kiper09
Dołączył/a: listopad 2010
Bolesławiec
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Japierdole jak duet klaunow na mikrofonie…. Gorzej się już nie da
0
@BORO_12 Dobra też bez przesady obronił jedną sytuację 1 na 1
0
@FCB24 No Rapha wszedł i tragedia gorzej niż Rash
0
A my zacznie grać?
0
Co my mamy za napastników boże święty
0
Yamal świetny mecz
0
Co tej Martin odwal dzisiaj
0
Gdzie jest Roony za Yamal?????
0
Nie no Flick kurwa zdejmij tego Yamala ile można i po co
0
Cyrk w polu karnym
0
No kurwa no dlaczego to nie wejdzie ….
1
Yamalowi ani strzały, ani podania, ani dryblingi nie wychodzą xd
1
Yamal chce być drugim Viniciusem? Młody niech się ogarnie bo Roony gra po prostu lepiej w ostatnim czasie
1
Jaki to jest faul xd
0
Jakby podał w pierwsze tempo Yamal ahhh
1
Generalnie gramy dobrze jak na ten skład, po prostu murowanie bramki i brak lewego skrzydła
1
@barcowy1899 Olmo przecież jest najlepszy na boisku
2
A Rash z Balde to zrobią jakąś akcję razem z tej lewej strony?
3
Te ich strzały z wolnego to jest poziom okregowki
3
Czy Kounde dzisiaj poda chociaż raz dobrze w tym polu karnym
0
Bernal gra jakby kończył karierę zaraz, a Casado zapomniał że jest pomocnikiem
1
Martin chce zejść w 10 minucie?
9
@JORD10 Losowanie i jak dobrze pamietam aż do półfinału zawsze jest losowanie
0
Tak z ciekawości chcielibyście upadku realu podobnej do United?
0
Właśnie powinni powiedzieć ze nie wykupią go po wypożyczeniu co on robi xd
0
Ten debil doliczy kolejne 5 min do tego meczu
0
Kurwa Mac ile można zepsuć podań na sam na sam
1
Eric co ty robisz też dzisiaj?
5
Nie wygramy tego meczu, Real gra swoje gówno i strzela bramki to i wygra, bo zawsze wygrywają w takich okolicznościach + sędzia po ich stronie także my sami sobie strzelamy dwie bramki i koniec po zawodach
0
Cubarsi jest do zmiany