pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli superliga Barcelona i Real. faza grupowa z dwumeczem a potem finał. Co roku będziemy w finale mając szansę na triumf
0
@Rl9k1nG
7 godzin za zwyczaj. Ok. 23:30 się kładę i wstaje 6:30. Czasem wjedzie jakaś drzemka po pracy za dnia ale już rzadko się to zdarza. Ciężko mi spać dłużej niż 7 godzin jednym ciągiem
0
@esem91 Pedri i Gundo światowy top? Jeden to młokos bez ostatniego podania i strzału a Gundo to bardzo dobry gość, dość stary który był elementem świetnego Rodriego i KdB. FDJ to jest światowy top tylko że kontuzjowany i jak ma formę
36
Roberto daje magię której nie było po odejściu Messiego
0
Trzeba grać na czas przez te 5 minut i cacy
0
@tbas Potencjaly maja ogromne ale nawet Pedri to nie jest piłkarz na już. My mamy bardzo przeciętny skład
1
@mekston Bracia Roberty potrafią grać ze sobą z zamkniętymi oczami
2
Roberto transferem do środka pola w okienku zimowym
1
@macio_944 Zagrali może z 10 dobrych meczy w ciągu 2 lat. Straszne tak na prawdę
1
Sędzia musi pomagać z Almerią :d
0
Trzeba jak najszybciej przedłużyć kontrakt 1+1
1
@Faro Zgadzam się. Potrafił znikać i człowiek orientował się ze grał dopiero w 70 minucie jak schodził.
3
Przypomina się sezon Rijkaarda 07/08 gdzie dogrywaliśmy mecze z pustką w oczach wiedząc że nic z tego nie będzie.
1
@Gibbon_FCB Dla mnie Gundo zawsze byl dobry ale dużo więcej on czerpał od City niż City od niego. Tam Rodri i KDB robili przeokrutną robotę. Byłem pewien że jak do nas zawita to nic specjalnego nie będzie pokazywał tylko solidny poziom. Problem ze u nas ma przeciętniaków obok
0
@Gibbon_FCB Kogo mamy niby wybitnego w składzie? Lewy który ma 34 lata czy Gundogan który był zawsze conajwyzej solidny
0
Dzisiaj w TVP było jak w Entourage
0
@BulaKG To wygląda z daleka jakby oni się nie lubili nawzajem
1
@Faro Może być choć Gaviego lubię bardziej niż całą resztę razem wzięte która wymieniłeś. Niestety trzeba czekać rok na jego powrót
0
Lewy zdziwiony ze dostaje piłkę i odgrywa 1 sekundę za późno o kilkanaście cm niedokładnie do Raphini. To są szczegóły ale na najwyższym poziomie mają ogromne znaczenie
1
@Comentateiro nie wyłączy bo gra Gundogan
0
Jeszcze nie ma gwizdka a Lewy juz jakiś wściekły.
1
@Lionel_Messi10 Zagrał tam chyba pół meczu?
1
@barcanawieki W pracy mamy i przeżył już sporo. Sam jestem zdziwiony że działa już tyle czasu
1
@Sulimo oj tak, nienawidzę kurdupli. Człowiek zaczyna się od 179m w górę
0
@Bilon87 Prawda leży tam gdzie jest prawda. Jeśli chodzi o obie strony to powinno nam zależeć aby być po tej gdzie nie jest ograniczana Twoja wolność a niestety każda ze stron patrzy jak docisnąć obywatela.
4
Ja bym przemyślał przedłużenie o 1 sezon. Pamiętajmy że strzelił gola z PSG w pamiętnym meczu.
2
@Rewolucja123 Pedri od 2 lat nie zaliczył żadnego progresu i jest nękany kontuzjami. Słabo to wygląda na razie
5
@panczo
I to by była bardzo dobra wiadomość. Z ciekawostek jejeden z efektów mojej pracy na codzień. Dzieciaki SMA mają fizjoterapię i zabawę jednocześnie. Mogą stanąć i się spionizowac, pojeździć na deskorolce czy poboksowac by poczuć się jak zdrowy człowiek ;)
https://www.instagram.com/reel/CxlJeo7IXwi/?igshid=NTM1NmNjNWFlNw==
1
@AlwaysBlaugrana Przecież masa tych finansowań startupów i innych różnych projektów to wyrzucanie kasy w błoto i wynalezienie koła na nowo tylko z dotacją. Mnie aż krew zalewa jak widzę w mojej branży ile pieniędzy jest wyciąganych na "innowacyjne projekty" które są na rynku od dziesiątek lat.
3
@ciema Jak kibice chcą wspierać klub to muszą krytykować ile się da słabe punkty by szybciej zmiana nastąpiła. Wspieranie dziadostwa to dokladanie gwoździa do trumny