0

Takie trochę marzenie ale chciałbym Rafaela Leao do robienia wiatru z przodu. My potrzebujemy choć jednego skrzydłowego, który ma szansę wygrywać pojedynki 1 na 1

4

@wroclawskifan to zasługa dobrego przygotowania fizycznego w Barcelonie. PSG spiło śmietankę ;)

0

@ziomal88 narracja w stylu martyrologii katalońskiej zawsze trafi do najprostszych umysłów. Jak wygrywamy to jesteśmy tacy świetni a jak przegrywamy to wina całego świata nie nasza. Tak było jest I będzie. Ważne aby głosów rozsądku było dostatecznie dużo i żeby ludzie nie kierowali się najniższymi pobudkami bo z tego nie przychodzi rozwiązanie problemu a jeszcze wieksza degrengolada.

0

@vincentPL też mi się wydaje, że Alemany odszedł bo widział co tu będzie.

1

Tak dla rozluźnienia atmosfery czyli co po sezonie wraca Serginio Dest?

0

@Ytari nie no w zeszłym sezonie to chyba ,,prawy" strzelał gole? A poza tym to Lewy ustawia skład czy trener?

0

@pomi11 odpowiedź brzmi trener, taktyka i poświecenie

2

@Serducho sędziowie zapakowali nam dzisiaj 5 bramek, ostatnio 4 i z Realem też 4...

3

@Inmessionate10 pisałem o tym dawno temu to wszyscy się cieszyli, że Laporta idzie Vabanque. To teraz powoli widzimy, że ten plan tak właściwie nie miał prawa się udać. Trener z doświadczeniem w arabii? On miał to ogarnąć? Piłkarze ściągani nie z potrzeby a z nazwiska? Nie rozumiem tylko Lewego, bo on tu zwyczajnie nie pasuje. My po prostu nie gramy na napastnika. Widocznie nie tylko Polak przed szkodą głupi ale hiszpan też. Czarno to widzę w najbliższym czasie. A jeszcze część kibiców co wierzy, że Klopp tu przyjdzie. No normalnie buhahaha. Mając ofertę z pewnie większości klubów Europy wybierze projekt bez pieniędzy, z prezesem uwikłanym w niejeden skandal, klubem zarzadzanym przez kolesiostwo i fikcyjnymi sprzedarzami Barca studio które potem daje nam możliwość ściągnięcia gracza za 20 mln. Alemany chyba wiedział co robi opuszczając tonący okręt. Przykre to wszystko i jakieś takie ostro depresyjne. Taki z top na flop.

3

Jeżeli teraz to ogłasza to jeszcze gorzej. Na wyjebce do końca sezonu?! No ludzie ten klub to jakaś farsa się robi. Albo odchodzę tu i teraz albo nic nie gadam i ciągnę do końca sezonu i odchodzę. To nie to samo co w Liverpoolu Klopp gdzie drużyna jest na fali i walczy o tytuł. Dziwne akcje nie rozumiem decyzji. Czyli co teraz po każdym meczu będzie na konfie gadał, że i tak odchodzi? Laporta też będzie się bronił tym, że przecież zrobił co chcieli kibice?Ale jaja...

1

Wygrali bo jak zwykle grali do końca. My zagraliśmy 11 minut. Takie życie raz na wozie raz pod wozem

0

@aiven po tym co obecnie odstawiamy na boisku to chyba i tak nic to nie zmienia...

0

@mn2000 w pozytywnym sensie niewidoczny :(

0

@Marcin43 dokładnie to przypadkowa sytuacja z bliskiej odległości nastrzelony chował ręce. Nic więcej zrobić nie mógł. Tu nie karny jest problemem a mentalność tej drużyny. Grasz do gwizdka a nie do kiedy pozbędziesz się piłki...

