0

Japierdole jak duet klaunow na mikrofonie…. Gorzej się już nie da

0

@BORO_12 Dobra też bez przesady obronił jedną sytuację 1 na 1

0

@FCB24 No Rapha wszedł i tragedia gorzej niż Rash

0

A my zacznie grać?

0

Co my mamy za napastników boże święty

0

Yamal świetny mecz

0

Co tej Martin odwal dzisiaj

0

Gdzie jest Roony za Yamal?????

0

Nie no Flick kurwa zdejmij tego Yamala ile można i po co

0

Cyrk w polu karnym

0

No kurwa no dlaczego to nie wejdzie ….

1

Yamalowi ani strzały, ani podania, ani dryblingi nie wychodzą xd

1

Yamal chce być drugim Viniciusem? Młody niech się ogarnie bo Roony gra po prostu lepiej w ostatnim czasie

1

Jaki to jest faul xd

0

Jakby podał w pierwsze tempo Yamal ahhh

1

Generalnie gramy dobrze jak na ten skład, po prostu murowanie bramki i brak lewego skrzydła

1

@barcowy1899 Olmo przecież jest najlepszy na boisku

2

A Rash z Balde to zrobią jakąś akcję razem z tej lewej strony?

3

Te ich strzały z wolnego to jest poziom okregowki

3

Czy Kounde dzisiaj poda chociaż raz dobrze w tym polu karnym

0

Bernal gra jakby kończył karierę zaraz, a Casado zapomniał że jest pomocnikiem

1

Martin chce zejść w 10 minucie?

9

@JORD10 Losowanie i jak dobrze pamietam aż do półfinału zawsze jest losowanie

0

Tak z ciekawości chcielibyście upadku realu podobnej do United?

0

Właśnie powinni powiedzieć ze nie wykupią go po wypożyczeniu co on robi xd

0

Ten debil doliczy kolejne 5 min do tego meczu

0

Kurwa Mac ile można zepsuć podań na sam na sam

1

Eric co ty robisz też dzisiaj?

5

Nie wygramy tego meczu, Real gra swoje gówno i strzela bramki to i wygra, bo zawsze wygrywają w takich okolicznościach + sędzia po ich stronie także my sami sobie strzelamy dwie bramki i koniec po zawodach

0

Cubarsi jest do zmiany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?