mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcinss10 i co nam daje że wygraliśmy z nimi bezpośredni mecz jak jesteśmy 3 w lidze i nad nimi o 6 pkt XD czyli dwa mecze w tej śmiesznej lidze. Cel na ten sezon to było 1/8 LM? Czy może obrona La Liga i CdR? Oprócz kasy na tym etapie nie ma niczego pozytywnego, powiesz, że doświadczenie dla młodych. Spokojnie oni mają jeszcze czas, nie powinni być eksploatowani w nadmiarze. Już mamy jednego a nawet dwóch zawodników którzy zostali zajechani. Podpowiedź obaj to pomocnicy. Masz zagadkę na wieczór.
0
@Campeon87 a z kim wygrywa Barcelona? Nawet ze słabymi potrafi być wtopa.
0
@Marcinss10 La Liga i miejsce w tabeli jest jakimkolwiek wyznaczeniem poziomu sportowego? Od dawna już nie jest. Po drugie Liga mistrzów to liga mistrzów rządzi się swoimi prawami. Pomyśl zanim napiszesz kiedyś gdzieś, że La Liga wyznacza poziom. Kiedyś może tak teraz już nie. Wyznacza sobie cele? Takie cele wyznacza się na początku sezonu a nie teraz. CdR stracony, La Liga również liga mistrzów? Chyba ktoś pomylił odwagę z odważnikiem. Mamy Xaviego bardzo słabego trenera na poziomie europejskim plus dochodzą do tego kontuzję w pomocy, gramy małolatami których forma podczas sezonu się waha i będzie. Walkower? Bez przesady gdzie tak niby napisałem? I za ten twój komentarz masz 3 herby? Żal.
3
Już widzę, że po zwycięstwie i awansie z totalnym słabym Napoli do następnej rundy LM jest pompowany balonik ze złudzeń i marzeń. Trzeba sobie uświadomić, że Napoli w kryzysie sprawiło Barcelonie konkretne problemy w tym dwumeczu. Jedno jest pewne będziemy jedni z dwóch najsłabszych zespołów 1/8. Trafienie na PSV lub Borussie graniczy z cudem. Inter, Atletico i Arsenal są o półkę wyżej a reszta jest nieosiągalna w tym momencie.
0
@Alanekozw Serio ładnie idzie? Wymęczone zwycięstwo z Porto na wyjeździe, idiotyczna przegrana z Ukraińcami jeszcze nie na ich terenie...
0
@FcPortoFan1999 pieniądze to nie wszystko, wynik idzie w świat co wiąże się ze spadkiem fanów i kibiców
0
Tu zj....ć tam zj....ć i jakoś to życie w trenerce się kręci.
5
Cytując klasyka można wyłączyć oba spotkania. Było by zbyt piękne gdyby oba te zespoły odpadły z LM.
1
"Szacunek dla socio i cules"
0
@Wizz777 i w LM
0
I na obserwacji się skończy.
8
Gość nie przegrał 4 ostatnich meczów z jakimiś zespołami z którymi z palcem w 4 literach mając taki skład powinno się wygrać i już zaczynają się wątpliwości. Przecież to jest żałosne i śmieszne w jakim stanie jest klub i ludzie którzy nim zarządzają. Choć źródło też żałosne i śmieszne. Ale po Laporcie to można się wszystkiego spodziewać.
2
Ale wałek roku X$
0
@tristan87 pięknie prawdziwy z niego mówca XD
0
@Bykunn myślę, że znajdzie kasę i pieniążki wystarczy odkładać codziennie po 25 zł kieszonkowego od mamusi czy tatusia. I do weekendu 125 zł jeszcze zostanie na alkohol. Nie dostawałeś pieniędzy codziennie od rodziców.?
0
@Bykunn ty myślisz, że tylko k.....y się k......a co tydzień?
4
@Bykunn co tydzień będę wp......c po imprezie odpowiedzialnie XD
0
Ja to jednak muszę się wybrać do okulisty a po tym sezonie do psychologa.
0
Oczywiście że tak..... XD
0
@reloaded chodziło mi o strzały z dystansu w światło bramki a nie ogółem. Jak dobrze rozumiem było ich tylko 5...
0
@reloaded sam napisałeś że było 5 więc wierzyłem ci, teraz piszesz 11
0
@reloaded 5 strzałów na 90 min? To zdecydowanie za mało. Ile powinno być? 15-20. Tutaj przy rożnych też nie ma schematów. Mamy wysokich zawodników i dalej nic.
0
@reloaded nie zdobywają najważniejszej tercji boiska, za mało jest zawodników atakujących teren. Dlaczego? Zespół jest źle ustawiony dlatego nie ma tej swobody aby większą ilością graczy atakować przestrzeń przed bramką przeciwnika. To jest kwestia trenera. W tym meczu bardzo mało było strzałów z dystansu. Bramkarz Napoli widać było, że jest niepewny.
0
@michal199500hehe ja oczekiwałem podwójnej manity
0
@reloaded od trenera wymagane jest wypracować z zawodnikami i z ich umiejętnościami takie schematy aby oni zdobywali teren i bramki, to jest wiadome dla kogoś kto wie coś o piłce i zgłębia wiedzę o piłce
1
@fc20barca Xavi pewnie tak myśli
0
@Hawajczyk lekko siedliśmy fizycznie? My od początku sezonu nie mamy formy więc jak można siąść fizycznie w lutym ????????????
1
@kemyt1995 Xavi ci zapewnia szybkiego kaca, podziękuj mu
11
Remisujemy z zespołem co dzień przed meczem zmienił trenera. Laporta długo jeszcze?
1
Odpowiedz brzmi nie, był jeden piłkarz kiedyś w Barcelonie co ciągnął zespół sam ale to historia.