kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy wyjdzie z lawki czy nie to i tak musi sie przyzwyczaic wiec lepiej niech wyjdzie od pierwszej minuty.
9
za duzo sie o tym Munierze rozpisuja ... Jeszcze nic takiego nie pokazal a taka afera wokol niego ;p wszystko jeszcze sie okaze jaki to on kot ;)
0
Daj Ci Boże Mathieu zebys gral tu wielkie mecze bo jak na razie dobrych ocen nie zbierasz. Inaczej mowia inaczej graja. Proste jak jeba..
16
Prawda jest taka ze u nas jeszcze tez nic nie pokazal to dopiero poczatek sezonu a Zubi i Bartomeu zachwycaja sie Enrique jakbysmy mieli jakiegos Boga w druzynie. Oceniac bedzie mozna juz w polowie sezonu. Teraz jeszcze na to nie czas.
0
Fenomen nic dodac nic ująć.
15
Barcelona sie wyroznia ( buty ) ;D
0
wszyscy w pantoflach a spojrzcie na Luisa hehehehhe dobry rodzynek ! ;d
0
no wiadomo ze gry i stan boiska ;p
0
czy tylko mi tak sie wydaje ze mecz Sociedad - Real prezentuje sie troche lepiej niz Villa- Barca ?
1
Baaa sluchaj rozowe barcelony a rozowe realu zupelnie sie roznia ! Barcelona to barcelona real to real ... tam same gejeeee
12
Piękne stroje Realu .. jak bylbym gejem to bylbym zachwycony ;p
3
Pisałem to w przerwie, ale nie mogę po prostu przejść obok Pedro obojętnie. Zamiast Deulofeu to Pedrito powinien pójść na wypożyczenie, bo on się nadaje generalnie do tarcia chrzanu. Kiedyś byłem przekonany, że to taki nasz Inzaghi będzie, ale on jest zwyczajnie tragiczny. Człowiek ogląda mecz ukochanej drużyny i co kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund dostaje kurwicy, bo jakaś pokraka biega po boisku i nie za bardzo ogarnia co się dzieje. Najgorsze jest to, że on na chwilę obecną jest po prostu nie do sprzedania. Miernota bez skilla z dużym kontraktem. Kolejny psia mać...
1
duzo do zrobienia jeszcze czeka Lucho bardzo duzo..
0
dobra bez jaj z tym pedro
2
mathieu gra na razie bardzo dobrze
0
za kazdym razem w to samo miejsce dosrodkowuje alves ;p
0
cos jest nie tak..
1
duzo do zrobienia w tej druzynie jeszcze ;
0
dobra pedro wyjazd
0
gdzie messi ?;p
2
a wiec koniec sagi z Cuadrado !
http://fiorentinapoland.pl/news/show/adv-cuadrado-pozostaje-z-nami
1
Cuadrado Oficjalnie zostaje w fiorentinie.
0
Cuadrado zostaje w Fiorentinie ;)
1
w takim razie Luis Enrique zrobil zle.
1
Hip hip hurra mega transfer hahaha bez komentarza.
1
2
to jest rewolucja na dwa kolejne sezony tak uwazasz ??
0
Mamy rozumiec ze to jest ta REwolucja ten najlepszy , wymarzony sklad na dwa kolejne sezony ? Mi sie wydaje ze nie.. kogos tu brak jeszcze. Zarzadzie !! spieszcie sie.
0
nie ma szans wybij sobie to z glowy to ostatni tydzien na transfery i tym ostatnim bedzie ten Gamboziaj Douglas.
1
jezeli ktos uwaza ze to rewolucja jaka nam wpajano w glowe ze bedzie wielka to sie myli ! Gdyby Alexis , Cesc zostali plus dodatkowo przyszli Ci co sa teraz mozna by to nazwac rewolucją.