krefi10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
GLASGOW
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Serio PSG ma tyle mamony żeby mieć ich wszystkich w składzie? Niewyobrażalne
1
Niby człowiek wiedzioł ale się łudził
1
Salzburg wyglądał jakby grał o wszystko. Dobrze że Barca w trybie eko to sobie pobiegali w obronie :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rivaldoo dreszcze :D
2
Ja go widzę za gruby hajs w Kanonierach
14
Najpierw niech Messiego przeprosi
0
Wspólnie z Milikiem rozwalcie te P$G
3
Pedri taki młody to może grać wszystko a jakie doświadczenie będzie miał już w wieku 20 lat
0
To Malen powinien przyjsć do Barcy a nie Memphis :D
5
Holandia - Czechy to będzie hit spodziewam się tu festiwalu bramek, w historii meczów lepsi bilans wygranych mają Czesi , 5 zwycięstw , 3 porażki i 3 remisy , a najlepszym strzelcem pomiędzy tymi zespołami jest legendarny potężny Jan Koller który strzelił 4 gole
1
Pedri VS Zielu zapowiada się ciekawie ;)
1
@FC1899Barca fryzjer by się jej przydał
0
@Herato ahahahahahah
4
Co to za ustawienie Holendrów xd i ten Blind na ŚO. Ake go zjada, 40 baniek City kosztował. F.De Boer to najgorsze co mogło przytrafić się Holendrom, mam nadzieje że i tak win
0
@Pawelec7 lepiej wziąć pakiet all inclusive, polecam poszukać czegoś na wakacje pl
0
Dusan Vlahovic takie małe marzenie :)
1
już niccccccccccccc
1
Jeszcze Depay i Wijnaldum i możemy zakończyć kupowanie
1
Ja tam widzę potencjał, może odkupi swoje winy za 0-4 bo ewidentnie maczał wtedy swoje palce ;)
0
@SkilledHydra16 Collado ma dostać awans?
1
W Griezmana wierzyłem zawsze!
1
Wejdzie gryzoń i pozamiata
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@franegpro wiem, że go nie ma, ale jak wróci to trzeba go sprawdzić , tylko że rudy coś się uwziął na niego
0
Nie ma co się śmiać ale takiemu Pjaniciowi przydało by się danie szansy ,Pedri pod formą
0
Dosyć młody, jeszcze będzie z niego Pan Obrońca
2
A teraz najlepsi piłkarze powinni odchodzić do tych klubów co zespoły nie będą grały w tej gòwno lidze.. Czyli Messi PSG taki Ronaldo do Bayernu itp itd
0
Aj aj aj aj offside
0
Gablota za puchary Hiszpanii w katalońskim muzeum pęka w szwach i tak ma być :)