0

Suarez po Hatricka !! Zamknij usta wszystkim hejterom El Pistolero !!

0

nie ma co liczyc na takie informacje Atletico to nie tylko Koke wiec do roboty panowie !

0

Sluchaj on nie musi sie zastanawiac on dokladnie wie ze jest lipa .. wedlug mnie nie pasuje Suarez do ataku pozycyjnego tiki taka nie jest dla niego a Suarez nie jest dla Barcelony to zupelnie inny Suarez niz z Liverpoolu on nie szuka bramki tylko Messiego i Neymara.

0

swoją drogą to i Mathieu troche taki kontuzjogenny jest..

2

chlopcy w pasiastych piżamach ;(

0

byc moze hehe ;)

0

Real ostro polecial Asensio , Odegaard , Lucas Silva przyszlosc sobie tworza ;p

2

to logiczne ze nie bedzie sie podobac ;p

0

co raz to bardziej zaczyna mi sie podobac moja Barcelonka :PP

0

na alewej Adriano a Alba gdzie ?

45

nie rozumiem czemu kazdy tak krytykuje Alvesa .. rozumiem ze przyzwyczail nas swego czasu do fenomenalnej gry na prawej stronie .. ma gorszy okres lecz wciaz pozostaje jednym z najlepszych obroncow na swiecie do tego jest charakterny ! Dani potrzebuje nas a my jego !

0

mam wrazenie ze chlopaki sa tak mocno zmotywowani do gry ze bedzie 4.0 dla nas :))

0

nie potrzebny nam Odegaard , Adama jeszcze lepszy..

0

bez urazy ale na miejscu Reusa nie czekalbym.

0

jak moze byc nasz jak mamy zakaz ;)

0

czuje ze teraz Suarez w meczu z Atletico zasponsoruje im Hatricka :))

4

0

Dokladnie Claudio wnosisz do druzyny spokoj i optymizm przynajmniej jesli chodzi o bramke ! ;)

0

dokladnie wiem o tym ze nie ma nic wspolnego mimo wszystko lepiej jakby mial te 5 latek mniej ;)

1

co ty czlowieku za glupoty gadasz ile gral dla nas Valdes a ile Bravo sa momenty lepsze i gorsze i to jest normalne.

0

ale wiek juz spory.

0

moze i pewniak ale wiekiem juz nie mlody ter stegen nie jest gorszy powinien grac wiecej..

2

,,Powiedział mi, że chce zakończyć karierę w Barcelonie, jego poświęcenie i gotowość do walki są na najwyższym poziomie. Nie ma dyskusji na temat jego przyszłości " mam nadzieje ze jest tak jak mowi i Messi zakonczy kariere w Barcelonie.

1

Montoya to juz pokazal klase z Huesca.

0

a po co oni czlowieku daj pograc mlodym...

1

Adama Traore on bedzie wielkim Kotem czuje to ;)

0

Kazdy mowil czemu nie gra Montoya o ile nie pamietam ostatni meczjaki zagral chyba z Huesca to w zadnej polskiej druzynie takiego Barachla bym nie chcial baj baj Montoya.

0

Odpowiada tak jakby mu brakowalo Jajec...

0

Dla mnie teraz to i Jaś Fasola moze byc w czerwcu wyboryyyyy ;d

0

gosciu opusc te salony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?