pt9

0

Czyli superliga Barcelona i Real. faza grupowa z dwumeczem a potem finał. Co roku będziemy w finale mając szansę na triumf

pt9

0

@Rl9k1nG
7 godzin za zwyczaj. Ok. 23:30 się kładę i wstaje 6:30. Czasem wjedzie jakaś drzemka po pracy za dnia ale już rzadko się to zdarza. Ciężko mi spać dłużej niż 7 godzin jednym ciągiem

pt9

0

@esem91 Pedri i Gundo światowy top? Jeden to młokos bez ostatniego podania i strzału a Gundo to bardzo dobry gość, dość stary który był elementem świetnego Rodriego i KdB. FDJ to jest światowy top tylko że kontuzjowany i jak ma formę

pt9

36

Roberto daje magię której nie było po odejściu Messiego

pt9

0

Trzeba grać na czas przez te 5 minut i cacy

pt9

0

@tbas Potencjaly maja ogromne ale nawet Pedri to nie jest piłkarz na już. My mamy bardzo przeciętny skład

pt9

1

@mekston Bracia Roberty potrafią grać ze sobą z zamkniętymi oczami

pt9

2

Roberto transferem do środka pola w okienku zimowym

pt9

1

@macio_944 Zagrali może z 10 dobrych meczy w ciągu 2 lat. Straszne tak na prawdę

pt9

1

Sędzia musi pomagać z Almerią :d

pt9

0

Trzeba jak najszybciej przedłużyć kontrakt 1+1

pt9

1

@Faro Zgadzam się. Potrafił znikać i człowiek orientował się ze grał dopiero w 70 minucie jak schodził.

pt9

3

Przypomina się sezon Rijkaarda 07/08 gdzie dogrywaliśmy mecze z pustką w oczach wiedząc że nic z tego nie będzie.

pt9

1

@Gibbon_FCB Dla mnie Gundo zawsze byl dobry ale dużo więcej on czerpał od City niż City od niego. Tam Rodri i KDB robili przeokrutną robotę. Byłem pewien że jak do nas zawita to nic specjalnego nie będzie pokazywał tylko solidny poziom. Problem ze u nas ma przeciętniaków obok

pt9

0

@Gibbon_FCB Kogo mamy niby wybitnego w składzie? Lewy który ma 34 lata czy Gundogan który był zawsze conajwyzej solidny

pt9

0



Dzisiaj w TVP było jak w Entourage

pt9

0

@BulaKG To wygląda z daleka jakby oni się nie lubili nawzajem

pt9

1

@Faro Może być choć Gaviego lubię bardziej niż całą resztę razem wzięte która wymieniłeś. Niestety trzeba czekać rok na jego powrót

pt9

0

Lewy zdziwiony ze dostaje piłkę i odgrywa 1 sekundę za późno o kilkanaście cm niedokładnie do Raphini. To są szczegóły ale na najwyższym poziomie mają ogromne znaczenie

pt9

1

@Comentateiro nie wyłączy bo gra Gundogan

pt9

0

Jeszcze nie ma gwizdka a Lewy juz jakiś wściekły.

pt9

1

@Lionel_Messi10 Zagrał tam chyba pół meczu?

pt9

1

@barcanawieki W pracy mamy i przeżył już sporo. Sam jestem zdziwiony że działa już tyle czasu

pt9

1

@Sulimo oj tak, nienawidzę kurdupli. Człowiek zaczyna się od 179m w górę

pt9

0

@Bilon87 Prawda leży tam gdzie jest prawda. Jeśli chodzi o obie strony to powinno nam zależeć aby być po tej gdzie nie jest ograniczana Twoja wolność a niestety każda ze stron patrzy jak docisnąć obywatela.

pt9

4

Ja bym przemyślał przedłużenie o 1 sezon. Pamiętajmy że strzelił gola z PSG w pamiętnym meczu.

pt9

2

@Rewolucja123 Pedri od 2 lat nie zaliczył żadnego progresu i jest nękany kontuzjami. Słabo to wygląda na razie

pt9

5

@panczo
I to by była bardzo dobra wiadomość. Z ciekawostek jejeden z efektów mojej pracy na codzień. Dzieciaki SMA mają fizjoterapię i zabawę jednocześnie. Mogą stanąć i się spionizowac, pojeździć na deskorolce czy poboksowac by poczuć się jak zdrowy człowiek ;)
https://www.instagram.com/reel/CxlJeo7IXwi/?igshid=NTM1NmNjNWFlNw==

pt9

1

@AlwaysBlaugrana Przecież masa tych finansowań startupów i innych różnych projektów to wyrzucanie kasy w błoto i wynalezienie koła na nowo tylko z dotacją. Mnie aż krew zalewa jak widzę w mojej branży ile pieniędzy jest wyciąganych na "innowacyjne projekty" które są na rynku od dziesiątek lat.

pt9

3

@ciema Jak kibice chcą wspierać klub to muszą krytykować ile się da słabe punkty by szybciej zmiana nastąpiła. Wspieranie dziadostwa to dokladanie gwoździa do trumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?