1

11 minut to za mało kolejny raz się przekonujemy, że gra się do końca. Ciekaw jestem co w szatni Realu im mówią, że goście pakują bramy w końcówkach a u nas jakby w pewnym momencie drużyna staje w miejscu gubi się w prostych akcjach. Kuźwa obrona ma być jak pies myśliwski gryzie dopóki pan nie odwoła ataku. A mu kolejny raz to samo i to samo. I teraz czekać na wywiad z Xavim, który wszystko zrzuci na sędziego, Laporta klepnie tą narracje i ok jedziemy dalej

2

Nie wiem co tu się stało. 5 goli stracić z Villarreal?!? Roque niewidoczny. Mam żal

1

Czy Xavi w końcu przełamie swoją niemoc
? Czy zdecyduje się na oczywiste dla kibiców a nie oczywiste dla siebie rozwiązania? Czy dostanie żółtą kartkę? Czy wpuści Tygryska z faveli? Tyle pytań a tak mało odpowiedzi

3

Tu trzeba przede wszystkim przestać żyć przeszłością i zacząć ba nowo definiować grę pod przyszłość. Xavi ciągle odnosi się do tego co było i nie wróci. Czas na zmiany bo bez nich marazm zabije ten klub. Te zmiany muszą zajść chyba od góry do samego dołu. Czas odciąć starą gałąź i dać wyrosnąć nowej. Cały czas mam wrażenie, że my chcemy grać tak jak 10 lat temu tylko świat poszedł na przód a my jednocześnie nie mamy tak wybitnych piłkarzy jak kiedyś. Albo dostosujemy się do tego co jest albo będziemy trwali w wiecznej nadziei, że to kiedyś wypali

3

@BORO_12 Araujo to obecnie straszny dramat gra. Może faktycznie brakuje im MATSa i komunikacji? MATS zarzadza defensywą pewnie dużo lepiej niż Pena który pewnie boi się odezwać do bardziej utytułowanych kolegów, ale To tylko taka moja myśl do dyskusji ewentualnie

1

@Sebolinho oglądałem parę jego męczy w Brazylii i wyglądał tam nieźle. Nawet się podjarałem chłopem ale racja tutaj nawet w parę tych minut nie pokazał nic co bym zapamiętał

4

@Sebolinho Boję się, że może widzi coś czego my nie widzimy czyli pracę na treningu. Druga opcja jest taka, że nie ogarnia co się dzieje na boisku

0

@antymadrista1 dobre dobre ;)

0

@pepulinho Yamal zagrał do końca:)

0

@MasterKrzaku no też mi się podoba dzisiaj. Niech wykorzystuje szansę.

1

Mam wrażenie, że Pedri z kontuzji na kontuzje stracił kompletnie czucie piłki. Pomysły dalej dobre ale wykonanie często fatalne i to nie tylko w tym meczu. Yamal szkoda tych 2 akcji no ale cóż młodość ma swoje plusy i minusy gorąca głowa mam nadzieję że z czasem ostygnie. Co sądzicie o Gundo? Moim zdaniem jak na piłkarza tej klasy brakuje mi jego decydujących zagrań. Ogólnie wrażenie z tego meczu to tak trochę na odwrót. Bilbao ciśnie atakuje a my czekamy na jakieś kontry. Wyprowadzenie piłki jest często złe. Brakuje mi kogoś kto szarpnie do przodu

