0

Real gra takie gówno, a mamy 1:1 porażka

0

Dajcie spokój, dajcie kurwa spokój

0

Mógł wycofać do Lewego

0

Japierdole co ci ludzie czasami robią zarabiać miliony i oddać taki strzał xd

1

Gramy tak wolno że mielibyśmy problemy z drużyną z B klasy

0

Yamal nie powinien wyjść na druga połowę. Nie masz formy, nie chce ci się, niech gra Roony, z drugiej strony ten Careras z żółtą by nie był taki kozak, a tak to bezkarny

2

Jak Lewy ma tak przyjmować to niech zejdzie od razu

2

Yamal tak od 3 miesięcy nie za bardzo jest dobrym graczem

0

Apostol nie ma wstydu pokazując się na stadionie

1

Niżej obrona teraz niżej!!!!

1

Fermin jest gorszy od Ronnego, ale gra bo się nazywa Fermin xd

1

Karnego nie ma, ale rzutu rożnego też nie o co tu chodzi?

4

@Dendi_VeB Nieczytelne dla swoich kolegów z druzyny

1

Wrzucić na 2:0 i dograć spokojnie mecz

0

Niesamowite że to gra Barcelona i my chcemy być najlepszym klubem na świecie xd

0

Martin dzisiaj mecz imiena Langleta

0

Za mocno, nie dokładnie, za późno, prosto w zawodnika ile można

0

Kaleczmy futbol niestety dograć ten mecz i w nowym roku może jakieś transfery może Olmo i Pedri już się nie będą łamać i jakoś to będzie lepiej wyglądać

1

Nie no kurwa jaki to jest faul niby……

0

Yamal też na święta już co on gra ostatnio xd

0

Fermin mógłby już iść święta szykować

2

Fermin jest najgorszym pomocnikiem w tej drużynie

0

Tego piłka w Łeba uderza i tyle co za tragedia w tej LM

0

Czemu nie mamy lewego skrzydła ?

0

Fermin i Lewandowski nie mają pojęcia co sie dzieje

0

Eintracht jest nie do pokonania dla nas xd

1

Nie no Yamal, Lewy, Balde i Fermin co wy robicie do chuja

1

Cudowny jest Lewandowski nie robić nic, kompletnie nic

2

Po co ten Lewandowski gra w tym meczu tak w ogóle?

0

Fermin cała bramka wolna, a on kopie w piłkarza xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?