O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4099
  • Liczba komentarzy 84
  • Polecenia 311

Komentarze

0

Powinna być opcja w ankiecie zaznaczenia:
Tak, jeżeli chce odejść.
Ten aspekt wydaje mi się najważniejszy, z niewolnika nie ma pracownika i jeżeli ktoś nie jest pewien gry dla Barcelony już do niej nie należy.

0

@Bobo25 Wybacz, dla mnie ewidentny. Pierwszy przy piłce zawodnik Las Palmas, i nadepnięty co widac ewidentnie na powtórce.

0

https://www.youtube.com/watch?v=Y8pTL4xH3co
0:40 czerwona dla Rodrygo.
0:55 karny dla Las Palmas
Dziękuje dobranoc.

0

Jest to po części związane z zakładaniem pressingu przez nasz zespół. Gramy wysoko, chcemy odebrać piłkę i siłą rzeczy odkrywamy tyły ale niestety w tym aspekcie widać mocny regres. Zbyt często rywale na dużym luzie sobie z nim radzą i bardzo szybko przedostają się pod naszą bramkę. Tutaj ewidentnie coś jest nie tak. Ostatnią bramkę po presingu widziałem z Atletico po świetnym przejęciu Cancelo.

0

Ferran robi się tak męczący jak Roberto kiedy jest na boisku.

Zobacz wszystkie

37

Jak ja bym chciał każdemu dać plaskacza za jechanie po Busim zwłaszcza w takim momencie, kiedy zawodnika się podsumowuje jako całość pobytu w klubie. Nie zapominajcie o kim piszecie. To był król środka pola, facet tak inteligentny że warunki fizyczne których nie ma szły w niepamięć zdobywca wszystkiego w piłce co było do zdobycia, skromny, zawsze oddany barwom i pokorny. Kocham go za wspaniałe chwile które mi dał i jeżeli odchodzi to tak go zapamiętam i żadne komentarze tego obrazu nie zepsują.

24

Według takiego myślenia mamy błędne koło. Zostawmy to na koniec sezonu teraz cieszmy się jego jakością o ile długo potrwa. Jeżeli odniesie tutaj sukces i zrobi wszystko by zostać będzie sytuacja jak z tego okienka, czyli Atletico będzie miało problem z zawodnikiem który ma potęzny kontrakt, klub i kibice go nie chcą a on odrzuca wszystkie oferty by dostać się do Barcy. Może się skończyć na ponownym wypożyczeniu. Wszystko zależy tylko od niego!

23

I właśnie na taką sytuację mamy szeroką kadre. Wiem, że kwestia PO jest akurat najsłabiej obsadzona ale może to byc doskonała szansa np. dla Bellerina. W "najgorszym" wypadku Araujo i koniec.

19

Araujo lepiej gra na 9 niż cała reszta. Brawo dziku. Kocham Cię

17

Ciężki orzech dla Xaviego. Oby udało mu się trafić ze składam, sam przyznam, że totalnie nie wiem czego sie spodziewać po Fc Porto. Osobiście w pomocy bym zaryzykował z Ferminem zamiast Romeu, na skrzydłach jednak Felix i Yamal.

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?