4

Pomyłki były, są i będą. Nie znoszę przede wszystkim hipokryzji a to co uskuteczniają kibice Realu i Barcelony to już jakieś ostre jazdy na tabletach czy innym gównie. Wytłumacze tu co niektórym tłukom z obu stron barykady. Tak jak w sprawie Negeiry uważam, że jak będą dowody to należy skazać tak i jeśli biali wpłynęli na sędziów to też udowodnić i skazać. To, że sędziowanie w LaLidze jest fatalne to nie znaczy od razu, że komuś sprzyjają. Jak ktoś oglada mecze ligi hiszpańskiej to widzi, że raz sędziowie przeginają w jedną a raz w drugą. Można i Realowi i Barcelonie w każdym sezonie wyliczyć błędy, które wpływały na przebieg meczu tak było jest i będzie. A dlaczego nie mówi się tego w kontekście innych drużyn? Bo nie są tak medialne i tyle a te błędy tam też są! I co przykładowo taka mallorca grając z Cadizem też powinna mieć karnego i zamiast remisu wygrać 2-1, a jednak wynik końcowy to remis. Jakoś cicho było, że wał. A tu i u białych jakby wszyscy pozapominali co w inne strony latało realmadrid.tv przypomina faule na CR7 w polu karnym, nieuznanie prawidłowego gola Bale i gwizdanie karnych dla nas, których nie powinno być. Czy nie mają racji? Tak mają rację bo tak było. Co nie zmienia faktu, że w drugą stronę też się sporo by uzbierało czyli konkluzja prosta zdegradujmy się razem z białymi do czwartej ligi bo były błędy sedziowskie. A może towarzystwo pamięta półfinał z Chelsea? To Ci pierwsi sprawiedliwi czemu nie lecą zwracać pucharu LM? Można w każdą stronę i każdemu klubowi wymienić takich sytuacji setki i czy to ma znaczyć, że zawsze wszystko było ustawione? Prawda jest zazwyczaj prosta czyli tak się zdarzyło i tak samo jeżeli drużyna pchała się do wygranej to i się czasami uda. Maradona oddawaj puchar za tzw rękę Boga! Też można a co tam sprzedane było. Ludzie zachowajcie zdrowy rozsądek bo to już się chore robi. Jestem wieloletnim kibicem Barcy ale to nie znaczy, że fanatycznym. Widzę dobre i złe strony i jedne nagradzam a drugie karcę. Oglądałem Barce w erze największych techników/magików bodajrze w historii footballu i średnio wierzę mimo, że i wtedy były kontrowersje, że potrzeba im było wsparcia sędziów. Po prostu byli dużo lepsi od innych, co nie zmienia faktu, że nie jestem w stanie jako kibic Barcy doceniać i nie umniejszać zasług innych klubów jak chociażby największego rywala Realu. Za małolata na boisku biegałem nie tylko w koszulce Rivaldo, Kluiverta czy Savioli ale i Ronaldo czy Zidana. Teraz jakaś dziwna część pisze jedziesz z nimi. No tak ziomek z zarzutami korupcyjnymi wystarczyło, że coś powie na rywala bo sędziowie takie podjęli decyzję to już bohater chyba większości i patrząc na to ktoś tu zrobił dobra analogię do PIS a ja bym dodał jeszcze, że raczej do wojny PIS-PO. Jedni I drudzy robią to samo ale krzyczą, że to o nie oni tylko tamci i z wami oraz białymi jest dokładnie to samo. Co starsi to powinni ogarnąć, że mlodzi którzy jeszcze nie kleją tego świata na chłodno tylko emocjami i hasełkami sami wprowadzają coraz większą retorykę nienawiści i chorej tak dobrze czytacie CHOREJ interpretacji wszystkiego co się wokół nas dzieje. Na koniec oglądajcie mecze, niech wam dostarczają pozytywnych emocji, a nie nakręcajcie się tym szambem. Oglądajcie piękne zagrania i gole waszych idoli a nie szukajcie sobie wroga. Można grać i przegrać ale szacunek powinien kończyć każdą grę bo dalej jest to tylko gra. I wygrywać i przegrywać trzeba z klasą.

0

No w końcu emocje i pozytyw na koniec ;) Rozpisywać się nie będę bo pewnie większość widziała co dobre a co złe ale w końcu i gra i emocje i wynik jest dobry więc jednak XAVI musi zostać, namiastka pepa a z czasem może i go przerośnie. Nie no żartuje. Ale liczę na to, że wchodzimy w tendencje wzrostową i teraz będziemy z meczu na mecz lepiej grać. Mamy jeszcze chwilę czasu do Napoli i czas ten trzeba dobrze wykorzystać. Do nastepnego

13

Ja bym go zobaczył jak wjeżdża w gwiazdeczki i nakazuje grać do upadłego ;).

0

@Gall mou zbudował podkład pod dalsze sukcesy realu więc nie ujmujmy mu pewnych rzeczy. Przed nim real rozbijał się o 1/8 bodajże LM a z nim półfinały

0

Gratulacje, ale tego nie da się oglądać. Ten skrót wygląda jak by postawić jakiś średnio kopiących przeciwko paralitom. Obrońca co nie atakuje rywala w polu karnym jednocześnie nie zasłaniając ciałem bramki? Nie no nie kupuje tego. Niech tam dziewczyny się bawią ale max pod co można to podciągnąć to meczyk na orliku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?