1

Będzie ciężko wybrać zawodnika meczu, jak dla mnie to Costa :D

0

Kiedy na przeciwnikiem jest Atletico nie ma co się dziwić, my też nie wyglądamy tak dobrze jak się wszystkim wydaje. Głowach mecz Manu.

0

Wspaniała reklama La nudy.

0

Razi ta niedokładność.

0

Tak nie oglądam szkoda czasu, z takimi piłkarzami jakich mamy powinniśmy grać lepiej ale jak ma się selekcjonera kolezka Bońka to nic z tego nie będzie.

0

Just Barca

0

Dokładnie, do pracy jutro wstawać trzeba liczyłem na relaks dobry mecz a tu jeszcze bardziej spier....... humor niż wcześniej.

0

Varane w formie i Umtitti ZŁOTO

7

Dwóch Francuzów w obronie to sabotaż, widać ktoś nie zna historii.

0

Busi slooooooow motion

2

No Pique no party

0

I po co?

0

Dokładnie będzie znowu gadanie reakcja na mecz bla, bla bla

0

I co???? 2:2

0

Ok już to robię haha haha :DDDDDDDD

0

Z przyzwyczajenia

1

Tego jak zwykle się nie da oglądać

0

Koszyk jabłek ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wiedziałem

5

Taktyka tysiąca wrzutek i paru lag.

0

Taktyka na mecz? Po co to komu :) my czujemy się najlepiej w kontrataku taaa trzeba mieć kiedy go wyprowadzić :D

0

Arthur :)

0

Równi i równiejsi.

0

Lepiej

0

To po meczu kreatywność 100%

7

Roberto to ma chyba dość i myślał że to semedo

1

Tak to jest jak się lekceważy przeciwnika

0

Niech oni się lepiej ogarną

0

Brawo jeszcze jeden

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?