3

Frankfurt byłby dobry :)

9

0

@martee beke mam właśnie że grał dobrze a taka niska ocena

0

A na sofascore najnizszsa nota obok Ferrana 6.1 XD

0

@Tomek54321 no tak, ale ostatnio słowo należy do prezydenta

2

Bartomeu ojcem sukcesu tego transferu ;)

0

Troche żart że mamy 28 straconych bramek tyle samo co 15 w tabeli Getafe

2

Warto zwrócić uwagę na to że Auba jest pierwszym piłkarzem (nie licząc Messiego) który zdobył 3 bramki w jednym meczu. Ostatnim był Suarez i hattrick przeciwko realowi w 2018 roku

15

Trochę dzisian Gil go wrzucił na karuzele ale fajnie w ofensywie i defensywie też poprawnie , progrea widać gołym okiem

1

Auba z 3 bramkami XD

8

Myślę że z Napoli Ferran powinien sobie odpocząć

2

@Kaalim Nie no Messi w wieku Pedriego to już robił konkretne oro ale też inny styl i pozycja

0

Gdybyście mieli wybrać między Lukiem a Martinem kogo byście zostawili?

0

Na Valencie bez obrony , tylko żeby napastnicy strzelali bo wynik może być hokejowy

1

Lukowi jeszcze kontrakt na rok please :)

0

@kaamil1910 Real go łyknie albo City

0

Nie sądze że wygramy wszystkie mecze do końca a biali tyle punktow straca ale kto wie kto wie :)

15

Pięknie Adama dzisiaj zamknął mi mordę pięknie

0

Bob Marley Buffalo Soldier

0

Ja nie wiem z czego tu się cieszyć, dla mnie takie transfery Barcy ,nie wywindują na szczyzyt

2

heloł jestem, nie jestem z Krakowa, łba mi nie urwało spacer dobra rzecz tylko, lolek się szybko pali

0

Byłem na polu i głowy nie urywa

0

@wroclawskifan myślę że bym się nie nadawał ;)

1

@kryhaa musical bardziej

0

Sing 2, niby bajka ale polecam każdemu ;)

0

W ataku potrzeba zawodnika co robi liczby nie drugiego Dembele co robi wiatr a nic z tego nie ma, na razie hejtuje

0

@SinMistico a zobacz jak tracą piłkę, ile razy Gavi źle przyjął i już groźna akcja z tego, trochę spokoju potrzeba

0

Prawda jest taka że ch*ja gramy przy takim presingu, mamy dzieci w składzie i trochę tak gramy , moim zdaniem De Jong za Gaviego na razie

1

Przecież ten gościu zasługuje na maks 10 mln to i tak w bardzo dużo kto mu da więcej to jest frajerem ślepym

0

Viniciusz haha zagrał parę dobrych meczy w tym sezonie i od razu największa wartość , śmiech na sali XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?