1

No dalej niech nasz najlepszy piłkarz klepie 90 min w meczu o nic w wygranej lidze

5

Yamal i kawałki drewna

4

Ale nie odbiło się od piłkarza Atletico?

0

Dawać Lewego za Fermina

0

@esem91 zawsze się zespawnuje jakiś kot na bramce naszym przeciwnikom

0

@Michael24 no ciężko obrońcy gonić napastnika

0

@Ricardinio14 tu jest jeszcze daleko do kibla

0

@ranger3120 ehh dzieciaki

0

@brd42 może nie grać wrzutkami jak jakieś goryle gdy nie ma Lewego?

4

@Cvzx słucham? On dzisiaj gra bardzo dobrze

1

Kartka gdzie? XD

7

Kurcze no Pedri jak nie jest pod grą to to widać, niestety. Musi więcej grać

1

Już wolę hiszpańskich sędziów bo tam przynajmniej nie ma nadziei na dobre sędziowanie i wiesz że oni są zwyczajnie głupi. A tutaj to wygląda jak człowiek na misji

1

Hahahah co za kutasiarz francuski

2

Haha faule gwiżdzemy tylko w jedną stronę

1

Ferran jak się obrócił

0

Turpin człowiek na misji

0

Do przewidzenia

2

Tyle krwi stracić i dalej grać. Kocham Cię Fermin.

2

Nie siedź na piłce bo jajo zrobisz

0

JAK TO NIE WPADŁO?????

0

No nie mógł znaleźć sobie lepszego momentu na powrót do formy xD

5

Brawo Maldini!!

0

Lamine co dziś gra matko Boska.

0

@kamiVeB u mnie to samo xd

5

Ile znaczy Gavi. Niesamowite.

1

Lenglet nadal się spłaca haha

0

Lamine sam tego gola wywalczył

0

Lamine w formie!

0

Słychać un dia de partit!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?