2

@halfnolife Pół składu kontuzje juz w październiku?

1

@dariooo U nas to każdy sie boi zagrać taką piłke

0

@cchesterr43 No masz strzal z dystansu

9

To tak mozna lokiec w twarz w polu karnym rywala?

0

Garcia by obronił, Wojtek nic nie broni jakby pachołem stał

0

@Cule1234 Przeciez u nich jak wiatr zawieje nie powinno sie ich brac pod uwage

0

Fermin na razie mecz imienia Olmo

2

Hahahahah wiecuj szczęścia niz rozumy w tym meczu na razie :D

4

Jeszcze sami sobie bramki strzelamy xd

1

Przeciez to on kopnal w Balde xd

0

Jak wygramy ten mecz bede mega w szoku przy naszych problemach kadrowych i ogólnej formie piłkarzy.

0

Albo ktoś wywoła safty car, albo kolejny wyścig f1 będzie porażka ile można oglądać takie gówno

6

To co oni grają nadaje się znowu na jakiś kabaret o co tu chodzi że minął sezon, a oni zapomnieli jak się gra….

2

Japierdole jaka lekcja futbolu wstyd co my dzisiaj graliśmy wstyd

4

Ten wolny Ferran podsumował ich formę w drugiej połowie

2

Za taką grę to my dziękujmy że nie dostajemy 5:1 porażka co oni zaczęli grać

0

Prawie straciliśmy bramkę po wolnym przy polu karym psg xd

0

Co oni robią masakra ????????????

3

Wznowienie stratą, wznowienie stratą co oni robią …..

4

Nie gramy jak drużyna

1

Olmo nie ma co komentować jak tak będzie grał to jego ostatni sezon

0

Nie no mamy gorszych piłkarzy dzisiaj, Martin i Kounde nic nie dają w ataku i w obronie słabo

0

Olmo jest po prostu beznadziejny

0

Olmo i Cubarsi do bazy Flick trzeba reagować

1

Każdy ma jakieś ciężkie nogi i gra tak z dwa razy wolnej niż zwykle, źle to wygląda

5

Jednoosobowa armia Nuno Mendes co to gra dzisiaj

0

Nasza obrona nie jest dziś pewna lepie było grać Araujo i Chris

0

Oni powinni mieć zakaz grania pieta

2

De Jong chciał taktycznie, a faul na pomarańczową

0

Lamine niech wraca za Nuno, a nie ale co chłop ma odejście i panowanie oby Balde też tak się rozwinął

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?