luka1995
Dołączył/a: czerwiec 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Debfc Bartomeu, gracias!
0
@kejdzi A pamiętaj zeszły sezon na przykład - jakie jaja były z rejestracjami wszystkich.
Kounde bodaj dopiero został zarejestrowany przed 3 kolejką.
Mam szczerą nadzieję, że teraz będzie spokojniej.
1
Sane ma być niby tańszy xDDD
Idźcie już lepiej spać ;)
1
@arczis92 To jest nas dwóch.
Visca do Barca !!!!!!!
I wiadomo - również pozdrawiam:)
0
@Matix90 No wiadomo, że nikt tyle za niego nie da xD
Chodziło mi raczej, że bym go nie sprzedawał.
Te 100 mln - cena zaporowa.
Chociaż z drugiej strony 222,5 mln za niejakiego Neymara to też miała być cena zaporowa...
1
@Romario87 Ach, zwracam honor. Nie doczytałem;)
0
Nie za taką kasę. Powinni dać max 15...
3
Serio, jest tylko 1 powód:
$$$$$$$$$$$$$$$$$$ od Arabów
1
Według mnie - nie na sprzedaż (chyba, że za 100 mln i wzwyż)
0
@ini_barca Chyba 12 netto, ale głowy nie dam.
0
@Murazor Być może, nie wiadomo...
0
@QuQ P$$$G jest średniakiem europejskim, czy to się komuś podoba, czy nie. 2 sezony temu i ubiegły sezon mieli na papierze najlepszy skład w LM (m.in. Messi, Mbappe i Neymar w ataku), i co?
Wstydliwe porażki w 1/8 finału rok w rok.
Owszem, w każdym sezonie są faworytem do triumfu w LM , ale tylko dlatego, że rokrocznie wydają $$$ na wzmocnienie składu - Man City też wydaje sporo, ale Araby już przesadzają, poza tym Man City wydaje inteligentniej.
I tak, nie trawię ich (są w top 3 moich najbardziej nielubianych klubów).
P.S. Z całego serca, życzę im, żeby nigdy nic nie wygrali.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia;)
0
@Romario87 Sezon temu 2 pierwsze kolejki to:
0:0 z Rayo Vallecano u siebie i 2:4 na wyjeździe z Realem Siciedadad.
Także...
xDDD
1
@slayer Luis Enrique przyszedł dokładnie do średniaka europejskiego, który nigdy nic nie osiągnął w Europie (nie osiągnie?). We Francji dominator, ale liga francuska to śmiech.
0
@BarcaKings965212 Tak, ale po raz kolejny w kluczowym momencie ubiegłego sezonu go nie było (czyli od marca do końca maja, gdzie m.in. Barca grała w PK z Białasami).
0
Ale nie Ronaldo, on tam przeszedł wyłącznie z powodu rozwoju sportowego xDDD
0
Ja bym osobiście wybrał 1 opcję.
Atak ogarnięty: Ansu i Abde na LS , Raphinha i Ferran na PS, środek Lewy i postarać się o ściągnięcie już teraz Roque.
Jak dla mnie spoko.
0
@Pustelnik Z Neymarem też było podobnie...
Nie minął miesiąc i już żałował odejścia do P$$$G
0
@tomek1656 Spisywał się jakoś w zeszłym sezonie
1
No coż, po prostu za wysokie progi na amerykańskie nogi. Nie on pierwszy i na pewno nie ostatni.
0
@slayer Dlatego życie prawdziwego kibica Barcy - nie marnego sezonowca - nigdy nie jest nudne :P
1
Super. Tottenham nie chciał dać nawet 10 mln.
To teraz pocałujcie misia w d**ę xD
0
@catalanian09 W punkt ;)
0
@catalanian09 Pamiętaj tylko, że to jedynie mecz towarzyski. Milan w grupie zagrałby na pewno inaczej - odważniej, lepiej w pressingu.
0
Skład ASa bym poprosił. Last chance Desta...
I chętnie bym zobaczył Ferran na szpicy.
Kiedy, jak nie teraz? :D
0
@Fake69 Pozbyć się go nawet za 10 mln. Tylko niech już go nie będzie w klubie. Please...
0
@Tollusiek Nie zdziwię się, jak koniec końców nie dostaniemy nawet tych 25 mln...
0
No Araby wyskakiwać z kasiorki.
100 mln i ani eurocenta mniej, a Dembele wasz i jeszcze wam w gratisie dorzucimy najlepszego kolegę Francuza - klubowego lekarza :D
0
@FCBurnley Haha dobre xD.
Miłego wieczoru ;)
P.S. Każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Możesz się z nią zgadzać lub nie
2
@wonsz_w_pomidorach Obstawiam, że ok 80 mln. +/-