24

Depresji można dostać oglądając Barcelone a szczególnie tego gościa którego mam w avatarze.

1

Ja pier... jaka my gramy padake to szok u Koemana to progresu też wogole nie widać.

6

Te 8.2 z Bayernem to jest zdecydowanie do powtórzenia.

3

Dojechali !
To było kino ;D

https://zapodaj.net/addf5b7952961.jpg.html

4

@sergio5 Elegancko miejmy nadzieję , że doda sił Ansu i ruszy pisać własną historię ! Oby bez kontuzji.

0

@VenoM Nie no tak pytam , dla mnie trochę wczesna pora jeszcze ale każdy robi tak jak lubi , także zdrówka zdrówka;D

0

@VenoM kapslujesz już browarka o te porę ?;D

8

Dla wszystkich którzy chcieli by dac swojemu szefowi w łeb , mam patent!

Biorę po złotówce za pomysł nr konta wyśle później:)

https://zapodaj.net/7a1ff0c056497.jpg.html

17

Kotinho;D


0

@Barca1992 To fakt chociaż początek tamtego sezonu miał bardzo fajny , Koeman mocno na niego liczył. Teraz zresztą też wydaje mi się, będzie gral często.

0

@Rewolucja123 masz rację źle zrozumiałem heheh sorka chłopy;D

4

@Dojaar niektórzy muszą bo mają różne zobowiązania kredyty itd i chcą pracować w niedzielę.

0

@Barca1992 dlaczego tak źle życzysz zawodnikowi z naszego klubu?;)

2

Nie mam nic przeciwko numerowi 10 dla Coutinho być może będzie to tylko tymczasowe natomiast mam nadzieję, że doda mu siły , energii , psychicznej mocy i kto wie może dźwignię ciężar i poprowadzi nas w kierunku fajnego sezonu.

0

@kolomen2 w Polsce nie jest dobrze:)

7

@AlvaroHanso z FDJ na czele.

3

Ansu - Depay lewoskrzydłowi z ogromnymi umiejętnościami w grze na pozycji numer 9 , wymiennosc pozycji między nimi w trakcie meczu to będzie dobry element na zaskoczenie przeciwnika , nie mogę doczekać się żeby ich zobaczyć razem na boisku.

0

@clyde byłem pewny że ani media expert ani neonet nie mają;D

3

@Gaucho zdecydowanie nigdy mnie nie przekonał:)

0

@clyde Gdzie aktualnie można kupić ?

0

@Ghotti kuzwa no A chciałem kupić konsole :)

0

@AmigoBlancos myślę ze warto to w sumie przystępna cena.

0

Arthur "ķółeczko" Melo a miało być tak pięknie z Tobą :)

12

Pjanic kontrakt do 2024 roku ja pierdziele co za debil dawał ten kontrakt , ale gość będzie chapać gotóweczke pełną gębą.

1

@Omoziu swego czasu owszem:)

5

Barcelona na koniec okienka wyleci z jakimś Parejo;D

3

Julka Ty to jesteś;D

1

@Fenyx manu tylko.

6

Tier 1


0

@Peciak heheh Aguero ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?