macio_944
Dołączył/a: styczeń 2024
Będzin
43 obserwujących
8 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Żeńcie się i *uj, tylko z odpowiednią kobietą, którą dobrze poznajcie wcześniej. Zamykam.
1
@MagFCB O Bogowie, walka! @beter2
https://usagif.com/wp-content/uploads/gif-eating-popcorn-43.gif
2
@Adran360 Dlatego pewnie Alvarez albo nikt. Powtarzam: bardzo ważne lato dla Szwagrów, oby nie zawiedli :)
7
@blakkudium Tak, albo "9" przynajmniej na parę lat, tak jak Kane. Aczkolwiek idealny scenariusz byłby załatwieniem "9" już teraz i to na jak najdłuższy czas, więc ten Alvarez wydaje się być po prostu idealny.
Poza tym pomysł z Gordonem i Ferranem na "9" nadal za bardzo nie rozwiązuje naszych problemów i nadal niestety może to nie wystarczyć na LM...
2
Niech Perez dorzuci jeszcze ze 850 mln żebyśmy mogli jeszcze bardziej to odrzucić :v
9
@Cule1234 Moim zdaniem jeśli pomysł z Alvarezem się wysypie, to będzie grany Gordon z Ferranem na "9", a po Alvareza, czy innego napastnika pójdziemy za jakiś czas. Ewentualnie pójdą po tego Kane'a.
Aczkolwiek jeśli rzeczywiście za rok znowu wypadniemy z reguły 1:1, to moim zdaniem powinniśmy postawić wszystko na ściągnięcie "9" na lata. Więc liczę jednak i uważam, że Alvarez koniec końców tutaj trafi.
@blakkudium A ja właśnie mam wrażenie, że jest odwrotnie, czyli że rzeczywiście ogarniamy Alvareza, ale w kuluarach i na spokojnie. To jeszcze potrwa.
0
@APTAPT Utrzymanie technologii, silnik, wypłaty dla tysiecy ludzi, marketing, aktorzy, współpraca z innymi podmiotami, a to wierzchołek góry lodowej.
Polecam obejrzeć :)
2
@Messibestplayerintheworld Nie ma jeszcze daty premiery, ale 2028 brzmi najbardziej sensownie.
@marcin62 @PawkoFCB Właśnie mocno liczę, że Epic razem z CDPR ogarną ten silnik razem i Wiedzmin 4 bedzie również i pod tym kątem przełomowy. Czas pokaże, ale na pewno talentu i ludzi nie brakuje by to ogarnąć.
0
@PawkoFCB Zawsze wszystko może się spieprzyć. Ale tym razem nie robią na starą generację konsol, więc tutaj prawdopodobieństwo tego co bylo z Cyberem jest dużo niższe.
1
@Spider_Man Witaj w klubie :v
16
Wiedźmin 4 ma podobno mieć budżet na poziomie 700-800 mln $, więc prawdopodobnie będzie to druga najdrożej wyprodukowana gra w historii, zaraz po GTA VI (chyba, że coś innego jeszcze wpadnie w tym czasie).
CD Projekt leci bardzo grubo. I okej. W sumie wciąż niesamowite jak sobie człowiek pomyśli o tym, że to polska gra, polska firma, a 15-20 lat temu nikt by jeszcze o tym nie ośmielił się pomyśleć.
5
@Verore To ile w sumie przelałeś?
0
@Kgorecki2500 Oby nie, trzymam kciuki, bo mam duży sentyment do tej serii.
4
Nowa Epoka Lodowcowa nadchodzi!
0
Przypominajka: jutro premierowa gala Summer Game Fest o 23, która zapewne zaprezentuje wiele ciekawych tytułów!
5
@PatrychoO To weź wytrzyj
0
@ProMILs @Deco @Laporta co to znaczy?
2
Tranquilo!
0
@Tomaszekkkkk S23 to już raczej ciężko będzie dostać nowy. Ze swej strony polecam Luxtrade (przez Allegro) - moja narzeczona ostatnio zamówiła telefon odnowiony i przyszedł stan niemalże idealny, aż byliśmy w szoku i przez 30 minut szukaliśmy jakiejkolwiek ryski :v
A całkowicie nowy to polecam poszukać po Allegro.
https://www.ceneo.pl/147752165
PS. Jeśli bierzesz S23 to polecam tylko i wyłącznie wersję 256 GB, bo tam pamięć, czy procesor mają lepszy od wersji 128 GB.
3
@szela1899 I przyjdzie Ci kościół w Łomiankach z Cobi :v
2
Widzę, że w Madrycie trwa mocna walka o to, który czołowy klub będzie bardziej śmieszny, żenujący i skompromitowany. I okej.
2
@DragonxNF Wolę owłosienie Aloy z Horizona!
0
@FcPortoFan1999 Czuć piniondz!
3
@Kgorecki2500 masz porównania z GTA VI jeszcze przed GTA VI :v
6
@Rastafarnianin Nie bylibyśmy sobą gdybyśmy byli inni
20
Formalność.
2
@Eklerek Ale czuje cringe i ciarki żenady patrząc na to...
6
@Popitek12 pa jaki patelson haha
0
Ni uja w to nie uwierzę, to brzmi jak żart :v
Bardzo mocno czekam na tę grę, szczególnie co Rockstar zrobi z technologią, grafiką etc., Rockstara uważam za najlepszą firmę robiącą gry, ale ludzi tak już odkleja, że to jest niepojęte.
1
@damianex10 I ta muzyka!