0

Szkoda że nie szukał podania xD

4

Nie mogę się pogodzić ze to już za chwilę

7

Żeby w rok tak piłka odjechała jednemu z najlepszych PO w tamtym sezonie, ehh

3

Chłopaki ostatnio chyba potrenowali te wolne

0

@daniel32778 a no Kołodziejczyk to w ogóle idiota, sam siebie wysyła jako korespondent XD

0

@Seledynowy już tłumaczone że Wolskiego nie chce nikt, prawdopodobnie jest burakiem xd

0

@MsBarca Chabiniok sporo komentuje Bundeslige a Święcicki Serie A więc na razie będą mieli co robić. Ale mam nadzieję że pójdą do C+ zamiast tych miernot które komentują Ligę Mistrzów

0

Jak Cancelo będzie w takiej formie w przyszłym sezonie to będzie cudownie

0

@Kuczek jest normalnie

0

2

@Senyer nieźle że się otwiera tą stronę i pierwszy jest Sergi Roberto xD

5

Kłaniamy się nisko Panie Robercie. Dziękujemy. Już zawsze będziesz ikoną tego klubu.

1

@Aequlibre z tej dwójki Pedro, ale ogólnie wolałbym prime Pululu.

6

To ten o którym wszyscy zapominają że grał w ekipie mistrzów świata? Nawet go z editów wycinają xD

3

@regatta52 bo Orłowskiemu też by mogli

0

No nie mogą mu tego mikrofonu wyciszyć? XD mówię o dziecku

11

Cały sezon walki na LR z bronieniem Yamala bo większość się domagała tego niedomagającego Szweda i w maju ludzie przejrzeli na oczy. Czuję się ekspertem, najwidoczniej słusznie.

1

No nareszcie. Teraz zaczynamy meczyk.

1

@jacobFCB i Pinto na bramce

0

@Goralkov to nie ty, to baba. Wróci.

1

Szwedzki bajerant nas nieźle nabrał tym półfinałem w Arabii

1

Szwedzik śledzik

0

@Korsain mam złe wieści


1

Lewy co to było xD

0

@Dieselzor Partaczi XDDD

0

Mam nadzieję że Ronny dzis z brameczką

0

@mint masz rację, miałem na myśli sportowo gorsze czasy

0

@kch AS należy do Pereza de facto więc w tym porównaniu faktycznie Marca wygląda na bardziej obiektywną

0

@mordini123 1. i 2. liga, Puchar Polski i kadra U-21 za 40 baniek za sezon?? Kto to ogląda że to niby warte takie pieniądze?
I ile w takich warunkach musi kosztować Liga Mistrzów czy Premier League?

15

świetna drużyna, aż miło oglądać takie obrazki. Oby było tak też w gorszych czasach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?