0

Brawo Bravo ! jestes mega

1

Alvesss kocie w zlocie

0

gdzie jest Rakitic ?:D ludzie...

0

Czuje 3.0 dzis dla nas Bramki , Messi , Suarez , Neymar.

0

Ani Montoya ani Douglas nie nadaja sie do pierwszego skladu prawda jest taka ze nam jest potrzebny bardzo mocny defensor na cholere to bylo brac tych pajacow Vermaelen i Douglas paralityk.

0

Di Maria wejdzie

0

Caly ten nasz zarzad to jeden wielki przekret za jajca i do gory powinni wisiec!

2

Asensio to bardzo ale to bardzo utalentowany pomocnik.... Zubi Zubi Zubi..

0

prawda jest taka ze Claudio Bravo nie ma prawa bytu tutaj nie wiem kto go wybral no ale BRAVO !

1

co prawda to prawda takich stu jak ich dwoch Messi i C.Ronaldo nie bedzie juz bardzoo dlugo.. milo zyc w czasach kiedy mozna ogladac ich rywalizacje !!

0

tragedia obrona gosciu ...

0

Bartra to sie nadaje.. nie moge na niego patrzec jak go BALE objechal i koniec to banan jest.

0

niech ona nawet zadebiutuje to on dlugo nie pogra 2, 3 mecze i znowu kontuzja to nikt sie nie bedzie cieszyl ;d

0

jemu na bank teraz glupio czuje ze koledzy sie z niego smieja w barcelonie ;pp

2

moze Ronaldo to maszyna do strzelania goli , ale sposob poruszania sie po boiisku jego komputer w glowie to cos niesamowitego !! VeB

0

Douglas = przekret na skale swiatowa...

2

mowilem , powtarzalem CUADRADO ...... zostajemy z CRACKIEM Douglasem.

0

Suarez na szpice.....

1

Ter Stegen
Alves , Vermaelen , Mathieu , Alba
Mascherano
Rakitic , Iniesta
Messi , Suarez , Neymar

0

seryjnie bez jaj to bylo bardzo pilne hehe ;d zaraz bedzie PILNE z ostatniej chwili Vermaelen zlapal kontuzje ;p

0

Barca juz za duzo podpadla nie bedziemy mogli przeprowadzac transferow.

0

Moze nie pasuje mu koszulka United ale i nie pasuje mu Barcelony.

0

Agent Reusa to ten sam agent ktory jest agentem Toniego Kroosa czuje ze Reus pojdzie do Realu. Pozatym za te przekrety na bank nie kupimy nikogo mamy BANA !

1

Zenada totalna co sie stalo z ta Barcelona....

0

i co z tego ze jest do wziecia jak mamy zakaz trasferowy po h.j to pisac ! ;d

1

eee tam Selfie , ćwiarteczke lepiej hehehe ;d

0

malolaci ninja na wojennej sciezce ! ;p

1

RiP ALexis Sanchez and Cesc Fabregas..

0

Spójrzcie na to co wyprawia fabregas teraz kto mądry puszcza takie zawodnika i teraz mamy tego skutki pytanie jest takie czy jestesmy swiadkami rewolucji barcelony tylko z ktorej strony tej lepszej czy tej gorszej

0

Jeszcze raz przypomnę słowa rewolucja ?:)) gdzie i kiedy to było ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?