0

@Eklerek
nie napisałem że na 100% ani że ma po co wychodzić w dwumeczu

może i PSG dostało od Monaco, ale mecz meczowi nie równy a Chelsea to nie jest stabilny zespół, raczej bardzo nijaki

ja obstawiam awans PSG po prostu i tego też bym chciał

niezły poziom żenady prezentujesz z tym tekstem debilizm do mnie

2

@ShawnC
nie każdy co widać też po wpisach wyżej, więc proszę nie uogólniaj

koleś nie muszę oglądać całego meczu aby wiedzieć o czym piszę, mieliby 10 setek to by to było widać, to że nie potrafili przełożyć swoich akcji na realne zagrożenie świadczy tylko o tym że nie mieli zagrożenia, piłka to nie gra komputerowa gdzie każde podanie trafia idealnie a przeciwnik nie potrafi się ustawić czy przewidzieć podania

jest remis i tyle

0

@arczis92
byśmy gdyby

widzę tryb gdybania na maxa

0

@Mario96w
Dokładnie nie rozumiem tez tego. Aż obejrzałem skrót specjalnie.
Wiesz tendencja jest taka że każdy strzał przeciwnika to jest rozdmuchiwany na stronie jako sytuacja:)
A jak ktoś już biega jak kurczak bez głowy i wrzuca to już w ogóle:)
Też mam nadzieję że ich zmieciemy to niektórym tu kopary odpadną

0

@ShawnC
Fermin, Lewandowski
Tyle groźnych akcji co oni.
Remis zasłużony

0

@ShawnC

mogli gdyby, ale nie ma gdyby

strzały mieli średnie, akcje też i tyle, konkretow mało

0

@MesQueUnClub_87
wiesz zasadniczo ludzie to deb...wiec nie idę za tłumem - czytaj np. tankowanie na zapas na stacji ostatnio
nie odnosi się to do Ciebie żeby nie było tylko ogólnie ludzi

tak jak mówię argumenty macie słabe bo cisnęli ale nic z tego nie wynikało bo ani rożne to nie argument ani strzały w 20 kilku metrów w środek bramki

1

@AmigoBlancos
bramkarz dramat, obrona Tottenham dramat ogólnie

ale to cała wychwalana tu Liga angielska xD

1

@FCB24
serio? fajnie powielać fake info
Atletico x2, Real, Villarreal x2
przegrane Real, Atletico, Chelsea, PSG

powiedziałbym tak 50 na 50

0

@ShawnC
w którym momencie nas cisnęli, ile mieli setek?
wszystko z daleka w środek oprócz gola i setki z pierwszej połowy

1

@Dankho94isback
odpadną na spokojnie, wyjazdy to inna bajka a i wczoraj nic nadzwyczajnego nie pokazali

0

angielskie kluby miały być takie mocne a tu wpierdol, remis -i raczej odpadną z nami i porażka w Stambule:)

jeszcze Dziś porażka Chelsea i pieknie bedzie sie oglądało te miałkie angielskie kluby

jedynie City i Arsenal ogarną ćwierćfinał, choć Liverpool pewnie też się prześliżgnie

0

@Safrani @FCB24 @MesQueUnClub_87

Panowie konkrety, bo widzę argumentów macie trochę mało.

Argumenty typu więcej rożnych czy więcej celnych strzałów są słabe.
Bo te strzały były w środek bramki i żaden praktycznie nie stworzył bramkarzowi problemu,, o czym my więc mówimy.

Jakby Newcastle zagrało super mecz to byłoby to widać, a to ze zagrali typowy brytolski futbol kick and run i kibice ich sie podniecali strzałem z 20 kilku metrów w środek bramki nei znaczy że byli groźni.

Mecz na remis i tyle.

