0

w Pelni sie z tobą zgadzam dla mnie to jeszcze nie ten messi ktory potrafil robic tak jak przedstawie na tym filmie ;p


0

Neymar , Messi , Munir
Iniesta , Rakitic
Mascherano
Alba , Matieu , Veramaelen , Alves
Ter Stegen

0

Ter Stegen
Alves , Vermaelen , Mathieu , Alba
Busquets
Rakitic Iniesta
Suarez , Messi , Neymar

jak dla mnie jedenastka marzenie ;)) nie trzeba szukac

0

to prawda Rakitic gra za bardzo defensywnie... to jego nawyk straszny.

0

długa droga przed nami do stworzenia idealnej ekipy :-)

0

Rozumiem remis remisem ale nie oddać ani jednego celnego strzału na bramkę to chyba jest cos nie tak za tydzień gramy z tym psg wiec się okaże czy mamy drużynę na lata

2

nie no Sandro... gdzie jestes nasza stara barcelona za Pepa Guardioli , gdzie ten wspanialy Messi !!

0

z takim skladem jak dzis Real by nas pogonil ostro..

1

modlmy sie o remis chlopaki na prawde ;p

0

wpuscic chamstwo na salony..

1

heheh dobre jaja ... nie widze nas z zakazem transferowym na 2 lata szok bedzie ;p

0

munir chrupnie brameczke...

1

straszna bryndza heheh

1

nie oszukujmy sie malaga jest dzis lepszym , waleczniejszym zespolem , Barcelona nie gra nic.

0

jaka masakra ;p

0

wyjdziemy z polowy ?:D

0

boje sie o te sankcje transferowe a nawet bardzo ;p

0

zebysmy jeszcze nie dostali ;)

3

Suarez by sie przydal ;p

0

boje sie tego meczu z PSG ;p

0

bezbarwny mecz.....

0

suarez to suarez ;p

0

halilovic lata jak glupi po tym boisku ;p

0

co tu oceniac na razie dopiero poczatek sezonu gralismy z ogorkami wiec wygrywalismy zobaczymy co bedzie dalej jak zagramy z Realem , PSG wtedy bedziemy mieli wiecej do powiedzenia jaka Enrique stworzyl ekipe..

0

Neymar znowu kontuzja ?;d

0

ciekawe co z Neymarem....

0

Według mnie nawet z suarezem to nie jest sklad na 2 lata przykro mi ale to prawda

1

Suarez tu nie pomoze .. to ten swietny sklad na 2 lata ? Messi to juz tez nie messi taka prawda a jak ktos uwaza inaczej to jest w bledzie

0

i że tak powiem to jest ekipa na dwa lata ??:)) z zakazem transferowym .... hmmm bedzie ale to na prawde bedzie bardzo ciezko.

0

Ter Stegen musi zagrac .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?