mate92
Dołączył/a: kwiecień 2013
7 obserwujących
7 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Będzie ciężko wybrać zawodnika meczu, jak dla mnie to Costa :D
0
Kiedy na przeciwnikiem jest Atletico nie ma co się dziwić, my też nie wyglądamy tak dobrze jak się wszystkim wydaje. Głowach mecz Manu.
0
Wspaniała reklama La nudy.
0
Razi ta niedokładność.
0
Tak nie oglądam szkoda czasu, z takimi piłkarzami jakich mamy powinniśmy grać lepiej ale jak ma się selekcjonera kolezka Bońka to nic z tego nie będzie.
0
Just Barca
0
Dokładnie, do pracy jutro wstawać trzeba liczyłem na relaks dobry mecz a tu jeszcze bardziej spier....... humor niż wcześniej.
0
Varane w formie i Umtitti ZŁOTO
7
Dwóch Francuzów w obronie to sabotaż, widać ktoś nie zna historii.
0
Busi slooooooow motion
2
No Pique no party
0
I po co?
0
Dokładnie będzie znowu gadanie reakcja na mecz bla, bla bla
0
I co???? 2:2
0
Ok już to robię haha haha :DDDDDDDD
0
Z przyzwyczajenia
1
Tego jak zwykle się nie da oglądać
0
Koszyk jabłek ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wiedziałem
5
Taktyka tysiąca wrzutek i paru lag.
0
Taktyka na mecz? Po co to komu :) my czujemy się najlepiej w kontrataku taaa trzeba mieć kiedy go wyprowadzić :D
0
Arthur :)
0
Równi i równiejsi.
0
Lepiej
0
To po meczu kreatywność 100%
7
Roberto to ma chyba dość i myślał że to semedo
1
Tak to jest jak się lekceważy przeciwnika
0
Niech oni się lepiej ogarną
0
Brawo jeszcze jeden