kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Bravo ! jestes mega
1
Alvesss kocie w zlocie
0
gdzie jest Rakitic ?:D ludzie...
0
Czuje 3.0 dzis dla nas Bramki , Messi , Suarez , Neymar.
0
Ani Montoya ani Douglas nie nadaja sie do pierwszego skladu prawda jest taka ze nam jest potrzebny bardzo mocny defensor na cholere to bylo brac tych pajacow Vermaelen i Douglas paralityk.
0
Di Maria wejdzie
0
Caly ten nasz zarzad to jeden wielki przekret za jajca i do gory powinni wisiec!
2
Asensio to bardzo ale to bardzo utalentowany pomocnik.... Zubi Zubi Zubi..
0
prawda jest taka ze Claudio Bravo nie ma prawa bytu tutaj nie wiem kto go wybral no ale BRAVO !
1
co prawda to prawda takich stu jak ich dwoch Messi i C.Ronaldo nie bedzie juz bardzoo dlugo.. milo zyc w czasach kiedy mozna ogladac ich rywalizacje !!
0
tragedia obrona gosciu ...
0
Bartra to sie nadaje.. nie moge na niego patrzec jak go BALE objechal i koniec to banan jest.
0
niech ona nawet zadebiutuje to on dlugo nie pogra 2, 3 mecze i znowu kontuzja to nikt sie nie bedzie cieszyl ;d
0
jemu na bank teraz glupio czuje ze koledzy sie z niego smieja w barcelonie ;pp
2
moze Ronaldo to maszyna do strzelania goli , ale sposob poruszania sie po boiisku jego komputer w glowie to cos niesamowitego !! VeB
0
Douglas = przekret na skale swiatowa...
2
mowilem , powtarzalem CUADRADO ...... zostajemy z CRACKIEM Douglasem.
0
Suarez na szpice.....
1
Ter Stegen
Alves , Vermaelen , Mathieu , Alba
Mascherano
Rakitic , Iniesta
Messi , Suarez , Neymar
0
seryjnie bez jaj to bylo bardzo pilne hehe ;d zaraz bedzie PILNE z ostatniej chwili Vermaelen zlapal kontuzje ;p
0
Barca juz za duzo podpadla nie bedziemy mogli przeprowadzac transferow.
0
Moze nie pasuje mu koszulka United ale i nie pasuje mu Barcelony.
0
Agent Reusa to ten sam agent ktory jest agentem Toniego Kroosa czuje ze Reus pojdzie do Realu. Pozatym za te przekrety na bank nie kupimy nikogo mamy BANA !
1
Zenada totalna co sie stalo z ta Barcelona....
0
i co z tego ze jest do wziecia jak mamy zakaz trasferowy po h.j to pisac ! ;d
1
eee tam Selfie , ćwiarteczke lepiej hehehe ;d
0
malolaci ninja na wojennej sciezce ! ;p
1
RiP ALexis Sanchez and Cesc Fabregas..
0
Spójrzcie na to co wyprawia fabregas teraz kto mądry puszcza takie zawodnika i teraz mamy tego skutki pytanie jest takie czy jestesmy swiadkami rewolucji barcelony tylko z ktorej strony tej lepszej czy tej gorszej
0
Jeszcze raz przypomnę słowa rewolucja ?:)) gdzie i kiedy to było ?