0

@swiergol2 mówisz o Rijkaardzie który doprowadził Barcelone do Ligi mistrzów? Każdy z Messim zdobywa ligę mistrztrzów oprócz Taty Martino i Valverde. Nie jestem rozkapryszonym dzieckiem który czeka na zabawkę stwierdzam tylko fakty a temu nie możesz zaprzeczyć i styl który zatraciliśmy. Nawet świerzak jakim jest de jong o tym mówi.

0

@Lares ooo a ty jesteś prawdziwym kibicem = socio masz przynależność do klubu, chodzisz na mecze co tydzień, ja jestem zwykłym fanem który widzi co się dzieje i o tym wprost pisze. Jeśli dla ciebie to kretynizm to dla mnie twoja odpowiedź to jesteś ignorantem rzeczywistości.

0

@Elvisek też dziś odpuszaczm mecz, kiedyś to było nie możliwe a teraz jednak. Powiem tak Valverde nie odejdzie w trwającym sezonie niestety musimy wszystko stracić tak jak to było za Taty Martino aby się podał do dymisij.

0

@Grubson06 A gdzie jest OJO?

0

@Veb1233 żeby uratować mecz temu pseudotrenerzynie

1

Cały dzień czekasz na mecz a tu taka kupa. Valverde to powinien wylecieć zaraz po CdR, a on dostał kolejny sezon mam nadzieję że ostatni. Gadanie że z nim lepiej gramy w obronie to mit. Najgorsze jest to że ten trener ma tendencję spadkową jeśli chodzi o trofea.

0

@Kamilos84 akurat meczyk przed imprezą, dzięki za info

0

@ViscaBarca123 to może jeszcze dziś fisiado

0

@Skaramuczi z tego połowa nie będzie grała za Valverde ale spoko ;)

1

Kwintesencja polskiej piłki klubowej.

0

@tristan87 Dokładnie, dla mnie to podczas drugiej połowy kompletnie Piast nie miał pomysłu na mecz, jedne co to aby 1:0 utrzymać.

0

@tristan87 Nie interesuje mnie kto jest faworytem a kto nie. Barcelona też była faworytem po meczu na CN z Liverpoolem i co?

0

@gimmeq1 jest. 15 znaków.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kamson24 czy tylko maja siły?

1

@ZuczekFCB1899 haha nie z Valverde

8

Jeszcze tylko wytrzymać ten sezon i można z nadzieją patrzeć w przyszłość. Miniony sezon pokazał, że pomimo transferów Valverde nie nadaje się na ten klub i co najgorsze zamiast tendencji zwyżkowej mamy spadkową odnośnie trofeów.
#ValverdeOut

1

@vangoor Historia pamięta tylko zwycięzców ale i to są suche statystyki. Jeśli zapytam cię czy pamiętasz jak pięknie Real wygrywał 3 LM pod rząd co odpowiesz? Co zapamietaleś z tego okresu z ich spotkań. Jedynie kontrowersje. Piłka nożna powinna być czymś więcej niż tylko lataniem po 11. Z drugiej strony aby grać pięknie trzeba ludzi a takich mieliśmy okazję zobaczyć i całe szczęście grali w Barcelonie. Dlatego można grać pięknie i wygrywać.

0

@soczeq pięknie wprowadzili w teorie multiwszechświata

3

A to ciekawe, wg mnie ani jeden ani tym bardziej drugi nie ma DNA Barcelony.

0

@Danger204 @NeroTFP może kiedyś nas zaproszą

0

Niegdy nie rozumiałem sensu boksu.

1

@Coutinho007 Niestety ale kolejny sezon nie zapowiada się lepiej...

0

@Coutinho007 Nie mam pojęcia, te mecze za Valverde są jak dla mnie takie same.

0

@KSSniper Aż musiałem sprawdzić wynik rzeczywiście wybitny wykonaniu obrony.

0

Jeśli nie macie co robić dziś i czekacie na mecz Argentyny to na eleven sport 2 jest powtórka meczu Barcelona - Athletic Bilbao. Może ktoś się skusi XD

0

@bixmix na eleven sport 2 jest powtórka meczu Barcelona - Athletic Bilbao. Może ktoś się skusi XD

3

@igorski 1.2019 International Champions Cup
2. 2019 Audi Cup
3.Trofeo Santiago Bernabéu o ile się odbędzie
Więc z tym trypletem nic pewnego

0

@Showman Po tych statystykach w tej LM jest jedno pytanie: Jak to jest możliwe że Barca nie ma tego pucharu?

4

Za rok nie będzie żadnego trofeum z tym trenerem. #valverdeout

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?