kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japierdole ile można …..
0
No proszą się o te 4:2 i ciężką druga połowę, pomoc dzisiaj nie gra z obroną
0
I teraz powinniśmy już grać niżej obrona żeby tyle nie biegać i niech sobie trochę Betis gra, albo my niska obrona i klepanie piłeczki bez przerwy
1
A te 6min to za co niby????
0
Ferran z Anglikiem coś zrobią żeby pomóc?
2
Rashford kolejny wchodzi na 20mi to ma biegać po całym boisku w takim momencie meczu razem z Ferranem, a nie wielcy napastnicy
0
Powie mi ktoś dlaczego Ferran nie wraca do obrony????
0
Ferran kurwa skup się
1
Teraz wszyscy powinni jeździć na dupie, a nasi napastnicy powinni być obrońcami
0
Nic mu nie wyjdzie dzisiaj lewy jest po prostu beznadziejny
6
Jak nie Ferran gra chujowo, to później Lewandowski go przebija nie da się z nimi już rywalizować może niech Rashford tam stoi i coś będzie lepiej
1
Lamine ma challenge strzelać z każdej nie przygotowanej pozycji?
1
My z takim piłkarzem mamy coś wygrać xd Balde ogarnij się
1
Zawsze ktoś złamie tą linię zawsze….
1
Tak szczerze przydałby się nam chociaż dwa transfery zimą, kadra jest ciągle połamana, obrońców brak i Flick mógłby odżyć jakby zobaczył nowe twarze
0
@Encore Spokojnie? Hahaha przecież równie dobrze następny wyścig kończy się jak ten i Max mistrzem
0
Niesamowite jest to jak słabym zespołem e zarządzaniu strategią jest Maclaren i jak słabymi kierowcami są Norris i Piastri
0
@Encore Mogą wyjechać obaj bez punktów w tym wyścigu jak będą takie decyzje podejmować
0
Maclareny właśnie przegrały mistrzostwo kierowcy ?
0
Jacy oni są beznadziejni w tym sezonie, wszyscy tutaj powinno być 4-5:1 ale ciągle nie potrafią strzelać bramek
0
Wyżej ta obrona przy 2:1 wyżej
5
Garcia ratuje, Casado nie nadaje się do grania
0
Weźcie kurwa skończcie ten mecz nie mogę patrzęc na tych paralityków
0
Jeszcze jedna debilna wrzutka Yamala i wyłączam
0
Yamal to mógłby już wrócić, bo co piły daje czasami to jak Deulofeu
3
Ferran nie wykorzystam setki Torres
0
Casado i Bernal sabotują ten mecz, oni wiedzą co mają robić?
1
Lewandowski opanował na poziomie mistrzowskim to ściąganie obrońców no niesamowity jest
1
Casado i Bernal rewelacja
0
Kręcidlo matko boska za jaką karę i kto go jeszcze trzyma, ten chłop się nie nadaje do komentowania….