mateusz33
Dołączył/a: sierpień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci i bardzo dobrze mam 7 letniego syna i zawsze mówię że na pasach przechodzimy nie przejeżdżamy a tym bardziej nie puszczam go samego to tylko 7 latek a w tych czasach wiadomo jakie są dzieciaki
0
@BarcaInfo Pimienta miał drużyn nie najgorsza miał 2 lata by awansować nie dał rady trudno zmieniamy i tyle
0
@Messiah10 dokładnie siedzę popijam łychę i ciągle na fonie bez jakiegoś zainteresowania
0
@Ronmes Może zadzwoń do nc plus i zapytaj się jak to ma wyglądać z kanalem
1
@Ronmes na UPC normalnie włączyli na kanale 20,może odłącz dekoder od prądu i załącz ponownie
24
Depay nie chce grać niech nie przychodzi. Jakoś nie będę płakał w końcu Laporta stawia sprawę jasno a nie jak Barto rozdaje miliony jak cukierki na kiermaszu
0
@Bogan Dokładnie i o to mi chodzi w BARCELONIE miał piłkarzy co było bestiami a w Bayernie i Citi tylko i wyłącznie kupowanych za miliony. Moim zdaniem sam sobie przegrał finał wystawiając taki skład
5
Szkoda Pepa ale prawda taka że z Barca zdobyło wszystko bo miał Xaviego i inieste i oczywiście Mesiego pieniądze nie zrobią takiej drużyna jaką miał w Barcy a trochę wydał. Teraz pytanie jak by sobie poradził w Barcelonie w takim stanie jak teraz jest
5
@pedrixxx Myślę że Wieczysta Kraków w jego zasięgu
0
@Lionel_Messi10 Do ostatniej kropli krwi
0
@FC1899Barca Akurat Szczęsny to nie jest dobry punkt drużyny strasznie przecietny
0
@denis9401 i dopłacić do tych panów jeszcze 20 milionów i tak by się oplacalo
0
@Kubik23 Akurat Pogba jest zajebi... Przereklamowany
1
@Kgorecki2500 dla takich ludzi co zgwałcili dziecko tylko i wyłącznie kara śmierci
0
@SteuerFreiMoney właśnie ten luz co nie ma Barcelona w szatni
0
@KacperVEB Żeby pokazać że da radę wyjść z takiego bagna a poza tym jak przejmował Bayern to też nie grali cudownie
0
@eosz działa ale co 15 min przerywa
2
@Whudi Namysłów
0
@VenoM Dał jako trener zawodnikom impuls ale niestety nie na najlepszych pozdrawiam i utrzymuje to że real i juve wiadomo pozdrawiam użytkowników
0
@Commando Blondynek zapewne zasili Bayern
0
Co sądzicie o takim piłkarzu jak André Silva z Frankfurt niezłe wynik wykręcił jak na taki klub
0
@wojtek_debiec4 Hajto
0
@kaamil1910 Linkiewicz coś my mogła jej doradzić xd
2
@Emhyr Koeman wyciągnął od pilkarzy więcej niż nie jeden z nas się spodziewał w tym sezonie
1
@sebqPL musisz mieć skierowanie od lekarza rodzinnego
0
@MroziuA to druga strona medalu że Barca nie ma kasy i wiadomo jakie są wymagania finansowe obydwu panów i ich rodzin
2
@JohnnyBarca Akurat Laporta ma dobre relacje z Raiola więc niczego bym nie skreślał
0
@jaras121 Villa/Henry
7
Angielskie kluby odklepały jak Najman xd
0
@Witekk10 jeżeli nie było spalonego to karny na 100