0

a Tottenham wczoraj to niezły wylew mieli 3 bramki praktycznie sami sobie strzelili:) bramkarz dramt

4

obejrzałem skrót naszego meczu z Newcastle i jak czytam komentarze ze Newcastle zasłuzyło na zwycięstwo to xD

oprócz sam na sam z pierwszej połowy i gola to typowy angielski futbol czyli wrzutki i średnie strzały z daleka co nie sprawiały kłopotów bramkarzowi

remis jak najbardziej zasłużony a w rewnazu obstawiam że wygramy 2-3 bramkami conajmniej

5

Eto'o

z okazji dzisiejszych urodzin przypomniała mi się jego sylwetka, ależ to był super napastnik

jedna z najlepszych 9 w naszej historii, w duże mierze dzięki niemu były 2x LM:)

szkoda że u nas tylko 5 sezonów grał

0

@agaFCB
dlatego się nie pożycza

albo pożyczasz takie kwoty które cię nie zabolą jak ktoś ci nie odda i tyle, bo wtedy masz test kto jakim jest przyjacielem

0

@Bykunn
serio? przecież to nie są duże pieniądze
ja za 90 PLN/mies. mam 2 dekodery (drugi na poziomie entry) z prawie maxem kanałów w tym wszystkie canal plus na mecze, wszystkie eleveny i canal plus online

0

@Bykunn
jak nie ma wystarczy mieć Canal Plus

2

@pawelpi04
wpłacone, trzymaj się tam i dużo zdrowia i powodzenia

oby wszystko się udało:)

0

ja pierdziele to że Sterling gra w Feyenoord to jestem w szoku totalnie

co by nie mówić straszny spadek

0

@Criss18Barca
ale co ty pierdzielisz? jak możesz punkty z jednego sezonu porównywać do drugiego i jeszcze tekst by nie dały- jak masz ogólnie też 6 pkt w meczach międyz tymi samymi zespołami pod wodza innych trenerow

czy patrzac na styl czy nawet na same osiągniecia Flick a Xavi to przeasc an korzyść Niemca

0

@escarabajo
czym innym jest pisanie głupot - typu rozłożenie pensji na lata - której od czerwca nie będzie - czytaj 0 podzielić przez jakąkolwiek liczbę daje taki sam wynik

a czym innym zastanawianie się nad przyszłością zawodnika i jego sensem aby został albo nie

w pierwszym wypadku mamy oczywistą prawdę a Ty po prostu powielasz coś co jest oczywistą głupotą bo jest bo ktoś tak napisał

jak nie widziesz w tym różnicy to gratulacje

0

@escarabajo
ja nie kumam po prostu czemu powielasz takie głupoty, nie wszystko co w pismakach i internecie to prawda

napisałem ci że jemu kontrakt kończy się 30.06.2026 - przedłużanie go to nie jest wiec żadne rozkładanie pensji na kolejne lata

tyle, pozdro

1

PIŁKA RĘCZNA

Brawo Barcelona wczoraj pokonała Magdeburg 36-29 na wyjeździe i awansowała na 1 miejsce w Grupie:)

super bo zawsze ciężko grało im się z Niemcami a wczoraj dodatkowo przez nieskuteczność do 50 minuty wynik był na styku na szczęście na koniec odskoczyli:)

0

@escarabajo
Czyli powielasz głupotę
Brawo

0

@Safrani
no oki, wg mnie nie wygrają LM

jak będzie to się okaże

1

@escarabajo
człowieku ale co tu mamy dzielić xD

jak on umowę ma do końca tego sezonu i potem jest wolnym graczem

o czym ty mówisz jak nie ma co dzielić bo od nowego sezonu jego pensji na dziś nie ma już od lipca 2026

0

@Safrani
podejrzewam że tak bo wygrali w fazie ligowej, ale patrzac na gre ostatnio to nie są już faworytem

0

@Safrani
faworytem wg kogo, ależ owszem że są lepsze zespoły - Bayern, PSG, Barcelona i pewnie City wg mnie
dla mnie niech tech wygrają to mistrzostwo bo jak nie to będą dalej takim klubem drugich miejsc jak BVB coś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?