kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
Depresji można dostać oglądając Barcelone a szczególnie tego gościa którego mam w avatarze.
1
Ja pier... jaka my gramy padake to szok u Koemana to progresu też wogole nie widać.
6
Te 8.2 z Bayernem to jest zdecydowanie do powtórzenia.
3
Dojechali !
To było kino ;D
https://zapodaj.net/addf5b7952961.jpg.html
4
@sergio5 Elegancko miejmy nadzieję , że doda sił Ansu i ruszy pisać własną historię ! Oby bez kontuzji.
0
@VenoM Nie no tak pytam , dla mnie trochę wczesna pora jeszcze ale każdy robi tak jak lubi , także zdrówka zdrówka;D
0
@VenoM kapslujesz już browarka o te porę ?;D
8
Dla wszystkich którzy chcieli by dac swojemu szefowi w łeb , mam patent!
Biorę po złotówce za pomysł nr konta wyśle później:)
https://zapodaj.net/7a1ff0c056497.jpg.html
17
Kotinho;D
0
@Barca1992 To fakt chociaż początek tamtego sezonu miał bardzo fajny , Koeman mocno na niego liczył. Teraz zresztą też wydaje mi się, będzie gral często.
0
@Rewolucja123 masz rację źle zrozumiałem heheh sorka chłopy;D
4
@Dojaar niektórzy muszą bo mają różne zobowiązania kredyty itd i chcą pracować w niedzielę.
0
@Barca1992 dlaczego tak źle życzysz zawodnikowi z naszego klubu?;)
2
Nie mam nic przeciwko numerowi 10 dla Coutinho być może będzie to tylko tymczasowe natomiast mam nadzieję, że doda mu siły , energii , psychicznej mocy i kto wie może dźwignię ciężar i poprowadzi nas w kierunku fajnego sezonu.
0
@kolomen2 w Polsce nie jest dobrze:)
7
@AlvaroHanso z FDJ na czele.
3
Ansu - Depay lewoskrzydłowi z ogromnymi umiejętnościami w grze na pozycji numer 9 , wymiennosc pozycji między nimi w trakcie meczu to będzie dobry element na zaskoczenie przeciwnika , nie mogę doczekać się żeby ich zobaczyć razem na boisku.
0
@clyde byłem pewny że ani media expert ani neonet nie mają;D
3
@Gaucho zdecydowanie nigdy mnie nie przekonał:)
0
@clyde Gdzie aktualnie można kupić ?
0
@Ghotti kuzwa no A chciałem kupić konsole :)
0
@AmigoBlancos myślę ze warto to w sumie przystępna cena.
0
Arthur "ķółeczko" Melo a miało być tak pięknie z Tobą :)
12
Pjanic kontrakt do 2024 roku ja pierdziele co za debil dawał ten kontrakt , ale gość będzie chapać gotóweczke pełną gębą.
1
@Omoziu swego czasu owszem:)
5
Barcelona na koniec okienka wyleci z jakimś Parejo;D
3
Julka Ty to jesteś;D
1
@Fenyx manu tylko.
6
Tier 1
0
@Peciak heheh Aguero ;D