kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w Pelni sie z tobą zgadzam dla mnie to jeszcze nie ten messi ktory potrafil robic tak jak przedstawie na tym filmie ;p
0
Neymar , Messi , Munir
Iniesta , Rakitic
Mascherano
Alba , Matieu , Veramaelen , Alves
Ter Stegen
0
Ter Stegen
Alves , Vermaelen , Mathieu , Alba
Busquets
Rakitic Iniesta
Suarez , Messi , Neymar
jak dla mnie jedenastka marzenie ;)) nie trzeba szukac
0
to prawda Rakitic gra za bardzo defensywnie... to jego nawyk straszny.
0
długa droga przed nami do stworzenia idealnej ekipy :-)
0
Rozumiem remis remisem ale nie oddać ani jednego celnego strzału na bramkę to chyba jest cos nie tak za tydzień gramy z tym psg wiec się okaże czy mamy drużynę na lata
2
nie no Sandro... gdzie jestes nasza stara barcelona za Pepa Guardioli , gdzie ten wspanialy Messi !!
0
z takim skladem jak dzis Real by nas pogonil ostro..
1
modlmy sie o remis chlopaki na prawde ;p
0
wpuscic chamstwo na salony..
1
heheh dobre jaja ... nie widze nas z zakazem transferowym na 2 lata szok bedzie ;p
0
munir chrupnie brameczke...
1
straszna bryndza heheh
1
nie oszukujmy sie malaga jest dzis lepszym , waleczniejszym zespolem , Barcelona nie gra nic.
0
jaka masakra ;p
0
wyjdziemy z polowy ?:D
0
boje sie o te sankcje transferowe a nawet bardzo ;p
0
zebysmy jeszcze nie dostali ;)
3
Suarez by sie przydal ;p
0
boje sie tego meczu z PSG ;p
0
bezbarwny mecz.....
0
suarez to suarez ;p
0
halilovic lata jak glupi po tym boisku ;p
0
co tu oceniac na razie dopiero poczatek sezonu gralismy z ogorkami wiec wygrywalismy zobaczymy co bedzie dalej jak zagramy z Realem , PSG wtedy bedziemy mieli wiecej do powiedzenia jaka Enrique stworzyl ekipe..
0
Neymar znowu kontuzja ?;d
0
ciekawe co z Neymarem....
0
Według mnie nawet z suarezem to nie jest sklad na 2 lata przykro mi ale to prawda
1
Suarez tu nie pomoze .. to ten swietny sklad na 2 lata ? Messi to juz tez nie messi taka prawda a jak ktos uwaza inaczej to jest w bledzie
0
i że tak powiem to jest ekipa na dwa lata ??:)) z zakazem transferowym .... hmmm bedzie ale to na prawde bedzie bardzo ciezko.
0
Ter Stegen musi zagrac .