0

Japierdole ile można …..

0

No proszą się o te 4:2 i ciężką druga połowę, pomoc dzisiaj nie gra z obroną

0

I teraz powinniśmy już grać niżej obrona żeby tyle nie biegać i niech sobie trochę Betis gra, albo my niska obrona i klepanie piłeczki bez przerwy

1

A te 6min to za co niby????

0

Ferran z Anglikiem coś zrobią żeby pomóc?

2

Rashford kolejny wchodzi na 20mi to ma biegać po całym boisku w takim momencie meczu razem z Ferranem, a nie wielcy napastnicy

0

Powie mi ktoś dlaczego Ferran nie wraca do obrony????

0

Ferran kurwa skup się

1

Teraz wszyscy powinni jeździć na dupie, a nasi napastnicy powinni być obrońcami

0

Nic mu nie wyjdzie dzisiaj lewy jest po prostu beznadziejny

6

Jak nie Ferran gra chujowo, to później Lewandowski go przebija nie da się z nimi już rywalizować może niech Rashford tam stoi i coś będzie lepiej

1

Lamine ma challenge strzelać z każdej nie przygotowanej pozycji?

1

My z takim piłkarzem mamy coś wygrać xd Balde ogarnij się

1

Zawsze ktoś złamie tą linię zawsze….

1

Tak szczerze przydałby się nam chociaż dwa transfery zimą, kadra jest ciągle połamana, obrońców brak i Flick mógłby odżyć jakby zobaczył nowe twarze

0

@Encore Spokojnie? Hahaha przecież równie dobrze następny wyścig kończy się jak ten i Max mistrzem

0

Niesamowite jest to jak słabym zespołem e zarządzaniu strategią jest Maclaren i jak słabymi kierowcami są Norris i Piastri

0

@Encore Mogą wyjechać obaj bez punktów w tym wyścigu jak będą takie decyzje podejmować

0

Maclareny właśnie przegrały mistrzostwo kierowcy ?

0

Jacy oni są beznadziejni w tym sezonie, wszyscy tutaj powinno być 4-5:1 ale ciągle nie potrafią strzelać bramek

0

Wyżej ta obrona przy 2:1 wyżej

5

Garcia ratuje, Casado nie nadaje się do grania

0

Weźcie kurwa skończcie ten mecz nie mogę patrzęc na tych paralityków

0

Jeszcze jedna debilna wrzutka Yamala i wyłączam

0

Yamal to mógłby już wrócić, bo co piły daje czasami to jak Deulofeu

3

Ferran nie wykorzystam setki Torres

0

Casado i Bernal sabotują ten mecz, oni wiedzą co mają robić?

1

Lewandowski opanował na poziomie mistrzowskim to ściąganie obrońców no niesamowity jest

1

Casado i Bernal rewelacja

0

Kręcidlo matko boska za jaką karę i kto go jeszcze trzyma, ten chłop się nie nadaje do komentowania….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?