mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Inżynier?
19
Szkoda... Jeszcze nie widziałem tak bezbarwnego zawodnika, Pep wiedział co robi.
24
@Comentateiro przedstawiciel pięknej uśmiechniętej Polski i europatologii, dziękuję ale wolę być konserwą niż ubogacony europejsko przez inżyniera z Afryki.
11
Myślałem, że tylko na boisku mózg nie nadąża nad nogami. Tutaj jest głębszy problem.
0
@Peciak oczywiście, że bieganie po dachu po pijaku idiota mógł spaść i ten głupi łeb sobie rozjebax lub co gorsza spaść na posłankę lewicy. O matko XD. Dwie pieczenie na jednym ogniu. Bardzo źle to świadczy o elektoracie który go wybrał. Braun pokazał, że to nie nasz rząd a zbrodniarzy wojennych gorszych niż Rosja.
0
Jaką szablą? Haha jak nam strzelać nie wolno, chociaż do rolników i zwykłych Polaków to oczywiście że tak.
23
Oficjalnie: Mamy prz......bane.
0
@KamQiX to fakt Martino był pierwszym trenerem bez mitycznego DNA BARCELONY lecz ta dwójka wg mnie miała to.
0
@KamQiX o kogo ci chodzi? Valverde był piłkarzem Barcelony a Setien miał to DNA Barcelony 1000 podań w jednym meczu.
0
@Magicc89PL to co my gramy to jest karykatura Tiki taki. DNA Barcelony nadaję się do kosza zaraz dekada minie od zdobycia LM.
0
@BORO_12 tak widzę że jesteś strasznym hejterem Flicka, czyli jak zostanie trenerem Barcelony to jak dobrze rozumiem przestaniesz kibicować klubowi.?
0
@FinNin dark_humor_mode_on
Jeśli lecimy tak to:
Nawet na jedzenie nie mamy, dźwignia? Co z tego jak nie potrafimy wykorzystać piłkarzy kupionych z dźwigni.
Więc marnujemy jak kaczka która dostanie rzucony chleb, bo jest niepełnosprawna i nie potrafi do niej dopłynąć.
dark_humor_mode_off
2
@TheNekro94 przynajmniej mogli a my co? Nawet nie zebraliśmy pieniędzy na kibel
2
@tbas i zawsze mówi dzień dobry
0
Tak, mówi głupoty i nie ogarnia.
3
Najbardziej znane wyrazy bliskoznaczne słowa komedia to: obłuda, kpina, gra, widowisko, scena, fałsz, przedstawienie, szopa, zakłamanie, ubaw, zmyślanie, szopka, tragifarsa, jaja, parodia, opera, cyrk, tragikomedia, przeboje, udawanie, wodewil, kłamliwość, heca, groteska, historia, farsa, kino, numer, heca na czternaście fajerek, dwulicowość, ... .
3
On tak na serio? Ale w sumie w tym roku jak i w poprzednim graliśmy wielką kupę.
1
Oni wszyscy mają rozdwojenie jaźni.
0
@AxelF Najgorsze jest to że nie zależnie od partii która rządzi ze spółek skarbu państwa pieniądze są zabierane na kampanię wyborczą a później swoich ludzi obstawiają. Tym to sposobem można wieczność zmieniać się przy korycie a transformacja energetyczna jak dalej jest w polu to dalej. Tak jak mówiłem nie zależnie od ludzi którzy są w spółkach chodzi o prawo które umożliwi szybsze procedury budowlane, bez tego pomimo pieniędzy nic nie będzie.
0
Obstawiam, że po SPH, CdR, La Liga i LM Xavi i drużyna walke o drugie miejsce też spi........oli, jak przegrywać to wszystko w sezonie.
0
@AxelF zobaczymy jak PO sobie poradzi z energetyką, drogi to trochę inna sprawa. Wprowadzili specustawę i nie było gadania. Tutaj większość rzeczy jest projektowane po działkach które są też w rękach ludzi a jedyną opcją jaka jest to artykuł 124 który ma swoje wady. Już światłowody mają lepiej jeśli chodzi o prawo budowlane. Chciałbym wierzyć, że PO coś zmieni w tym temacie lecz obawiam się że na obietnicach się skończy.
3
@Safrani po pierwsze trzeba było by zmienić prawo budowlane i energetyczne, uprościć procedury aby zmodernizować linię energetyczną. Coś o tym wiem bo działam w tym.
1
Już widzę są przygotowania dobrego gruntu 3 miejsca w Hiszpanii...
0
@SeWo77 nie tylko
0
@lang dobrze że faul jest
2
La Liga były gol
16
Ciekawe co z pucharem Gampera, trzeba znaleźć naprawdę słabą drużynę, aby go wygrać XD
1
W jaki projekt ten nieskończony? Girona musisz!
1
@Comentateiro zapalenie płuc? A może Covid 19?
6
Tak bardzo brakuje właśnie teraz ciebie... To on pokazał prawdziwe barcelinismo a nie uczestnik dzisiejszej konferencji.