esem91 zawsze się zespawnuje jakiś kot na bramce naszym przeciwnikom
14 kwietnia 2026, 22:01
@Michael24 no ciężko obrońcy gonić napastnika
14 kwietnia 2026, 21:58
@Ricardinio14 tu jest jeszcze daleko do kibla
14 kwietnia 2026, 21:57
@ranger3120 ehh dzieciaki
14 kwietnia 2026, 21:52
@brd42 może nie grać wrzutkami jak jakieś goryle gdy nie ma Lewego?
14 kwietnia 2026, 21:51
@Cvzx słucham? On dzisiaj gra bardzo dobrze
14 kwietnia 2026, 21:49
Kartka gdzie? XD
7
Kurcze no Pedri jak nie jest pod grą to to widać, niestety. Musi więcej grać
14 kwietnia 2026, 21:47
Już wolę hiszpańskich sędziów bo tam przynajmniej nie ma nadziei na dobre sędziowanie i wiesz że oni są zwyczajnie głupi. A tutaj to wygląda jak człowiek na misji
14 kwietnia 2026, 21:46
Hahahah co za kutasiarz francuski
14 kwietnia 2026, 21:43
2
Haha faule gwiżdzemy tylko w jedną stronę
14 kwietnia 2026, 21:41
Ferran jak się obrócił
14 kwietnia 2026, 21:36
Turpin człowiek na misji
14 kwietnia 2026, 21:30
Do przewidzenia
Tyle krwi stracić i dalej grać. Kocham Cię Fermin.
14 kwietnia 2026, 21:29
Nie siedź na piłce bo jajo zrobisz
14 kwietnia 2026, 21:25
JAK TO NIE WPADŁO?????
No nie mógł znaleźć sobie lepszego momentu na powrót do formy xD
14 kwietnia 2026, 21:22
Brawo Maldini!!
14 kwietnia 2026, 21:09
Lamine co dziś gra matko Boska.
14 kwietnia 2026, 21:08
@kamiVeB u mnie to samo xd
14 kwietnia 2026, 21:07
Ile znaczy Gavi. Niesamowite.
14 kwietnia 2026, 21:05
Lenglet nadal się spłaca haha
Lamine sam tego gola wywalczył
14 kwietnia 2026, 21:01
Lamine w formie!
14 kwietnia 2026, 21:00
Słychać un dia de partit!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
No dalej niech nasz najlepszy piłkarz klepie 90 min w meczu o nic w wygranej lidze
5
Yamal i kawałki drewna
4
Ale nie odbiło się od piłkarza Atletico?
0
Dawać Lewego za Fermina
0
@esem91 zawsze się zespawnuje jakiś kot na bramce naszym przeciwnikom
0
@Michael24 no ciężko obrońcy gonić napastnika
0
@Ricardinio14 tu jest jeszcze daleko do kibla
0
@ranger3120 ehh dzieciaki
0
@brd42 może nie grać wrzutkami jak jakieś goryle gdy nie ma Lewego?
4
@Cvzx słucham? On dzisiaj gra bardzo dobrze
1
Kartka gdzie? XD
7
Kurcze no Pedri jak nie jest pod grą to to widać, niestety. Musi więcej grać
1
Już wolę hiszpańskich sędziów bo tam przynajmniej nie ma nadziei na dobre sędziowanie i wiesz że oni są zwyczajnie głupi. A tutaj to wygląda jak człowiek na misji
1
Hahahah co za kutasiarz francuski
2
Haha faule gwiżdzemy tylko w jedną stronę
1
Ferran jak się obrócił
0
Turpin człowiek na misji
0
Do przewidzenia
2
Tyle krwi stracić i dalej grać. Kocham Cię Fermin.
2
Nie siedź na piłce bo jajo zrobisz
0
JAK TO NIE WPADŁO?????
0
No nie mógł znaleźć sobie lepszego momentu na powrót do formy xD
5
Brawo Maldini!!
0
Lamine co dziś gra matko Boska.
0
@kamiVeB u mnie to samo xd
5
Ile znaczy Gavi. Niesamowite.
1
Lenglet nadal się spłaca haha
0
Lamine sam tego gola wywalczył
0
Lamine w formie!
0
Słychać un dia de partit!!