0

Grajmy jeszcze 15 min czemu tylko 8

1

Skąd on wziął 7 minut

0

Fermin co jeszcze robi na boisku? A ten się kurwa znowu połamał co za typ

1

Mamy różny i podajemy do bramkarza co jest z nimi dzisiaj i ogólnie od początku sezonu

0

Rashford w bramkę!!!!! Nie zawodnika i przy okazji 7 piętro bloku, po ziemi w bramkę!!!!

1

Znowu nie wyszli z szatni xd

1

Fermin 45min imienia ducha xd

1

Wszyscy brak umiejętności, zabrali im wszystko dzisiaj xd

0

Strasznie wolno gramy to nie jest Barca Flicka z zeszłego sezonu

2

Dr Jong to zacznie biegać i pokazywać się do gry czy będą stali przy tym rozegraniu?

2

Podaj to chłopie do Raphini i mamy 1:0 Boże

0

Może by nasi napastnicy i pomocnicy się trochę cofnęli do rozegrania?

3

Tak się gra w LM dwa karne i do domu najlepszy drużyna na świecie 15 LM z czego 6 po błędach siedzicie, a 5 z rzedu w latach 50 xd

1

Jak u nas z kontuzjami w czwartek Yamal, De Jong czy Balde będą dostępni?

5

Araujo już się nagrał jako podstawowy stoper? Jego sprzedaż dużo by nam dała, ale Deco wolał mu dać większy kontrakt za siedzenie na ławce

4

Na co czeka ze zmianami Pedriego i Yamala ten chłop?

1

Maclaren to ma jakiś plan B w przypadku jak nie prowadzą w wyścigu? Norris i Pistri taką samą taktyka, a Max ma ich w dupie

15

Nie mogę przeżyć tego wczorajszego pudła Olmo, ten chłop zaczął się cofać w rozwoju zamiary być naszym podstawowym piłkarzem

0

Poziom gry dzisiaj dramat, skuteczność tragedia

2

Nie ma znaczenia czy gra Fermin czy Olmo obaj są po prostu beznadziejni

0

Nie mogę na tego Olmo patrzeć

0

Olmo już powinien zejść i nauczyć się grać na nowo lub się jeszcze spakować do 24

2

Olmo podsumowuje swoją grę w tym klubie….

0

@Seledynowy Jak ktoś nie ma piłki pod kontrolą można go kopać?

0

@PatrykBarca Milan lub topowy klub wybierz jedno

6

Druga kolejka za nami, a ja mam już dosyć sędziów i tego jak weszli w sezon i jak on będzie wyglądał przez ich dramatycznie niski poziom

2

Komentarz usunięty

8

Gyokeres to chyba będzie jednak ogromny flop co on robi xd

0

@konrad1661 3 minuta on o umówie vinicuisa i ze kazdy ma juz dosc i moze dojsc do transferu

0

Kręcidło juz zaczyna xd

Ksiązka otwarta i zaczynamy cytowanie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?