kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Suarez musi grac od 1 minuty jak dla mnie ;)
0
Real wraca do formy to widac golym okiem boje sie troche gran derbi nie wiem czy jestesmy wystarczajaco dobrze przygotowani ;)
1
kto by powiedzial ze wysmiewany rowniez przeze mnie Mathieu bedzie podpora naszej obrony hehe ! pozytywnie !
0
mi tam trener evertonu pasuje ;)
0
Veramaelena to chyba tylko na treningach bedziemy widywac ... kiedy on sie wyleczy , niby juz dostal pozwolenie na gre a dalej trenuje indywidualnie moze znowu cos zalapal tylko o tym nie mowia ;))
0
Najlepszy obronca jak dla mnie w histori Barcelony mistrz nad mistrzami , kot nad kotami , przekocur !! ;p
1
co jak co ale z zakazem transferowym jak mamy grac Douglasem albo Montoya to odpada zdecydowanie. To ogorki sa.
0
jak dla mnie pierwszy sklad wyglada tak :
Ter Stegen / Bravo to mi obojetne
Alves , Vermaelen , Mathieu , Alba
Mascherano
Rakitic, Iniesta
Suarez , MEssi , NEymar
0
wymagamy czegos wiecej od Neymara w brazylii pokazuje sie z lepszej strony.
1
zdecydowanie zabraklo Alexisa i Cesca.
2
nie ma jak to karzel Veratti strzela nam bramke z bani ! ;) Fenomen
0
Veratti kurdupel 165 cm nie cale strzela z bani bramke no kur... i jak tu sie cieszyc z rewolucji ?;) jak jest lipa i do tego jeszcze zakaz transferowy to nie jest optymistyczne. Daleko nam do prawdziwej Barcelony. CZemu nie ma tu Cuadrado czemu ? Why Douglas why ?
0
kazdy z nas zyje jeszcze Barceloną z epoki Guardioli do ktorej przyzwyczaila nas do pieknej gry teraz w tej chwili Barcelona gra na poziomie bardzo ale to bardzo przecietnym nie ma tej pieknej klepki. Teraz o kazda wygrana trzeba walczyc bardzo mocno , kiedys wystarczala tylko tiki taka i przeciwnicy nie wiedzieli jak sie nazywaja,
0
Luiz mogl byc nasz to zubi nie chcial ;>
0
Witamy Rewolucjooo 2014 !!! :))
1
Tak slabej barcelony nie widzialem tak naprawde od lat... Wszyscy spodziewamy sie po nich galaktycznej gry do ktorej nas przyzwyczaili. Tak na prawde pierwszy sprawdzian dla nas zakonczyl sie zimnym prysznicem. PSG nic nie gra w lidze dostaje z ogorkami a my dostalismy od nich.
0
Po tym meczu boje się Gran derbi . Guardiola wroc.
0
co racja to racja mnie rowniez dopiero przekona mecz z PSG ewentualnie gran derbi z realem.
0
munir jak odpier...
0
boje sie mimo wszystko o messiego to nie jest messi do ktorego nas przyzwyczail jest wielkim kotem ale to jeszcze nie on.
2
munir tragedia dzis
0
no brawo clopaki brawo;p
0
gdzie sa gole panowie gdzie sa gole zaczynam sie martwic ;)
0
munir za duzo kombinuje
0
co on zrobil ?!!
2
chyba oszalales...
0
wole bardziej Mathieu od Pique.
0
nie mowie ze caly czas jednym ale na razie to takie mixy walimy ze glowa mała.
0
zeby nie bylo jak z kadra Nawalki ze bedziemy za kazdym razem inna ekipa grac bo to bez sensu bedzie.
0
Vermaelen , Mathieu jak dla mnie.