0

@MartiNJ11 serio?

0

@JohnA chodziło tylko o wyłącznie o to, że najazd na Valverde był ogromny bo stylu nie było i wyniku najważniejszego też nie co musiało być spowodowane stylem i trener na pewno na włosku był przez kilka chwil. Sam rozumien, że styl był nie barceloński i to było powodem niezadowolenia mimo wyników w lidze czy pucharze

1

@Arkon taki Liverpool spokojnie może o niego powalczyć

0

@Tales_Omletu oni ciśnienie na lm mają większe niż my. De Bruyne w formie sam posklada białych

0

@MarioVeB! 2. Moja była cudowna, nie wierzę w to ile mozna wypić bawiąc się cały czas

0

@kubix05 czyli co? Teraz lll i misja przechodzą na ten ich kanał sportowy? Oby wrócił Rudzki

0

@MarioVeB! Jak by była to ekipa z misji futbol albo LLL to mógłbym słuchać tego i od 10 rano

3

Właśnie uświadomiłem sobię,że bycie kibicem Barcy to spore rozczarowanie. Tylko 4 drużyny w historii wygrały potrójna koronę -tryplet. Jeżeli Barca wygrywa dwa trofea to trener jest do zwolnienia, to jest istna patologia bo to ogromny sukces i każdy inny zespół byłby wywyższony na najwyższy szczebel,ale okej Jestem w stanie zrozumieć zaczepkę o styl lub okoliczności ew porażki. Gdy mamy sytuację podwójnej korony np( puchar króla i Liga mistrzów) to trener i pół składu i tak do wymiany bo liga nie została zdobyta. To jest okropne,te dwa tryplety a szczególnie drugie powywracaly w głowach sporo rzeczy i oczekiwania zrobiły się niesamowicie wysokie i są przegięte. Współczuję chłopaka jak zasuwają setki minut przez cały rok, pod koniec nie mają siły po bolki do sklepu iść a ludzie jeszcze cię wyzywają bo gdzieś w tym maratonie sie potykasz.

0

@Hiacynk no właśnie nigdy się z tym nie zgodzę,że to nie jego poziom. Widać jego poruszanie, pomysł itp itd. brakuje podejścia specjalisty. Szkoła niemiecka lub trener w stylu Mourinho, Tuchel który ma swoje sposoby na kontakty z dziwnymi piłkarzami. Zwłaszcza Mou umie stworzyć potwory: Milito, oezil, Di Maria i teraz pewnie Son

5

Komentarz usunięty

5

Cholernie świeże pary, bardzo mnie to cieszy

0

Możliwość rewanżu u siebie to wygoda, może by się udało nie grac w ogóle pierwszego u siebie i jakoś to pójdzie

0

@Rysiu pozion Ronaldo w PT to spokojnie by przebił. Jak miał 20/22 lat to już byl w topie co się prawie nigdy nie zdarza jeżeli chodzi o 9

0

@Danny Gaucho tylko nie to, chłopak musi w lato pójść do jakiegoś giganta bo się zasiedzi w Lyonie

0

@PieN różnica jest taka, że Zidane wrócił do identycznego składu a pep tylko do Leo Pique i Busquets aei dwóch z nich by pewnie przestali grać

2

@Explode gdyby nie było Messiego to takiego Cou byśmy wiedzieli często u nas

0

@CalcioFan a Seba? Nie wyobrażam sobie grać bez niego

0

@IronSanHybrid że szybko biega czy co?;)

0

@IronSanHybrid Langlet Umtiti mats i Rakitic każdy lepszy klub stworzyć taką listę, dodajmy Ansu, Perez, Alenia i Todibo

0

@Bagsik88 De Jong jest obecnie top 3-5 rozgrywających i każdy z wymienionych wyżej jest od niego gorszy

0

@Majsteer w pomocy kopał się po czole, pamięć krótka jest

0

@Hawajczyk wyjaśnijmy te kwestię jeszcze raz, większość stałych fragmentów w innych klubach biją pomocnicy i stąd liczby. Większość innych klubów nie gra przeciwko autobusom i pomocnik podaniem nie musi ominąć 3/4 składu. Większość drużyn ma skrzydłowych (!) Których my nie mamy a jak gra tam Griezman i Messi to oni z wychodzeniem na wolne pozycję mają mało wspólnego. Już wiesz i rozumiesz? Myślisz, że Xavi i Iniesta dziś by mieli asysty? Nie tak jak ich nie mieli w ostatnich swoich dniach na camp nou, bo o ile Xavi miał młodego Neymara i Messiego to Iniesta miał już Messiego po 30 i Dembele z Coutinho. Prostopadłych piłek nie ma bez ruchu i skrzydłowych u nas ten sposób gry nie istnieje od dawien dawna a wy chcecie za asysty rozliczać De Jonga i Arthura

1

@damiano996 pewnie,że tak, są miejsca gdzie nie idzie i trzeba to zrozumieć

6

Jak tam miłośnicy Rakiticia? Oczka się otworzyły czemu nie grał on tylko Arthur?

0

@kerouac są wyjątki, jak nie jest zły to nudny i oklepany,że słyszałeś to sto razy. 2012-2017 to opus magnum zwłaszcza,z 2015 i 2016. Eklektyka, Nnjl, klaud 9ine, edkt, wilk chodnikowy, Zeus nie zyje, primus luporum, rozdział 20, ezoteryka, pas Oriona, nie myśl o mnie źle, next level 2, miasta krzywych wierz, katakumby, labirynt babel, erotyka, imprimatur, nienajprawdziwsze ep, 7, rokuporapiata, h8m4, i wiele wiele więcej. Dziś? Tylko widmo i pocztówka z wakacji. Zapomniałem o art brut i C3c39 i odium,opium,podium i chamskie rzeczy;')

0

@SinMistico co jak co ale od kiedy zaczął się ten maraton który Barcę miał wywrócić na dno to grają kapitalnie

0

@xJLx zwłaszcza, że fut w tym roku jest wyjątkowo kiepski

2

@HassanMubarak że to jest numer roku, bezapelacyjnie. Mixem i masterem zajmował się pewnie Solar a jak nie on to ekipa z nobocoto. Po prostu nie wiesz jak powinien wyglądać dobry rap. Bo właśnie to był powiew świeżości którego dawno nie byo. Nieaktywne głowy z starego Rap geniusa, które z wiadomych względów rzuciły marny rap parę lat temu nagle się przebudziły i postawił na nogi ich ten kawałek

0

@FCBMati10 drużyna Enrique była lepsza o napastnika i skrzydłowego oraz o lepszego Busquets i Messiego

0

@SithRM PESA kup, przynajmniej z ławki można wchodzix

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?