6

Jakie najlepsze?

1

Koeaman teraz winko

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieje że Depay odejdzie razem z Koemanem

1

Tylko wielkie nazwisko na ławce trenerksiej może uratować Barce przed katastrofą. Ja bym widział tego Niemca Joachima Löwa

0

Panowie pytanko takie mam z kategorii absurdalnych :D
Murinho w Barcelonie tak czy nie?

3

Tu tych młodych chłopaków powinien trenować Czawi a nie Kuman dzizys

1

Bramka dla Granady niestety wpadnie, ale nie o to chodzi :)

0

@AmigoBlancos W formie jest, może ukuć

0

Panowie spokojnie Robercik nie takim drużynom nie strzelał :)

0

@cinero1996 dziekiiiiiii

0

Czy nasza społeczność tutaj posiada lige CL Fantasy?

3

Pani Magdaleno w kwesti bramkarzy to mieliśmy rywalizacje pomiędzy Bravo a Ter Stegenem. Jeden bronił w LL a drugi w LM i z tego co pametam nie było dla obu miejsca więc Bravo odszedł a nie był wcale gorszy

1

To jest ku..a dramat, że Barca na Bayern chce wyjść z Roberto na PS

0

Junior w życiowej

2

@Cobra303 A skąd mamy to wiedzieć?

0

@amanter PSG coming

0

@BartqRKO Jeżeli spojrzymy tylko na bramki to powiemy że Harry jest lepszy ale w rzeczywiści Wayne Rooney zmiata go z planszy

6

Pedrinator...:)

0

@Uukasz_93 zgadza sie

3

Tak przeglądam ranking fifa i oczom nie wierzę że Cypr jest na 16 miejscu XD
edit: UEFA

0

@Uukasz_93 Ja to wiem tyle z tego "sportu" że są okrążenia o kto pierwszy dojedzie to wygrywa.

12

"Jeśli Dembélé zapomni o urazach, przedłuży kontrakt i odzyska szybkość i drybling" słabo to wygląda w przypadku komara

2

Taki holenderski buc z tego Koeamana

0

@Colon Niczym Guardiola z Wolsburgiem

0

@marko111122 Z innym trenerem Pjanić by pograł

0



Wszystkie bramki Ronaldinho w naszej Blaugranie

Ta ostatnia z Atletico nice

0

a teraz Namysłów XD

0

@Joe_Pesci kto pali to powie że tak a kto nie pali to powinien mieć wyjeb***e

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?